Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnék bízni? fórum

Hogyan tudnék bízni? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 21. 17:59
Én a saját anyukámon kívül másban nem bízom meg ! A "legjobb barátnőket" inkább meg sem említem..
14. hailee (válaszként erre: 13. - Manó33)
2009. máj. 14. 16:39

Ebben igazatok van, és nem is akarom őt bántani, mert nagyon szeretem, csak félek...

Mert Szandra sem volt csúnya, hibái nyilván voltak, de azok nekem is vannak, szóval nem értem, hogy miben lenne annyira más a mi kapcsolatunk, mint az övék volt. És ebből adódóan nem tudom azt sem, hogy az exet minek csalta, engem meg hogy-hogy nem... Nem hiányolom persze, csak szeretném megérteni a dolgot, de sajnos ő sem tudja megmondani. Ha meg a csajjal egyszerűen nem volt jó, akkor miért volt vele együtt majdnem 3 évig? Akivel én nem éreztem jól magam, azzal pár randinál több nem volt.

2009. máj. 14. 13:02
Az igaz ha nincs a felek között kölcsönös bizalmon alapuló kapcsolat,akkor nem biztos hogy hosszú életű lesz a kapcsolatuk.Fata igazad van,ha valakit állandóan csesztetnek megunja és lehet hogy addig nem tette meg ezekután meg lehet hogy megteszi.
12. 40163fd81d (válaszként erre: 9. - Hailee)
2009. máj. 14. 12:44

Ha alap ,akkor ne csesztesd,mert egyszer megunja.

Amíg nem ad okot rá,akkor a szeretetnek igenis bizalommal kell párosulnia,ha nincs bizalom,akkor a szeretet is megkérdőjelezhető,szerintem:)

2009. máj. 14. 12:28
A bizalom olyan dolog, ami ha nincs nagyban megnehezíti az életet.
10. OlíviaAnna (válaszként erre: 1. - Hailee)
2009. máj. 14. 12:22

A bizalom alapja az állandó ellenőrzés :-D

Egyébként szerintem kutyából nem lesz szalonna. Nagy valószínűséggel a párodnál ez egy jellemhiba, de kívánom, hogy az élet engem cáfoljon.

9. hailee (válaszként erre: 7. - 40163fd81d)
2009. máj. 14. 12:20

Én nem kényszerítem őt korlátok közé, mehet, ahova és amikor akar, ez alap... Csak néha megkapja a szúrós megjegyzéseket :)

Amúgy azok után, amiket mesélt a régi kapcsolatairól, nem hiszem, hogy találna egy olyan nőt is, aki maradéktalanul meg tudna benne bízni... Ha meg nem mesélne semmit a múltjáról, akkor meg az lenne a rossz.

8. MMea
2009. máj. 14. 12:03
Én mindenkinek megadom a bizalmat, addig amíg nem játsza el, szerintem neked is ezt kéne és nem féltékenykedni.
7. 40163fd81d (válaszként erre: 2. - Hailee)
2009. máj. 14. 11:44

Nem az őrületbe kergeted,hanem más nőhöz:)))

Ha így folytatod el fogod veszíteni.

A pasik ki nem állhatják a féltékenykedő,korlátok közé kényszerítő nőket.

Ha valaki nem bízik meg a társában ,az önmagában nem bízik.

6. Tidike (válaszként erre: 4. - Hailee)
2009. máj. 14. 11:39

Egyetértek veled. Én is ilyen cipőben járok. Ha nálunk is kiderülne, hogy a párom megcsal(t) akkor én se tűrnék tovább, vége lenne mindennek akárhogy is fájna.

Mi is nagyon szeretjük egymást, csakhát vannak a páromnak olyan dolgai ami miatt elveszítette a bizalmát.

2009. máj. 14. 11:30

Az én párom soha semmi ilyesmit nem tett. Sőt, vele tettek ezért meg vagyok győződve arról, hogy sosem csalna meg.

És mégis gyötör néha a féltékenység. Múltkor is elment sörözni egy ismerős nővel, megígérte de nem hívott, és haza sem jött addigra, mire megígérte. Én pedig megmondtam neki, hogy ne haragudjon, de bármennyire is szeretnék, nehéz megbízni benne akkor, ha azt sem tartja be, amit ígért.


Ezzel csak annyit akarok mondani, hogy nyugodtan mondd meg neki, ha bánt valami. Persze nem kell üldözni, de ha elmegy valahova és megígéri, hogy felhív akkor igenis hívjon fel! Nyugodtan mondd meg neki, hogy nagyon szereted és nagyon szeretnél megbízni benne, de ehhez be kell tartania, amit megígér.

2009. máj. 14. 11:25

Jó érzés, hogy az ember nincs egyedül, hogy másnak is van ilyen jellegű gondja... Sajnos a legtöbben azt mondták nekem, amikor elmeséltem, hogy mi van, hogy szakítsak, mert egy kapcsolat a bizalmon alapul... Az egy dolog, hogy a bizalom nem teljes, az meg egy másik dolog, hogy nagyon szeretjük egymást. Szóval nem minden ennyire fekete-fehér.

Persze, ha kiderülne, hogy megcsal(t) mégis, akkor habozás nélkül véget vetnék a kapcsolatnak.

2009. máj. 14. 11:22
Nagyon jól tetted, hogy most kiírtad magadból. Ha minden rendben működik köztetek akkor semmi gond. Próbálj meg bízni benne. Tudom nem egy egyszerű dolog. Én se igazán bízom a páromban. Sajna neki is vannak olyan dolgai ami miatt idáig jutottam. Szeretnék, de nem tudok:(
2009. máj. 14. 11:18
És ezzel a gyanúsítgatással néha őt is az őrületbe kergetem, de nem tudok mit csinálni, muszáj kimondanom...
2009. máj. 14. 11:16

Sziasztok, lenne egy problémám. Van a barátom, akivel 2 éve együtt vagyunk. Még most sem tudok benne teljesen megbízni, mert korábban csinált olyan dolgokat az előző barátnőivel, amik hát... nem vetnek rá túl jó fényt. A legutóbbi exét pl. velem is csalta, bár egyik megcsalása sem olyan természetű volt, hogy párhuzamosan vállalt még kapcsolatokat, hanem ilyen egy-estések, de abból jó sok.

Engem még nem csalt meg. Legalábbis én így tudom. Folyton azt kapom, hogy engem mennyivel jobban szeret, mint Szandrát (előző barátnő), teljesen másképp, meg hogy benne nem tudott ő sem bízni, ezért csalta tul.képp lelkiismeretfurdalás nélkül. Néha elhiszem neki, hogy tényleg minden más. Néha nagyon nem... Pl. ha nem hív fel a megbeszélt időben, vagy épp felhív, és elmeséli, hogy itt és itt van, akkor nekem rögtön beindulnak a fogaskerekek, hogy mi van, ha...?

Tudom, hogy ez így elég tragikusan hangzik, annyira azért nem rossz a helyzet, mert amúgy nagyon boldogok vagyunk, de ezen a téren még gyúrnom kell...

Mi a véleményetek? Voltatok már ilyen helyzetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook