Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol keressek társat? fórum

Hol keressek társat? (beszélgetős fórum)


79. Sensitiv (válaszként erre: 75. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 11:45
és ez is egy lehetőség a további ismeretségek megszerzésére. megismerünk vkit, lehet, h nem lesz belőle kapcsolat, de jó barátság, ismerősség lehet belőle, és ezáltal, lehet, hogy újabb közeget fogunk megismerni, és ott találunk rá az igazira. :)
78. 54840f0fce (válaszként erre: 75. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 11:45

Spanglinak kellene inkáébb írni...


Nem görcsölök és nem keresek társat, majd lesz valahogy, ha meg nem, maradok egyedül....

77. Sensitiv (válaszként erre: 75. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 11:44
nagyon egyetérte veled. :)ott a pont. :)
76. Sensitiv (válaszként erre: 72. - Noarashi)
2011. jún. 1. 11:43

én azért értelek téged, mert sokszor tapasztalom azt másokon, hogy az ÉN-képük teljesen más. ez nagyon jól megfigyelhető a tehetságkutató műsorokban. ott is olyanok mennek be, akik azt képzelik, sztárok, van hangjuk és tudnak énekelni. közben nem is állnak a valóság talaján, és fogalmuk sincs, hogy mennyire rosszak.

sőt sok rossz ember, a rosszaságát nem is veszi észre, vagy ha netán igen, akkor azt ő nem annak éli meg. tehát ebben lehet a gond, hogy nagyokat álmodnak, várnak a nagy őre, közben pedig elhalad mellettük az élet, és rácsodálkoznak arra, hogy tök egyedül, magányosan tengetik az életüket.

de azért, hogy legyen vmi az életünkbe, tenni kell, és nem olyanra kell áhítozni, ami elérhetetlen. :)

75. 02dd40895d (válaszként erre: 70. - 54840f0fce)
2011. jún. 1. 11:42

Szó nincsen megalkuvásról! Az ismerkedés nem kell, hogy minden esetben párkapcsolattá váljon, vagy éppen az ágyban végződjön! Minden jó ismerős egy esély arra, hogy benne, vagy általa megtaláljad a párod! Így kell ezt felfogni!

Ha nem görcsölsz, nem erőlteted a dolgot, hanem csupán egy esélynek, vagy éppen időtöltésnek, szórakozásnak tartod az ismerkedést, barátkozást, vagy akár csak egy szimpla érdeklődést egy másik nemű embertársaddal (akár hivatalos ügy intézése közben is) nagy esélyed lehet a "kedvező folytatásra"!!

2011. jún. 1. 11:41
Egyszerűen ha megvan az összhang minden téren, lehet valami, ha nincs, akkor minek erőltetni...
73. 54840f0fce (válaszként erre: 72. - Noarashi)
2011. jún. 1. 11:40
Nálam nincsenek elvárások, gondolok itt arra, hogy milyen a haja, szeme, satöbbi...
72. Noarashi (válaszként erre: 70. - 54840f0fce)
2011. jún. 1. 11:38

Nem megalkudni kell!

Úgy látszik nem fogalmazok érthetően. Azt mondtam,hogy sokszor az ember lánya, vagy fia olyan ideált képzel el, és olyan illúziót kerget amiből csak keserűség és magány lesz. Elvárások vannak, de vajon arányosak e ezek az elvárások, azzal amit én nyújtani tudok?

2011. jún. 1. 11:36
Nem érzem magam se jónak, sem pedig rossznak. Átlagos férfiembernek tartom magam, aki azt a nőt keresi, akivel megvan az összhang, azt pedig érezni lehet...
70. 54840f0fce (válaszként erre: 65. - Noarashi)
2011. jún. 1. 11:35
Csak azért nem lesz valakim, hogy legyen és közben tudom, hogy nem vagyok elégedett a kapcsolattal... Miért kellene megalkudni??
2011. jún. 1. 11:34

Akkor hát némi konkrét segítség.

Ahogy Sensitiv írta, ismerkedni bárhol lehet, csupán rajtad múlik a dolog. A bulizást, a magam részéről teljesen kizárnám, nekem soha életemben nem sikerült buliban összejönnöm senkivel. (Ennél még egy temetés is nagyobb esélyeket ad erre.)

Viszont (bár én nem kedveltem soha) a társasutazások remek alkalmat adhatnak erre. (Persze csak akkor, ha olyan útra megy el valaki, amelyik népszerű lehet fiatal nők számára)

De pl. remekül lehet ismerkedni kutyasétáltatás közben a parkban, vagy 1000 más helyen.

Legvégső esetben pedig ott vannak a társkereső klubok, internet, újsághirdetés, stb.

A lényeg, hogy mindig legyen valaki nyitott, érdeklődő, és mosolyogjon rengeteget!!!

68. Sensitiv (válaszként erre: 64. - 9b2ec94d64)
2011. jún. 1. 11:32
ez a baj, hogy ezt gondolod, hogy ez így működik. elmesélem a saját esetemet. volt egy pasi, aki elsőre unszimpatikus volt kinézetre is. de vettem a fáradtságot, sokat beszélgettem vele, megismertem, és tetszett az amit a felszínre tudtam hozni. amikor beleszeretsz vkibe, vagy csak simán megszereted, akkor vonzóvá válik számodra, és sokkal szebbnek látod, mint te azt gondolnád. hidd el van ilyen. nem véletlenül szokták azt mondani, hogy ez a szexi csaj mit keres a nyomi csávó mellet?! hát, ezt. emberileg bejön, és onnantól kezdve nem a külső válik elsődleges célponttá. amíg a szexuális kisugárzás vezérli az embert, addig nyeretlen lesz. mert mit érsz egy szexis emberkével, ha nem jössz vele ki mint ember. ennyi.
67. Noarashi (válaszként erre: 65. - Noarashi)
2011. jún. 1. 11:32
ja a pasik top 10es nőre vágynak általában :)
66. Sensitiv (válaszként erre: 65. - Noarashi)
2011. jún. 1. 11:29
ebben nagyon igazad van.... :D sokszor túl nagyokat álmodnak az emberek, és sokkal többet gondolnak magukról mint amilyenek.
65. Noarashi (válaszként erre: 64. - 9b2ec94d64)
2011. jún. 1. 11:27
ezt úgy értettem, hogy az ember legyen tisztában azzal hogy ő milyen, és ne legyenek írtózatos elvárásai. Úgy a nők mint a pasik top 10 es férfira vágynak. Olyan meg nem sok rohangál.
64. 9b2ec94d64 (válaszként erre: 62. - Noarashi)
2011. jún. 1. 11:26
Hogyan lehet ezt racionalizálni? Ránézek, tetszik vagy nem és pont. Minden más ezután jön ha jön. Lehet a legtutibb lelke valakinek, de ha nem tudok egy csókot sem elképzelni az illetővel akkor a műsornak vége.
63. Sensitiv (válaszként erre: 1. - Spanglii)
2011. jún. 1. 11:24

szerintem ne add fel, és ragadj meg minden lehetséges dolgot ami ezzel összefügg, még akkor is ha negatív élményeid vannak.

sok helyen lehet, csak akarni kell. az más kérdés ha nem a megfelelő szintű lányokkal futsz össze, de ez lehet a véletlen műve.

kérdem én: miért ne lehetne buliba? nem jársz oda? tegyél róla, hogy járj buliba.

miért ne lehetne utcán? engem naponta néznek meg pasik, sőt beszólnak, leszólítanak, ismerkednek, váltanak pár szót, és nem kell feltétlenül azzal nekiesni egy lánynak, hogy társat keresel, hanem csak úgy spontán ismerkedj, kötetlenül.

a tömegközlekedési eszközök is kiválóak. véletlenül meglátsz egy lányt, felveszed vele a szemkontaktot, rámosolyogsz stb... és máris beindul a gépezet. a lényeg annyi, hogy csak akkor ismerkedj ha viszonzást érzel a próbálkozásokból, tehát ha visszamosolyognak rád. téma a földön hever, tudni kell jól humorizálni, érdeklődni stb.... ha ezeknek híján vagy, tényleg ne fog menni.

egyszerűen kizártnak tartom, hogy sehol ne álljanak szóba veled. itt vmi hibádzik. az ember kommunikálós fajta, ha mást nem is de kedvességből válaszol neked egy kérdésre, vagy érdeklődésre. de tudni kell udvarolni, ismerkedni. sokan ennek híján vannak.

és ne feledkezzünk el a hobbikról. kapcsolódj ki. járj el koncikra, kiállításokra, sportolj, vagy vannak kirándulós topikok, oda be lehet menni ismerkedni, elmész egy-két túrára és ismerkedsz. de ugyanezt bármilyen kikapcsolódási formáról el lehet mondani. :)

tessék kreatívnak lenni, feltalálni magadat.

kizártnak tartom, h ne álljanak veled szóba. én, idáig bárkit szólítottam meg bármi okból kifolyólag, akár felvilágosítás, segítség kérése stb... nem utasítottak el, sőt nagyon jókat beszélgettem, nevettem stb....

2011. jún. 1. 11:16
Nem minimalizálni kell, hanem racionalizálni!
61. 2c854c3edd (válaszként erre: 60. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 11:15
Nem kell minimalizálni:D pont jó !
2011. jún. 1. 11:13

Végigolvastam a hozzászólásokat, de sajnos nem találtam egyet se, ami használható lenne.

Ha ezek alapján kellett volna társat keresnem, valószínű nekem se jött volna össze.

Szerintem, már az is segítség lehetett volna, ha mindenki - akinek sikerült társat találni - az 3 mondattal leírta volna saját történetét.

Ehelyett - anélkül, hogy az életkorát közölte - senki nem tud semmi bővebbet a segítséget váró(k)ról, de azonnal mentek az ötletek, hogy mit is kellene magával kezdeni, hogyan változzon meg, stb., stb.

Miért?

Miért is kellene megváltoznia?

Miért kellene az igényeit minimalizálni?

2011. jún. 1. 10:53

Tényleg nem értem, hogy ennyire sok a magányos nő és ennyire sok a magányos férfi.

Van egy haverom, 34 éves egyedülálló férfi. Neten, élőben, mindenhol rajta van az ügyön, hogy nőt találjon. DE! Ha fiatalka akkor túl komolytalan, ha 30 felett akkor a gyerekpara. Azaz sürget az idő. Szóval semmi sem jó.

58. 9b2ec94d64 (válaszként erre: 55. - 54840f0fce)
2011. jún. 1. 10:45
Ezt csak arra mondtam hogy a legtöbbször a magas elvárások vádjával támadnak be amikor azt mondom nem egyszerű manapság normális jelöltet találni, akiben lát fantáziát az ember. A már említett tömegfaktoron és az arcon kívül engem nem érdekel összességében mi mekkora vagy hogy áll illetve milyen színű.
57. szakalyadri (válaszként erre: 56. - Szakalyadri)
2011. jún. 1. 10:33
56. szakalyadri (válaszként erre: 53. - 9b2ec94d64)
2011. jún. 1. 10:30

És akik imádnak enni?

Ajánlom nektek a nagy has című fórumot,a napokban indult.:))Érdemes belenézni,csak pár hozzászólás.:))

55. 54840f0fce (válaszként erre: 53. - 9b2ec94d64)
2011. jún. 1. 10:25
Dobom én is naponta a popómat a bringára, de gondolom ettől az infótól egyikünk se jutott előrébb....
54. szakalyadri (válaszként erre: 51. - Szakalyadri)
2011. jún. 1. 10:24

-szeresse az anyósát

-ha van,a gyerekedet

53. 9b2ec94d64 (válaszként erre: 47. - Szakalyadri)
2011. jún. 1. 10:21

Hehe. Nos igen az lehet. Vannak profilfotóim, nem rejtőzködöm. :)

Amúgy ha én fel bírom tenni a hátsómat napi szinten a kerékpárra akkor más is megteheti ugyanezt.

2011. jún. 1. 10:21
Iq legyen, de főleg eq!
51. szakalyadri (válaszként erre: 49. - Noarashi)
2011. jún. 1. 10:20

Gyanítom ez:

-normál testsúly

-szép arc

-szép fogak

-arányos test

-egy kevés IQ

-humor

-kisugárzás

-kiegyensúlyozottság

+egy kis kedvesség



Egészítsétek ki,ki mivel akarja és kész a tökéletes nő!

50. 54840f0fce (válaszként erre: 49. - Noarashi)
2011. jún. 1. 10:15
Na ez az!:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook