Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tisztázzam az érzelmeimet? fórum

Hogyan tisztázzam az érzelmeimet? (beszélgetős fórum)


2018. szept. 28. 15:28
Egyszerüen elmondod!!:)
11. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - B459HHJ)
2018. szept. 28. 11:07
Némi távolság után letisztul ez szerintem .
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - B459HHJ)
2018. szept. 26. 06:01
Kismillió ilyen témájú könyvet írtak, amik pont erről szólnak. Olvass el egyet-kettőt, mert tényleg jó gondolatok vannak bennük, amik alapján biztosan rájössz, hol ment tönkre a kapcsolatotok.
9. Ildi (válaszként erre: 7. - B459HHJ)
2018. szept. 25. 21:24
Ha már össze vagy zavarodva, bizonytalanság, szünet..annak a kapcsolatnal ált. löttek. Ahol van szeretet, szerelem oda-vissza, ott nincs ilyen szituáció.
2018. szept. 25. 21:17

Gondolom, a szünetet te kérted.

És gondolom, te több dolgot is kifogásolsz, azt hogy nincs lángolás, nincs társasági élet, és nem beszélgettek egymással már úgy mint eleinte.

Mindeközben ő sokmindent megtett érted, - bár nem tudom ezen mit kell érteni, miféle áldozatokat hozott. Anyagi tekintetben? Vagy mit csinált ami eléggé jelentőségteljes volt? Hát ha egyszer neked annyira természetesnek tűnt, én nem tudok ennek alapján valami hatalmas tettekre gondolni.

Anyagi biztonság, lakhatás, ilyesmi?

Az is sokat jelent, a kapcsolat minőségéért pedig mind a ketten felelősek vagytok. Te is ott voltál, és hagytad ellaposodni.

Kaptál szünetet, gondolkozz. Kell neked ez az ellaposodott, langyos kapcsolat? Neked magadnak lenne-e erőd, hogy felhozd a padlóról? Megér neked az a pasi némi erőfeszítést? Tudsz, szoktál egyáltalán erőfeszítéseket tenni, hogy jó legyen a hangulat, eljussatok ide-oda, legyen beszédtéma? Nem lehet mindent a másikra hagyni.

Arra már gondoltál, hogy ennek tulajdonképpen már vége is van? Ha gondoltál már erre, az fájt? Legalább elszomorított?

Derítsd ki ezeket valahogy magadról. :-) Fog az menni.

2018. szept. 25. 20:35
Az elején tényleg nagy lángoló szerelem volt. Kicsit túl ellaposodott a kapcsolat (nem szoktunk eljárni semerre, meg a kommunikáció is kimaradt) , meg természetessé vált minden, nem értékeltem, hogy mi mindent tesz meg értem. Most kaptam Tőle szünetet, hogy tudnék ezeken a dolgokon változtatni? Lehet, hogy ezek a dolgok miatt jönnek elő ilyen gondolatok?
6. fc05b4bfbb (válaszként erre: 1. - B459HHJ)
2018. szept. 25. 20:23
Ebben a kérdésben nem lehet tanácsot adni, ha Te magad se tudod, hogy mit érzel. Azonban, ha egy kicsit is úgy érzed, hogy egy év után se vagy biztos önmagadban, akkor lépj túl az egészen.
5. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - B459HHJ)
2018. szept. 25. 18:58

Én nem akarom ezt okvetlenül elviccelni. :-)

Sokszor pont a saját érzelmein a legnehezebb az embernek eligazodnia.

Nem tudom, volt-e köztetek valamikor lángoló szerelem, azt te tudod.

Ha lecsendesedett, az nem baj.

Ha egyáltalán semmit sem érzel iránta, az viszont igen.

Esetleg írhatnál kicsit többet, mi volt, hogy volt, történt-e valami amiért csalódtál benne, vagy unalmassá vált az ügy, úgy érzed hogy nem ért meg, stb.

Egyetlen sor alapján amit írtál, azt is kicsit szerencsétlenül fogalmazva (bocs) nemigen lehet neked mit mondani.

4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2018. szept. 25. 18:11
Például. D
3. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - B459HHJ)
2018. szept. 25. 18:03

Van valami kis nyelvtani bibi a kérdésfeltevésben. Már szeretem-e? Azt kérdezed, hogy meg tudtad-e már mostanra szeretni? :-)

Tudom hogy inkább úgy értetted, hogy talán már nem szereted.

Én is össze vagyok zavarodva. :-)

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - B459HHJ)
2018. szept. 25. 17:22

Ezért regisztráltál, hogy itt majd a sok okos, tapasztalt ember megmondja, hogy mit érzel?:)


Vonulj félre magadban és gondolkozz el azon, hogy milyen szituációkban nem szereted! Ha úgy érzed, hogy ezzel nem lehet együtt élni, akkor hagyd el! Kár becsapni mindkettőtöket, rabolni az időt egymástól.

2018. szept. 25. 17:15
A párommal egy több mint éve vagyunk együtt, de nem érzem, hogy már szeretem-e? Tulajdonképpen össze vagyok zavarodva :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook