Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék megbizonyosodni arról, hogy a pasim tényleg megcsal e? fórum

Hogyan tudnék megbizonyosodni arról, hogy a pasim tényleg megcsal e? (tudásbázis kérdés)


2014. dec. 23. 08:27
usd be a keresobe itt a teljes nevet,s sok minden kiderul onnan.
29. Lorain
2009. febr. 26. 15:53

Kedves Lányok!!!

HA ilyen problémátok van nyugodtan keresettek privát üziben, szeriontem tudok nektek segíteni kideríteni hogy megcsal e a párotok(ingyen)

mindenféle történet érdekel..

puszi mindenkinek Panna

2008. ápr. 22. 06:29
Szerintem azt meglehet érezni,és vannak jelei is!
27. picli
2008. ápr. 21. 23:24

Sziasztok!

2,5 éve vagyok együtt a szerelmemmel.Ezidő alatt volt szakítás is.Egyszer megcsaltam egy buliba,mit utána nagyon bántam,de nem mondtma el neki. Utána ő szándékosan megcsalt több napig,majd utána megint,de mindent megbocsájtottam neki. Az elmúlt egy évben jó volt minden,de már hónapok óta nem kíván,mindig fáradt,pedig csak otthon van,s mindig mikor ott vagyunk náluk a barátaival kell lennem.kéthetente vagy ritkábban szeretkezünk.Olyan közömbösnek érzem irántam. Szerintetek megcsal?:(

26. supin (válaszként erre: 18. - Ef1a32d478)
2008. ápr. 19. 16:22
Ugyan ezt irtam volna.. Várj egy kicsit. Sok a rosszindulatu irigy ember..De szerintem már a simogatásbol is megéreznéd..
2008. ápr. 19. 14:03

Tudd meg a napirendjét, tudni kell, hogy mikor hol van.


Ha tudod, akkor kérdezz rá csak úgy mellesleg arra a pontra, amikor a legnagyobb a valószínűsége, hogy találkoznak, hogy most is a szokásosan fog e telni a napja.


Aztán azonnal jelentsd be, hogy egy barátod pont akkor meg oda és beszéltetek róla, hogy elvinne téged is, hogy együtt legyetek egy bő fél-egész napot.

(ha lehet egyeztess valakivel, aki valóban elvinne, nehogy lebőgj, ha visszaellenőríz)


Tedd fel a kérdést: Mit szólsz?


Ha hebeg habog, meg éppen eszébe jutott valami, akkor kérdezz rá konkrétan.


Akkor nem hiszem, hogy sokat veszíthetsz.


Ha benne van örömmel, akkor old meg, hogy elmenj és érezd jól magad, jelenj meg minél több barát előtt a kedveseddel és élvezd a napot.

2008. jan. 17. 15:10
kiderül ha valaki megcsal valakit...én semmi pénzért nem nyomoznék. az már régen rossz.
23. KriZo
2007. nov. 20. 10:32

Szia!

Szerintem se foglalkozz a kiscsaj dumájával. Miért mondta volna neki hogy van barátnője? Hacsak nem azért hogy ne másszon rá.

Ha meg annyira izgat hogy tényleg van-e neki másik akkor szerintem kezdeményezz egy olyan beszélgetést amiből számára az derül ki hogy nem zavarna téged ha lenne másik (de ezt ne mond ki) és utána nyiltan kérdez rá.

Ez az én szeretlek nem csalnálak meg és ugye te sem duma nem jó mert akkor egyből azt mondja hogy "persze hogy nem"

2007. nov. 20. 10:01
ha meg lesed vagy valakit rá állitol aki ö nem ismer csak te
21. WhiteHorse (válaszként erre: 20. - Jancika)
2007. szept. 17. 19:04

Köszi szépen.

Különben azért is szeretném kideríteni,hogy mi az igazság, mert nagyon nem szeretem ha átvernek.

2007. szept. 17. 18:32

Ha olyan távolra jár,nem tudsz megbizonyosodni arról, hogy megcsal-e! Egy a lényeg, Te szeresd, úgy, ahogyan érzed és ne foglalkozz azokkal, akik mindenfélét mesélnek róla.

Én realistaként azt tanácsolom, csak azt hidd el, amit látsz! Amig szeret, addig csak a jóval foglalkozz!

Ha mindenki "rossz" szavára hallgattam volna, nem tartottam volna ki az asszonykám mellett (40 év).

Azt mondom,minden uj kapcsolatnak vannak ellenzői, de te ne velük foglalkozz!!

Sok sikert kivánok hozzá :)

19. WhiteHorse (válaszként erre: 18. - Ef1a32d478)
2007. szept. 17. 17:02
Leírom :)) Köszi,hogy írtál szal köszi a segítséget! Szia! :)
2007. szept. 17. 17:01
Akkor meg azt kellene, hogy várni, valószínűnek tartom, hogy bekavar a kiscsaj! Csak mert nem vele van ez a fiú, hanem veled!Szerintem akkor várj még egy kicsit, főleg, ha nem rég jöttetek össze! De majd írd le mi történt! :))
17. WhiteHorse (válaszként erre: 14. - Ef1a32d478)
2007. szept. 17. 16:59
Igen, persze, értem :)
2007. szept. 17. 16:59
Most mennem kell, de majd még írok neked, ha eszembe jut valami ötlet! :)) További szép napot Neked!! Szia!
15. WhiteHorse (válaszként erre: 13. - Ef1a32d478)
2007. szept. 17. 16:59

Jhajj ez a szeretlek dolog. Mindig ezt kérdezgeti tőlem. Mármint, hogy szeretem e. De nem magyarul, oroszul :S Nehezére esik kimondani?? Bezzeg ő soha nem mondja nekem, de fordítva elvárja. Hát nem mondanám, hogy szeretem. Alig "ismerem", és alig találkozunk.

Ez a bekerítve megkérdezés jó ötlet, csak még nem annyira komoly szerintem a dolog közöttünk, hogy így az Ugye nem csalnál meg? kérdés szóba jöjjön. Bár én eléggé ragaszkodok hozzá.

A barátaim szerint ő is hozzám, mert hogy látszik rajta. Hát nem tudom.

Meg igazából egy dologban ugyanúgy gondolkodunk...Ha a csirkecomb a szánkban van, már nem kell. Szóval nem akarom,hogy lássa,hogy odavagyok érte, és mennyire féltékeny vagyok.

2007. szept. 17. 16:54
Remélem érted mit akarok mondani!:))
2007. szept. 17. 16:53
Figyelj, én nem látom semmi alapját, hogy igaz lenne! Főleg, ha a kiscsaj szerelmes is a barátodba! Bekerítve rákérdezni! :) Mondjuk először is mondd neki, hogy szereted (De csak ha tényleg így van) és utána valahogy tereld a szót arra, hogy te nem lennél képes őt megcsalni, meg stb. És csak úgy rákérdezel, hogy "te sem csalnál meg engem, ugy?" Szóval, érted, így rákérdezve, de ne úgy hogy találkoztok, és egyből, elmondod, h mondta neked, illetve hugodnak egy kiscsaj!
2007. szept. 17. 16:51
Hát eleinte nem akartam semmit én sem, de most egyáltalán nem zavar. Friss hús hihi :)
11. WhiteHorse (válaszként erre: 8. - Ef1a32d478)
2007. szept. 17. 16:48

Hát az úgy volt..szóval egy kiscsaj szerelmes a barátomba, és neki mondta a srác nem olyan rég, hogy összejött egy sulitársával. A csaj meg hugom barátnője, elmondta hugomnak, hugom meg nekem.

Az is eszembe jutott, hogy a kiscsaj csak azért mondta, mert tudta, hogy köztünk lesz/van valami, és hogy bekavarjon.

De szerinted nyíltan rákérdezzek (és nagy az esélye,hogy úgy is letagadja), vagy "kerítsem be"? De ha az utóbbi, akkor hogy csináljam?

2007. szept. 17. 16:48
Húha! Akkor ezekszerint nem csak én vagyok megőrülve, hogy fiatalabb a pasi, mint én! :))De téged nem zavar ez a korkülönbség? Jó tudom, csak egy év, de engem zavar! Ezért nem jöttem össze egy másik pasival! :)
2007. szept. 17. 16:45
Még csak gimibe :) 11-es. Egy évvel fiatalabb tőlem. De a korához képest érett. Vagy legalábbis érettebb,mint a korabeli fiúk. Szerencsére :D
2007. szept. 17. 16:44
És lehet hinni annak a valakinek? Nem lehet hogy féltékenységből mondja ezt neked?
2007. szept. 17. 16:42
Fősulira, vagy egyetemre jár?
6. WhiteHorse (válaszként erre: 5. - Ef1a32d478)
2007. szept. 17. 16:41
Igazából olyan, mint mielőtt hallottam. Teljesen aranyos velem, meg minden. Bár csak hétvégenként tudunk most találkozni a suli miatt. Lehet,h azért hiányzok neki, és azért ugyanolyan?
2007. szept. 17. 16:39
Hogy viselkedik,amikor együtt vagytok? Olyan mint még mielőtt hallottad, vagy teljesen más?
4. WhiteHorse (válaszként erre: 2. - Ef1a32d478)
2007. szept. 17. 16:39
Ha úgy vesszük, nem engem csal. Hanem a másik lányt. Bár azt nem mondta az a valaki, hogy mióta van neki a másik lány. Én 3hete járok vele. Végülis a lány egy sulistársa. Lehet ők már előbb találkoztak. És az a legrosszabb, hogy nem is tudom leellenőrizni, hogy tényleg igaz e amit hallottam, mert nincs a sulija közelében ismerősöm.
2007. szept. 17. 16:36
Hallottam valakitől,h innét 300km-re, ahova suliba jár, van rajtam kívül egy barátnője. Ha rákérdezek, úgy is letagadja. Valami jó stratégia?
2007. szept. 17. 16:36
Te úgy gondolod, hogy megcsal?
2007. szept. 17. 16:35
Hogyan tudnék megbizonyosodni arról, hogy a pasim tényleg megcsal e?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook