Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom ezt beállítani facebookon? fórum

Hogyan tudom ezt beállítani facebookon? (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. jan. 7. 15:40
Tiltsd le a közös ismerőst, nem fogjátok látni egymás bejegyzéseit. Más ötletem nincs.
7. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - Grtm)
2017. jan. 7. 15:39

Erre való az üzenet....


Vagy telefon.

Vagy e-mail.

Vagy személyes találkozó.

6. grtm (válaszként erre: 3. - 9c485f67e8)
2017. jan. 7. 15:35
Szeretnék szabadon beszélgetni valakivel úgy, hogy a 3. ne lássa.
2017. jan. 7. 15:22
A facebookal kapcsolatban lenne nekem is egy kérdésem. Már több éve van ott profilom,de csak egy éve tudom kb,hogy van még egy profilom,amit viszont nem én csináltam.Az adataim és a fénykép az enyém,Viszont nem én csináltam.Ráadásul akkor vettem észre,hogy a használatos profilomban a születési helyemnek Sátoraljaújhely van beírva. Azt sem tudom hol van.Én az igazi szülőhelyemet írtam be mikor regisztráltam a facebookra. Próbáltam az adatok szerkesztésébe is belemenni,ami sikerült is.Kijavítottam a születési helyet,de mikor vissza néztem akkor meg Siófok lett megadva .Nem ezt írtam be.Vácott születtem,1945-ben.Írtam a facebookra egy levelet,de semmi nem történt. Ráadásul pár hónapja írt egy ismerősöm privátba nekem,hogy nem várta volna tőlem,hogy ilyen bunkó vagyok és bemásolta amit állítólag én írtam neki. Azt mondja,hogy akkor is elhitte volna ha nem küldöm el neki a kórházi zárójelentésem,hogy amikor azt a levelet megírta valaki,akkor én éppen állkapocs műtéttel Szegeden feküdtem kórházba. laptopom,internetes telefonom nincs,ráadásul nem is voltam olyan állapotban,hogy valamelyiket is használjam,ha lett volna. Kiderült,hogy ezt a levelet többen megkapták,de nem mindenki tőlem szerencsére.Azóta ha csak tehetem inkább csak lájkolok,vagy matricát küldök.Ha nagyon fontos privátba írok.Szerintetek,hogy törölhetném a másik profilomat és hogy javíthatnám ki a születési helyem.nem mint ha annyira fontos lenne,de zavar,hogy nem az igazság van az adatlapomon.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Grtm)
2017. jan. 7. 15:08
töröld amit írtál
3. 9c485f67e8 (válaszként erre: 2. - Grtm)
2017. jan. 7. 15:05
Töröld a kommentedet.
2. grtm
2017. jan. 7. 14:46
Facebookon hozzászóltam egy ismerősöm kommentjéhez. Van egy ismerőse, aki nekem nem és nem szeretném, ha hozzászólna. A letiltás nem megoldás. Mit tegyek?
1. grtm
2017. jan. 7. 14:46
Facebook beállítás.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook