Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol keressek társat? fórum

Hol keressek társat? (beszélgetős fórum)


109. Noarashi (válaszként erre: 108. - 9b2ec94d64)
2011. jún. 1. 16:49
ki tudja, ma már lehet hogy akkora elvárás :) de remélem, hogy nem
2011. jún. 1. 16:48
Nem tűntem el csak dolgozom is. Azért amiket írtam elég messze áll az átformálástól. Inkább a nem szimpatikus kategória. Márpedig ebben az esetben nem is akarnám megváltoztatni az illetőt. Mindenki úgy él ahogy akar, bár konkrétan a szemetelés mások életére is kihat, de ez másik sztori. Olyat keresek aki alapból bejön, s ne mondja már senki hogy a kulturált visekeldés akkora extra elvárás mert menten a fejemre csukom a CD-tálcát.
107. 54840f0fce (válaszként erre: 106. - Szakalyadri)
2011. jún. 1. 16:26
Este leszel??
106. szakalyadri (válaszként erre: 101. - F1b90fd9a8)
2011. jún. 1. 16:24
Megnézem majd.:)
2011. jún. 1. 16:22
Dolgoznu is kell néha...
104. 54840f0fce (válaszként erre: 94. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 16:21
Naaaagyon:)
103. f1b90fd9a8 (válaszként erre: 96. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 16:05
Nekem volt kapcsolatom a társkeresőről, nagy szerelem volt. A gondok csak a megismerkedés után kezdődtek, ki akart sajátítani, nem volt szabad akaratom. Ennek viszont már nem a társkereső volt az oka, hanem én, hogy hagytam magam irányítani és nem figyeltem a kezdeti jelekre. Ha akkor véget vetek az egésznek, akkor megspórolhattam volna egy év szenvedést.
2011. jún. 1. 16:04

Bárhol, bármikor lehetséges eme tett..ha megtett érte ezt-azt, amit kellett... ;)


- Egy orgazmikus randicsek?

- Óh, rendicsek! :)


Wow! :DDD

101. f1b90fd9a8 (válaszként erre: 88. - Szakalyadri)
2011. jún. 1. 16:00
Én így éltem majdnem egy évig, hogy uralkodtak rajtam. Szörnyű volt! Olyan módon tette mindezt, hogy elhittem, ez a helyes.Csak a saját érdekeit nézte, folytonos elvárásai voltak. A "Szabad a szívem" c. fórumon részletesebben írtam erről, ha érdekel valakit, olvassa el, garantáltan hanyatt dobja magát tőle.
100. f1b90fd9a8 (válaszként erre: 30. - 54840f0fce)
2011. jún. 1. 15:56
Kíváncsi lennék rá, hogy te miért tartod magad normális pasinak,mi az, amit elvársz egy kapcsolattól? Már előre tudom, nagyjából ugyanazt, mint a nők, valahogy mégsem jön össze.
2011. jún. 1. 15:48

a netes társkeresővel kicsit az a bajom hogy úgymond az ember többeket futtat, ez azlrt a valóságban általában nincs így :) kicsit olyan piaci vásár jellege van. ez nem jelenti azt hogy ne pont ott találja meg vki a társát, csak nagyon messze van az elképzelt ideális egymásratalálástól.

a meglátni és megszeretni-na ez az ami elmarad netes társkeresőn. ott msnezni majd találkozni van.

98. c7270ef381 (válaszként erre: 94. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 15:40
Nem miből gondolod, hogy félnek. Esetleg más fórumon is aktívan beszélgetnek, esetleg a megfogalmazásaid nem szinpatikusak nekik....! Látod így neten keresztűl elég nehéz ezt eldönteni.De azért akad aki válaszol is, a pozitívumokra figyelj inkább!
97. c7270ef381 (válaszként erre: 91. - 02dd40895d)
2011. jún. 1. 15:36
Sajnálom, hogy ezt így gondolod! Szerintem a személyes kontaktus, az attitűd, az a finom rezgés és jelek megtapasztalása ami elindíthat egy kapcsolatot elengedhetetlen. Bár lehet én vagyok "maradi felfogású"!:)
96. 02dd40895d (válaszként erre: 95. - Noarashi)
2011. jún. 1. 15:04

Akár csak az életben!

Tudom, addig, míg "el lehet rejtőzni" a névtelenség és arctalanság mögé, addig általában "bátrabbak", vagy "jobb fejek" az emberek. És talán még szebbek is. :))) (Legalább is állításuk szerint)

Aztán amikor elő kell bújni a rejtekhelyről, a varázs elszáll...

2011. jún. 1. 14:55
én személyesen is ismerek olyanokat kik neten keresztül találtak egymásra, ebből van sikeres és kevésbé sikeres kapcsolat. viszont ami a szélhámosokat illeti , netes társkeresőn hatványozottan felbukkannak.
2011. jún. 1. 14:41

Érdekes!

Amint egy-két észrevételt fűzök valamihez, azonnal eltűnnek a hozzászólók!

Féltek tőlem?!?

2011. jún. 1. 14:25

Az internetes társkeresés témában olvasható, nem is kevés, pozitív történet!

Akkor talán mégse lehet olyan nehéz!

2011. jún. 1. 13:37
ahogy egy jó receptet úgy egy társat is lehet a neten találni, de receptet könnyebb :)
91. 02dd40895d (válaszként erre: 87. - C7270ef381)
2011. jún. 1. 13:35

Aztán miért ne?!?

Ha valaki tisztában van az "alapvető szabályokkal" az simán találhat neten is társat.

2011. jún. 1. 13:33
ez a "nálam ilyeneken lehet elhasalni" úgy tűnik, mintha egy vizsgáról lenne szó, ahol a szerencsétlen nem tökéletes lányka szoronghat hogy megfelel e a tanárúr előtt :)
2011. jún. 1. 13:32
Amúgy meg hányok ettől az "átformállak a saját képemre és boldogok leszünk"felfogástól.
88. szakalyadri (válaszként erre: 85. - Szakalyadri)
2011. jún. 1. 13:27

Uralkodni vkin és ráerőltetni a saját szokásainkat,rigolyáinkat-sok házasság rámegy,lehet hogy az enyém is.

Aki így akar belevágni egy kapcsolatba az el se kezdje,mert felesleges.Csak fájdalommal jár.Inkább vegyen egy kutyát és idomítsa azt.

2011. jún. 1. 13:27
Hát neten sztem ne!!!!!!!!
86. Noarashi (válaszként erre: 85. - Szakalyadri)
2011. jún. 1. 13:26
Így igaz!
85. szakalyadri (válaszként erre: 80. - 9b2ec94d64)
2011. jún. 1. 13:18

Csak épp a hölgynek is lesz 1000elvárása veled szemben.És ha azoknak te nem tudsz eleget tenni?

Kompromisszum nélkül nem megy,aki erre képtelen az elhasal és magányos marad.

Sokszor nagyot kell nyelni,házasságban és kapcsolatban is.

Ezt elfelejted mikor a kritériumaidat sorolod?

2011. jún. 1. 11:57

Bocs, de lemaradt a végéről:

...nélküli, nem örömszerzés céljából végzett közösülés TILOS!"

2011. jún. 1. 11:53

Egy kis segítség PÁRKERESŐKNEK:


Mielőtt kapcsolatot létesítenél, vagy ismerkedni szeretnél kapcsolatteremtés céljából, jó (hasz-nos) ha az alábbiakat szem előtt tartod:


1.) Ismerd meg először alaposan saját magad, erényeiddel és hibáiddal együtt! Előnyös oldaladat csak akkor tudod mutatni, ha tisztában vagy vele, míg hibáidat csak ismerve vagy képes javítani.


2.) Légy őszinte és ezt követeld meg a leendő társadtól is! Kezdettől fogva elvárható, hogy ne próbálkozzon senki a másik átverésével. A dolgokat ott és akkor kell kezelni, ahol felmerülnek és ott, ahol létrejöttek! A másik alapos ismerete nem faggatózással érhető el! Legtöbb ember hajlamos magától is beszélni, ha figyelmes hallgatóságra lel. Amire kíváncsi vagy kérdezd bát-ran, csak egyre vigyázz, mindig olyat kérdezzél, ami tényleg érdekel! (Hamar kiderülhet, ha va-lamiről nem is igazán szeretnél tudni)


3.) Szabadságot adni és kapni. Minden embernek szüksége lehet, még a kezdet kezdetén is, ami-kor 1000-rel dúl a szerelem akkor is, bizonyos önállóságra (Később talán még többre is) Érde-mes megjegyezni: Az ember senkinek nem tulajdona, kisajátítani tilos! Célra vezető, ha nem erőlködünk az állandó „felügyelettel” Ellenőrzésre nincsen szüksége senkinek! Ha társunk – kis időre - egyedüllétre vágyik, tartsuk tiszteletben, mert néha mindenkinek kell egy kis magány. Tilos a zaklatás! Itt érdemes tisztázni, leendő társunk véleményét a féltékenységről és a nyitott házasságról.


4.) Nem árt tisztában lenni a leendő társ általunk elvárt tulajdonságaival. Ha célt akarunk elérni és hosszú távú kapcsolatra vágyunk, csak a számunkra megfelelők között kell keresgélni! Nem szabad megelégedni félmegoldással, a "semminél ő is jobb" elven. Ha időközben rájöttünk, hogy mégse ő az igazi, nem szabad átverni, hitegetni és időt húzni! Kerek-perec meg kell mon-dani, hogy vége, mások az elképzeléseitek. Ez egyrészt tisztességes, másrészt hamarabb esélyt adtok annak, hogy megtalálhassátok az igazit.


5.) Ha már tudjátok, mit szeretnétek, akkor ne feledjétek az elvárást sugározni kifelé, a környe-zetetek számára egyértelműsítve.


6.) Nagyon fontos alaposan megismerni a másikat, tudni az igényeit, vágyait, céljait. Lényeges, ismerni az elveit, elképzeléseit a családról, otthonról, pénzről, a gyereknevelésről, stb. Nem hát-rány, ha tudjuk, mennyire veszi komolyan a hűséget, az adott szó, az eskü mennyire szent szá-mára. A szokásait, ízlését célszerű előre megtudni. A legnagyobb viták, veszekedések, mindig lényegtelen apróságokon, megrögzött, de bosszantó szokásokon robbannak ki. (Fogrém, WC-papír, szétszórt holmik, stb. stb.) A komoly problémák megoldását közösen kieszelik a párok.


7.) Megismerni a környezetet! (Család, barátok, rokonok) Érdemes megfigyelni miként viszo-nyul a leendő párunk azokhoz az emberekhez, hogyan beszél velük, vagy távollétükben azokról, akikkel sokat, vagy többet volt együtt, esetleg éveket éltek egymás mellett. Ahogy velük bánik, azt kapjuk majd mi is. Másrészt az otthonról hozott dolgok nehezen, vagy csak hosszú idő alatt írhatók felül. Nem egy életbiztosítás „problémás” családból érkezővel kapcsolatot létesíteni.


8.) Nem szabad abban bízni, hogy valaki megváltoztatható, vagy a kedvünkért meg fog változni (alkohol, drog, cigi, nők, szerencsejáték) Naivak azok a nők, akik elhiszik magukról, hogy csu-pán az ő kedvükért valaki is hajlandó megváltozni. Mindig akadnak ilyenek, aztán szépen áldo-zatul is esnek hiszékenységüknek.


9.) Humorérzék. Az egyik talán legfontosabb erény, ha nem a legfontosabb. NÉLKÜLÖZHE-TETLEN!!! Enélkül, ha ez nincsen meg a társunkban, sok jóra ne számítsunk. Minden apró-cseprő bosszúság katasztrófává növekszik, minden hülyeség véresen komoly problémává dur-vul. Akik humorral képesek szemlélni az életet, vidámak, önfeledtek és boldogságra alkalmasak.


10.) Szex. Legutoljára hagytam. Nem azért, mert nem volna lényeges. (Hiszen a 10 parancsolat utolsó parancsolata is lényeges) hanem talán azért, mert ezt, azt hiszem sokszor és alaposan ki-veséztük már. Csak emlékeztetőül. A jó szex nem garancia a hosszú távú, boldog kapcsolatra, de a pocsék szex képes elrontani az egyébként harmonikus kapcsolatokat is. Orgazmus, kielégülés

2011. jún. 1. 11:49
Bocs! CSALÁDI állapotban. Így pontos (A "d" és az "s" egymás mellett voltak, így sikerült elütnöm)
2011. jún. 1. 11:46

Az előbbi hozzászólásom kiegészítéseként. Az ellenkező nemű ismerősnek még csak nem is kell korban, csalási állapotban, vagy bármiben is hozzád passzolnia! Attól, hogy férjezett, vagy éppen "anyád korabeli" még lehet egy jó barátnője, lánya, unokahúga, aki éppen facér és véletlenül pont ugyanabban a cipőben jár, mint te!

Talán - ha kellően jó benyomást tettél rá, és kommunikáltad "óvatosan a célod" - még esélyt is ad a találkozásra.

80. 9b2ec94d64 (válaszként erre: 72. - Noarashi)
2011. jún. 1. 11:46

Milyen aránytalan elvárásokról beszőlünk? Nem dohányzom így ez kizáró ok nálam de nem aránytalan. Nem tud főzni? Na és. Én sem, ez sem érdekel. Ne szívjon be minden médiasalakot? Nem hinném hogy ez csillagászati kívánalom lenne. Ne szórja el a szemetét az utcán vagy az autóból menet közben. Hova is gondolok?

Lehet hogy röhejes más számára de sorolhatnám napestig azokat a fontos apróságokat amikből az általános jellemrajz is formálódik. Nálam ilyeneken lehet elhasalni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook