Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnék mobiltelefon-jelmezt készíteni? fórum

Hogyan tudnék mobiltelefon-jelmezt készíteni? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 10. 13:39

Itt egy versike:

Volt tárcsázós és tekerős,

de ez ma már nem nyerő.

Jártadban és keltedben

mobil csörögjön zsebedben!

2009. febr. 10. 13:26
Elöl-hátul kartonból van, és az oldalát, illetve a vállát kartonból vágott csíkok tartják össze. A versen még agyalok, ha eszembe jut, írok. HA van kérdésed, jelezd nyugodtan.
5. g1977g (válaszként erre: 4. - Ea9bff1b44)
2009. febr. 10. 13:12
Szuper, megnéztem, valahogy így gondoltam én is. Csak azt nem látom jól, hogy az eleje meg a hátulja mivel van összefogatva. A hátulja is kartonból van? Esetleg valami verset tudnál hozzá? Köszönöm szépen.
2009. febr. 10. 13:06
Ha belenézel a naplómba,(Magamról nektek) Ott van egy kép a fiamról, aki tavaly mobiltelefon volt. Az idén számítógép lesz, azt a képet látod majd meg először, de kicsit lejebb, pár bejegyzéssel korábban ott lesz a mobiltelefon is. NAgy sikere volt a suliban:-))
2009. febr. 10. 12:36

Műszaki bolta kérj nagyobb kartondobozt! Vannak öntapadós papírok. Vegyél fekete színűt (de le is festheted a dobozt, igaz az több munka). Fehér négyzeteket ragasztasz rá, és ráírod a betüket, számokat.

Felül a "kijelző" résznél csinálj kukucskáló lyukakat.

2009. febr. 10. 12:32
kartonpapír?
2009. febr. 10. 12:31
Hogyan tudnék mobiltelefon-jelmezt készíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook