Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnám magamra felhívni egy pasi figyelmét? fórum

Hogyan tudnám magamra felhívni egy pasi figyelmét? (beszélgetős fórum)


2023. jún. 13. 04:07
ha neked kell felhivni egy pasi figyelmet ott mar baj van!
16. globus (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 4. 10:15
Mi lett vele? Elutasítottad?
15. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 14. - Ab443a467a)
2023. jún. 4. 10:10
jahhh, ez mind egy személy???
14. ab443a467a (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 4. 08:15
Még mindig itt tartasz? Ez a sokadik fórumod. Annyi mindent írtak már neked...
2023. jún. 4. 08:10

Egyébként igen, mikor a céghez kerültem egy srác már első héten udvarolni kezdett. Pedig tél volt, garbóban voltam, nem rebegtettem a pillákat. :D

Csak voltam. Aztán azt mondta első látásra megtetszettem neki..

2023. jún. 4. 08:07

Ha jobban belegondolok, lehet nem is maga a pasi miatt akarnék feltűnő lenni. Hanem a többi nő mellett érzem magam túl szürkének. Mert ők kiteszik ami van. Én meg nyakig beöltözve. De nincs is már bomba alakom mint 20 évesen (nekik sincs mindnek, sőt. De őket nem érdekli).


Szóval a többi nővel kéne tartanom az iramot talán.

11. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 4. 02:17

En mikor a volt munkahelyemen bepasiztam, az ugy kezdodott, hogy szemet szurtam az egyenruhaban, ami farmer nadrag, es szigoruan nem kihivo feher ing volt. Aztan honapokig ugy dokgoztunk egyutt. Hogy ceges egyenruham volt, amibol szinte soha nem kuldtek a meretemben, minden ugy allt rajtam, mint tehenen a gatya, de idovel igy is tobb adodott a vonzalomhoz, mert jobban megismert.


Ha en nem ismerem meg ot jobban, mielott eloszor elhivott talalkozni, csak latasbol ismertem volna, tuti kikosaraztam volna. Kinezetre atlag, de nalam alacsonyabb. Viszont olyan egy hatarozott, jo karakter, hogy eszembe jutott rola, hogy biztos meg tudna porgetni-forgatni, mint egy grillcsirket.


Ha ilyen kis felek vagy, es felsz az elutasitastol, mi mas lenne a megoldas, mint rloszor valtani par szot? Megkerdezni, hogy telik a napja, az enyem epp... Ha valamit megosztasz, jobb esellyel fognak kifejtve valaszolni, mint arra hogy "hogy vagy?"

10. Burrit0 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 4. 01:44
Mágnesp!csát kell noveszteni, csak nehogy idegállapotba kerulj tűle.
9. ágica... (válaszként erre: 8. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 4. 00:52

Tudjuk. :P

:)

Biztonságban vagyok. :P

8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 6. - Ágica...)
2023. jún. 3. 21:55

nagyobb vadra én nem vadászok...

maradok a bevált 75-ös méretnél.

2023. jún. 3. 21:55
Véletlenül menj neki. Lehet egy pohár vízzel, hogy sikerüljön leönteni. Aztán ha ez nem vezet eredményre játszd el újra!😁
6. ágica... (válaszként erre: 5. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 3. 21:51

Kegyetlenkedés volt az első szó,ami eszembe jutott. :D

Ahh, nálad beválna, ha így hívnám fel a figyelmed? Igaz nagyobb vagyok 75-től.. :(

Sehogyansejóóóez..


Vicccelek!

2023. jún. 3. 21:49

Hogyan tudnám magamra felhívni egy pasi figyelmét?


Rúgd tökön, egyből rád fog figyelni...

(Bocs, nekem csak ez a megoldás jutott az eszembe.)

2023. jún. 3. 21:10

Egyetértek az előttem szólókkal! Szemeddel, mosollyal,beszélgetéssel próbálkozz. Küldjed a jeleket neki a szemeddel. :)

Ne kezdj el úgy öltözködni, amit nem tudsz magadénak. Ne akarj azért változtatni a kinézeteden,hogy valakinek felhívd a figyelmét,hisz kényelmetlenül fogod érezni magad.

3. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 3. 20:43

Kérj tőle kölcsön,csokira,szenyaautomatához,v csak otthonmaradt pénztárca miatt,lesz beszélgetni való alkalom.

Persze ezt sem tudjátok jól csinálni,vagy menne?

2023. jún. 3. 20:04

Ne a ruháddal próbáld magadra felhívni egy pasi figyelmét. Főleg, ha az a ruha nem te vagy. Úgyis tudni fogják, az idegenek is, nemhogy azok, akik ismernek.

Először beszéljen a szemed, a tekinteted, aztán a szád.

2023. jún. 3. 19:47

Amennyire ismerem visszafogott típusú és én is az vagyok. Egy helyen dolgozunk.

Én nem vagyok egy magamutogató típus, térd alá érő vagy bokáig érő szoknyát hordok nyáron, alapvetően meg farmer nadrágot. Viszont a többi kolléganő miniszoknya, mini farmer nadrág, dekoltált ruha amit hordanak. Kicsit merészebbnek kéne legyek? Vagy mindegy? Zsákban is észre kéne vegyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook