Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy tudnék megbizonyosodni arról, hogy valaki drogozik? fórum

Hogy tudnék megbizonyosodni arról, hogy valaki drogozik? (tudásbázis kérdés)


1 2
43. kekszi (válaszként erre: 42. - Arobe86)
2011. aug. 23. 03:51
azt nem tudom, csak azt, hogy sok tízezer ft egy ilyen ...
2011. jan. 8. 12:39
helló! lenne még egy kérdésem: a drog-teszt visszamenőleg mennyi időre mutat eredményt???
2011. jan. 6. 22:09
Sajnos amikor a haverjaival van, mindig aggódok nehogy visszaessen... De igyekszem optimista lenni, csak hát azért nehéz mert az elején 1,5 hónapig azt hazudta, hogy leállt vele, de én úgy éreztem h nem, és aztán kiderült h végig hazudott. Szóval ha most mégis leállt vele, akkor is nehéz hinnem neki!! De köszönöm a hozzászólásokat!!! Remélem még nincs minden elveszve... és hogy ki tud szállni abból a sz.rból!!! :)
2011. jan. 6. 20:38

a katiról azt hallottam, hogy nagyon nehéz levenni, hogy valaki csinálja. különösen olyannak, aki nem ismeri a drogokat. én biztosan felismerném... ne a cuccait meg a telóját kutasd, hanem a személyiségét.


meg ez az egész bizalom, emberismeret kérdése. ha gyakran felmerül benned, hogy most vajon hol van, mit csinál, miért így vagy úgy reagál, miért mit tesz, akkor baj van. nem is biztos, hogy a katival, hanem köztetek. ismerd ki jobban, ezt tudom mondani. meg hogy olvasgasd drogos naplóját (írd be a google-ba hogy "szösszenetek egy drogos", kiadja).

39. zsanky (válaszként erre: 38. - Arobe86)
2011. jan. 6. 20:35

Szerintem még arra várnod kell, hogy biztos lehess abban, hogy tényleg abbahagyta.

4 hónap alatt még magát az embert sem ismered igazán, de ha figyeled a jeleket, akkor oké. Csak nehogy átess a ló túloldalára, és akkor mindig csak ez fog az eszedben járni.

Remélem segítettem.

2011. jan. 6. 18:49
Sziasztok! Segitsetek kérlek! Nekem barátom, mikor megismertem (kb 4 hónapja), erősen katizott. Én totál drog-ellenes vagyok, szal hallani sem akartam róla, de végül is összejöttünk... Azóta a kedvemért alább adta, s egy ideje, állitólag egyáltalán nem szív. Mégis aggódom és gyanakszom, pláne h a haverjai még mindig drogoznak, és mikor velük van állandó kísértésnek van kitéve. Hogyan bizonyosodhatnék meg róla h télleg az igazat mondja, és már télleg nem csinálja? Küldjem el egy drog-tesztre? Figyeljem az árulkodó jeleket? Amúgy szeretjük egymást, és a barátai is mondják hogy nagyon sokat változott mióta velem van, és ezt én is látom!! Lehet h még várnom kell arra, h 100%-osan le tudja tenni?..
37. jonnyk (válaszként erre: 36. - F952b8e896)
2010. ápr. 26. 18:03
a nővérem nyomta a kezemben legelőször a füves cigit amikor 11 éves voltam.de nem izlett és nem is tetszett.15 évesen belekeveredtem olyan táraságba és kiváncsi menőztem azzal hogy beleszívok, de sajna akkor annyíra megtetszett hogy elkapott a hullám és magával rántott egészen a heroinig.az utóbbira szerencsére soha nem szoktam rá.szégyenlem amit tettem de ez régen volt.most legalább tudok másokon segíteni ha kell mert eléggé kiismerem magam e-téren.amugy a szülei elváltak és az anyám egyedül nevelt 13 éves koromóta.nem nagyon volt akkor apám pedig ilyenkor kell.én voltam az erősebbik a családban és azt kihasználtam, azt csináltam amihez kedvem volt... :/
36. f952b8e896 (válaszként erre: 33. - Jonnyk)
2010. ápr. 26. 17:40
Írtad, hogy drogoztál. Kíváncsi lennék mi vitt rá, hogy kipróbáld?
35. jonnyk (válaszként erre: 34. - Zsanky)
2010. ápr. 25. 10:35
bekell a gyereket fenyíteni valakivel, biztos van egy férfi a családban akitől félhet.csak aztán arra kell figyelni hogy ne meneküljön el.mert képes hogy megzsarolja vagy megjátssza magát azzal hogy egy hétig nem jön haza.egy férfi kell a közelben!!vagy csak kérjék meg őt rá szépen, próbálják meg megbeszélni vele.hogy miért ilyen és hogy mia baj.
34. zsanky (válaszként erre: 33. - Jonnyk)
2010. ápr. 25. 09:00

Hát bizony... Az anyja is nagyon csúnyán beszél vele, náluk ez nevelés kérdése is volt.

Az apja most külföldön van, a fiú meg kihasználja, hogy ő az ÚR.

33. jonnyk
2010. ápr. 24. 19:48
bármelyik drog válthat ki aggressziót ez nem ettől függ hanem attól hogy milyem az ember.lehet szarul nevelték, hogy lenézte apjáról vagy ha ő nem tett ilyet soha valami mástól is kialakulhatott.az is lehet hogy meleg a gyerek és azért üti a nőket.bármi lehet..nagyon sok mindentől függ.én is nagyon szemét voltam az anyukámmal ilyen korba.akkoriban egyedül éltem vele és a nővéremmel mert elváltak a szüleim.ilyenkor kihasználtam hogy én vagyok az erősebbik és nem mer beszólni senki.én is drogoztam nagyon sokat és sok mindent próbáltam ki.hiába mondanám h mi lehet ezt úgy is csak ő tudja.
32. zsanky
2010. márc. 23. 20:30
Nagyon jókat írtok, hasznát veszem. Köszi!
31. bared (válaszként erre: 30. - 2e7a299bf2)
2010. márc. 22. 22:49
a fű is vált ki agressziót arra hajlamosaknál sajnos, és tévképzeteket,hallucinációt is...
2010. márc. 22. 15:25

Hát ha csak füvezik, akkor: Hirtelen semmiségeken is elneveti magát, soakt iszik a szájszárazság miatt, illetve a közvetlen fogyasztás után sok nyálat köp. Szeme piros lesz és olyan "csík " jellegű, bár a pirosság sima szemcseppel eltüntethető.

Ha komolyabb szintetikus drogokat használ, akkor a hadarás, feltűnően gyors beszéd, igen nagy a fizikai aktiviás, nem tud egy helyben megmaradni. Pupillája nagyon kitágul. Illetve a szája önkontrolll hiánya nélkül / ez friss drogosoknál jellemzőbb inkább /különböző grimaszokat vág, nyúlik, vicsorít.

29. zsanky (válaszként erre: 28. - Bared)
2010. márc. 22. 15:16

Köszi, ezeket még nem használtam, de akkor fogom.

Most mennem kell a gyerekekért az oviba.

Köszi

28. bared (válaszként erre: 26. - Zsanky)
2010. márc. 22. 15:14
ha webkamerás módban lehet, anélkül is!!! vagy msn-t, vgy skype-ot használ, így menni fog kamera nélküli módban is!
27. zsanky
2010. márc. 22. 15:10
Nem tudom, miért nem rakja ki (én azt tenném).
26. zsanky
2010. márc. 22. 15:09
webkamerán szoktak beszélni vele, de nekem olyan nincs.
25. bared (válaszként erre: 23. - Zsanky)
2010. márc. 22. 15:08
nem tudjátok felhívni?
24. bared
2010. márc. 22. 15:08

ugyanmár!! hülye az a nő? rakja ki a fenébe! hogy engedheti, hogy a kicsit bántsa????

betöltötte a 18-at?

23. zsanky
2010. márc. 22. 15:07
Ha az apja ápr. végén hazajön, én mindent elmondok neki, az lesz az első dolgom.
22. zsanky (válaszként erre: 19. - Bared)
2010. márc. 22. 15:06
Az anyjáék együtt nevelték. Én még ilyet nem láttam, ha hallottátok volna miket mondott neki, egyszer dühében fel akarta pofozni, B. meg ellökte. A kisebbik húga nem akarta kinyomni a pattanását, erre olyat ütött, felcsattant a szemöldöke. Az anyja nem tud tenni ellene, hisz ő is kap.
21. zsanky
2010. márc. 22. 15:04

Hát, ha iszik egy kicsit durva.

De mindent megtenne a családjáért. Azért ment ki külföldre is. Pár hónapra.

20. bared (válaszként erre: 18. - Zsanky)
2010. márc. 22. 15:02
valami miatt csak kialakult..a papa is ilyen?
19. bared
2010. márc. 22. 15:02

mer, hidd el.. az anyja tűrni fog, az tuti...

eddig ki nevelte a gyereket?

18. zsanky
2010. márc. 22. 15:01
Teljesen nőgyűlölő amúgy. De hogy még az anyját is utálja?
17. zsanky
2010. márc. 22. 15:00

Csak bár biztos lennék benne, hogy drogozik.

De így, ha kiderül hogy mégsem????

16. zsanky (válaszként erre: 13. - Bared)
2010. márc. 22. 14:59
Bizony, erre én is gondoltam, annyira feltüzelt, én biztos ráhívnám a rendőröket. Mondtam is a húgának, ha még egyszer előfordul azonnal hívjon telefonon én megpróbálok segíteni. Csak merjen nekem ugrani, feljelentem. Az anyja úgysem tenne ilyet.
2010. márc. 22. 14:57

szerintem egyszerűen menjen be valaki a rendőrségr, bár lehet az sem segít..

az elvonón is titoktartás van...

szóval ugyanúgy folytatná...

nem tudom ki találta ki ezt a hülyeséget....

öcsémnek csütörtökön kellett mennie az első elvonójára...

semmit sem változott ugyanúgy csinálja a dolgait...

14. zsanky (válaszként erre: 9. - Bared)
2010. márc. 22. 14:57

Sajnos sem anyósom sem a férjem nem ismeri még annyira, mert az anyjával nem nagyon vannak jóban. Ezért jobban elhiszik, amit B. előad.

Szegények otthon rengeteget sírnak, ma is a kishúga mondta, hogy fél az 5 órától, mert akkor jön haza és úgyis kötekedni kezd.

Felháborító.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook