Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan vegyem rá a feleségem szexuális segédeszköz használatára, és hogy kívánja a szexet? fórum

Hogyan vegyem rá a feleségem szexuális segédeszköz használatára, és hogy kívánja a szexet? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
33. kagylo30 (válaszként erre: 30. - Carmena)
2011. jún. 13. 18:14
Nem tudom,én még soha nem bűvöltem távolról a kígyót úgy,hogy egyből állt volna mint a cövek.....:)
32. kagylo30 (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2011. jún. 13. 18:12

Ki mondta,hogy a nő nem lehet nő,ha nem cumizik???

Nem hiszem,hogy erre tértem volna ki.Még szép,hogy úgy is ki lehet elégíteni ha kézzel játszadozol vele...Attól,hogy én vagy ki tudja még hány nő nem undorodik ezektől a dolgoktól,még más lehet pont az ellentéte.Csak vannak férfiak akik igénylik,sőt szeretik ha ők is megkapják amit éppen a másiknak nyújtanak...

31. a6d5a14c21 (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2011. jún. 13. 18:11
Nem,Hála Istennek!:D:D
30. Carmena (válaszként erre: 28. - Kagylo30)
2011. jún. 13. 18:11
Egy igazán érzéki nő fel tud húzni egy pasit (még a férjét is) úgy, hogy sem beka...ia, sem megfognia nem kell.
29. andi6020 (válaszként erre: 28. - Kagylo30)
2011. jún. 13. 18:09

Először is, általánosságban beszéltem.

Attól, mert nem szopik, még lehet nő a nő, nem is akármilyen.

Gondolom, nem kell ecsetelnem, megfogás és megfogás között fényévnyi különbség van.

Lehet, hogy én kielégítem kézzel úgy, ahogy más szájjal sem tudná. :) Fantázia kérdése az egész. A szexben nem csak a szopás a lényeg, gondolom, ebben megegyezhetünk. :D

28. kagylo30 (válaszként erre: 27. - Andi6020)
2011. jún. 13. 18:02
Meg kérdezhetem,hogy akkor mivel is tudsz egy férfit felhúzni,megfogod?Ennyi?
27. andi6020 (válaszként erre: 15. - A6d5a14c21)
2011. jún. 13. 17:59
Hát, pedig elhiheted, van ilyen. Nem mindenkinek természetes, hogy faszt szopjon, már bocsánat. Nem vagyunk egyformák. :)
26. Binky
2011. jún. 13. 17:59

Nem értem miért ne beszélhetnétek meg. Valakinek fekszik a nyitott házasság, vagy épp swinger klubbokba járnak együtt.

Az ő hibája, hogy nem beszél róla, és elhanyagol, te meg ott követnéd el a hibát, hogy nem beszélsz róla vele, hanem megcsalnád.

25. 388b941089 (válaszként erre: 17. - Vigyorex6)
2011. jún. 13. 17:57

Hát persze, ez így van. :) Emlékszem, hogy 10 évvel ezelőtt nem a minőségre, hanem a mennyiségre mentem ilyen téren, ill. sokkal aktívabb voltam. 10 éve párkapcsolatban élek, 9 éves lányom van, napi 8 órában dolgozom, háztartást vezetek, gondolhatjátok, hogy néha mennyi energiám van esténként. :DD

De a szex minőségi. :)) úgy gondolom, hogy ott ahol nem működnek a dolgok, mindenképpen fel keresni egy szakembert, mert ha erre nincs meg az igény, akkor felesleges együttmaradni.

24. kagylo30 (válaszként erre: 21. - Hte23)
2011. jún. 13. 17:53

Persze,mert sokan szégyellik...de akkor milyen megoldás lenne erre jó?

Keressen valakit magának akitől ezeket a dolgokat megkapja,ha már otthon nem?:.....

23. kagylo30 (válaszként erre: 20. - Abcd85b849)
2011. jún. 13. 17:52
Türelem?Még hány évig kell türelmesnek lennie?Ha ennyi ideig nem változott szerintem pirinyó esély talán van arra,hogy egyszer csak csinál is valamit...
22. 388b941089 (válaszként erre: 15. - A6d5a14c21)
2011. jún. 13. 17:52

igen furcsa. De sztem az is furcsa, ha vk. mindenkiét a szájába veszi.....

neked az a furi, ha vk.nek gáz a szexuális élete, de rengeteg pszichés beteg ember van, akiknek nem megy az, ami nekünk természetes. és itt sztem nem csak néhány beszélgetésről van szó, hanem több hónapos kezelésről...

21. hte23 (válaszként erre: 19. - Kagylo30)
2011. jún. 13. 17:51

CSakhogy nem fog orvoshoz menni. Egyik fél sem.

A férfi azért nem mert ő ugy gondolja igy a természetes, a nő meg szintén azért, mert azt mondja olyanra akarják kényszeriteni amit nem akar.

Egy orvos csak akkor tud segiteni, ha mindkét oldalon akarnak javitani.

20. abcd85b849 (válaszként erre: 18. - Hte23)
2011. jún. 13. 17:51
Nekem is volt egy időszakom, mikor egyáltalán nem kívántam semmi ilyet, de az az én hibám volt, a saját hülyeségem miatt. Nekem megértő volt a kedvesem, nem erőltetett semmit, segített kimászni a lelki csávából, azóta sokkal jobb minden.. De ahogy olvastam, itt elég régóta állhat fenn ez a helyzet. Lehet tényleg a türelem a legjobb megoldás rá.
2011. jún. 13. 17:49

Elégé érdekes,mert ezek a dolgok hozzá tartoznak a szexhez....Még ha nem is szerelmes beléd akkor sem úgy működik a dolog,hogy bele aztán kész...

Hiszen kellő képen fel kell húzni egymást ahhoz,hogy nagyon jó legyen....Az lehet,hogy valami jó szex film vagy por...ó,közben talán fel lehet izgatni,de ha ennyire taszítja a dolog akkor nem hiszem,hogy könnyű lenne megoldani...

Talán kellene egy orvos aki evvel foglalkozik,hogy hatni fog-e nem tudom soha nem volt ilyen problémám.

18. hte23 (válaszként erre: 11. - Abcd85b849)
2011. jún. 13. 17:47

Az erotikus még a gyengébb is undort válthat ki hasonló helyzetben.

Mindkét fél hibás egy ilyen kialakult helyzetben, de az egyik fél az erőteljesebben. Nem szabad erőszakosan akarni, mert az ellenállást generál.

17. Vigyorex6 (válaszként erre: 7. - 388b941089)
2011. jún. 13. 17:47

Sőt! Nemrégiben hallgattam erről egy előadást. Lényegében arról volt szó, hogy gyakorlatilag ha számot vetünk a változásokkal 10 évente egy nőnél, akkor rájövünk, hogy mennyit változott. Legfőképpen a hormonok miatt.


Lefordították poénosabbra is, miszerint egy nőnek jó esélye van "ugyanazzal" a férfival élni 20 év után is, amire egy pasinak nincs sok esélye, mert a nők sokkal nagyobbat változnak.

16. hte23
2011. jún. 13. 17:45

Tudod mit? Hagyd békén egy ideig. Ha nyaggatod, akkor annál nagyobb ellenállást váltasz ki belőle.


Legyél vele kedves. Ne a szexet tartsd az elsődlegesnek. Dicsérd benne a nőt, de ne érezze gunyolódásnak. Lepd meg aprób figyelmességgel. A lényeg hogy ne sürgesd. Ha sürgeted, akkor eléred azt, hogy valóban undorodni fog tőled.

Akkor ő fogja kimondani hogy neki ebből elege van.


És érdekes, én is igy müködtem. A férjemmel. Nem éreztem magam nőnek mellette.

Kértem tőle a türelmet. Csakis önmaga érdekelte.

Azt hitte az a jó csak amit ő gondol és akar.


És képzeljétek. Még nincs más, de legalább felébredtek mások iránt a vágyaim.

Ő megölte bennem.

És Te is ebben az irányban haladsz.

15. a6d5a14c21 (válaszként erre: 7. - 388b941089)
2011. jún. 13. 17:44
Nehezen tudom elképzelni,hogy valaki undorodik még a szájába is venni a faszt,de majd néhány beszélgetés meg pár szexuális segédeszköz hatására egy szexuális vadállat lesz belőle:D:D
2011. jún. 13. 17:43
nem lehet van valakije és azért nem izgatja a fantáziáját a dolog?:O
2011. jún. 13. 17:42
elképzelhető, hogy fel kéne keresnie egy szexuálpszichológust
12. e705905164 (válaszként erre: 8. - Bnedora)
2011. jún. 13. 17:42
változik és az érzelmeik is
11. abcd85b849 (válaszként erre: 1. - Kulinc)
2011. jún. 13. 17:42

Sosem jártam hasonló cipőben, de fiatal korom ellenére talán tudok egy két okosságot mondani. (remélem) Nekem is van olyan ismerősöm, aki nem hajlandó az orális szexre, mert neki "nem megy". A párja elfogadta ezt a döntését, ennek ellenére a lány nem bánja, ha a párja őt kielégíti ezen a módon. Én ezt nem értem, nálunk ez teljesen természetes, hozzá tartozik.

Esetleg próbálkozz hosszú előjátékokkal, masszírozással(az nálam mindig beválik:D) simogatással, kedveskedéssel, apró csókokkal, vagy próbáljatok együtt erotikus filmeket nézni (valami enyhébbet). Ha a vibrátort nem is szeretné kipróbálni, hátha az apró csikló izgató játékszerek megtetszenek neki(bár tudom a vibrátor is tökéletes erre, de az mégis más, legalábbis kinézetben, hátha ezzel van gondja a kedvesednek). Remélem rendeződik a dolog.

2011. jún. 13. 17:41

húh,hát ez nehéz kérdés.

erőltetni semmit nem szabad!ha nem kell neki a vibri,akkor tedd el,add el!

Viszont egy fontos kérdés?Te mit teszel meg azért,h megkívánjon?Esetleg te csinosítod magad alul?Bár talán őt ez nem is érdekli.De te ugyanolyan sportos vagy,mint azelőtt?

Szerintem amúgy ha beszélgetnétek,elmennétek kettesben valahová,megint "randiznátok",akkor valami fellángolhatna benne.

És még valami.Szed fogamzásgátlót?Mert annak baromi nagy a libidó csökkentő hatása,leviszi akár nullára is!Ha szed,akkor kérd meg,h hagyja abb.És áldozd fel magad,és védekezzetek máshogyan.

Az orális szexszel nem tudsz mit kezdeni,mert ha undorodik,akkor nincs mit tenni,el kell fogadnod.Ha szexuálisan csak erre vágynál néha,akkor akár a prosti is beleférhet,de csak erre.És csak gumival (bár erre nem biztatlak)

2011. jún. 13. 17:41
úgy tűnik nem szerelmes már beléd...de jó kérdés ilyen volt 17 éve is..!?
8. bnedora (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2011. jún. 13. 17:41
Azért ez nem hiszem, hogy így van. Bizony változik az ember, és a szexualitása is.
7. 388b941089 (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2011. jún. 13. 17:40

miért mondod azt, hogy az emberek nem változnak???? de igen, mindenki változik, főleg 17 év alatt!!!! én is tök más voltam mondjuk 8-9 évvel ezelőtt ilyen téren.


Megbeszélni nem tudjátok?

2011. jún. 13. 17:40

Szió!

Hát szerintem mi itt adhatunk neked ezer féle tanácsot, de először is vele kellene elbeszélgetned erről, nagyon őszintén. Vagy esetleg megtörtént már?

2011. jún. 13. 17:39
Régen is ilyen volt? mert azért ez durva,sztem...beszélnetek kéne róla
4. kagylo30 (válaszként erre: 1. - Kulinc)
2011. jún. 13. 17:38
Bocs,hogy megkérdezem:De akkor,hogyan is történik nálatok az előjáték?Úgy értem te kinya...d,és neked magától már fel is kell állnia.Mert ő nem csinál semmit sem?!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook