Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudassam egy orvossal, hogy nekem nincsen pénzem magánúton eljárogatni hozzá? Kérlek segitsetek. fórum

Hogyan tudassam egy orvossal, hogy nekem nincsen pénzem magánúton eljárogatni hozzá? Kérlek segitsetek. (beszélgetős fórum)

1 2
2012. febr. 21. 20:39
J és mondta hogy kérjek szerdára időpontot mondta a nő szerdára nem tud adni már mondtam neki adjon mert azt mondta az orvos nagy a baj igy adott ete 19.30ra.
9. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 21. 20:37
Én elöször telefonon fel kerestem megkérdeztem töle hogy be mehetek e hozzá a korházba mert ott is vizsgál ez egy Nőgyogyász.Mondta persze meg is vizsgált adtam is neki pénzt mütétem volt akkor is adtam neki pénzt.Most meg felhívtam megkérdeztem töle milyen lett az eredményem azt mondta nagyon rossz lett.Adot egy telefon számot a magánrendelője időpont számát mondtam neki én a korházba szeretnék be menni hozzá mondta hogy hívjam fel és kérjek időpontot.Kértem és holnap el megyek hozzá én nagyon meg bizok benne nem szeretnék mást annyít csalodtam a Nőgyogyászokba.
2012. febr. 21. 20:37
Miert, hogy jott szoba? Amugy csak egyszeruen, egyenesen. Van, aki elvbol nem fizet a dokiert, nem szegyen az.
2012. febr. 21. 20:34
Így ahogy leírtad.Szerintem elég gyakran találkozik ezzel az esettel,meg sem fog lepődni.Nem fog rólad semmit gondolni,tudomásul veszi és kész.
2012. febr. 21. 20:32
SZTK-ban is köteles gyógyítani...
2012. febr. 21. 20:32

Így egyszerűen.

Mondd a szemébe és kész.

Max ha bunkó lesz, akkor válts másikra.

2012. febr. 21. 20:31
Doktor úr! A jelenlegi anyagi helyzetemben nem tudok magánrendelésre járni.
2012. febr. 21. 20:31
Sehogy...Úgyis az a válasz,ha nincs pénzed,ne akarj magándokit...:((((
2012. febr. 21. 20:31
Ne menj el, nem kell magyarázkodni akkor.
2012. febr. 21. 20:30
Hogyan közöljem az orvosal,hogy nekem nincsen pénzem magánuton el járogatni hozzá?Kérlek segítsetek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook