Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tehetem feszessé a bőrömet fogyás után? fórum

Hogyan tehetem feszessé a bőrömet fogyás után? (tudásbázis kérdés)


10. 13d03718f8 (válaszként erre: 9. - Lia1976)
2011. szept. 20. 14:00

Azért mielött az egekbe magasztalod az oliva olajat (nem mondom, hogy nem jó) azért valljuk be őszintén, hogy a bőröd rugalmasságának legalább 70%-a genetikai adottság...

A többit lehet másra fogni:)

2011. szept. 20. 13:01
Utolag mär minden nehez.De a hideg-meleg vizes välto fürdö mindig jo,es testäpolok helyett probäld az extra szüz oliva olajat hidratäläsra.En a terhesseggel 20 kg.-ot hiztam es vegig ez volt a "testäpolom"visszafogytam,es häla az olivänak egy stria,repedes sincs rajtam.
2011. szept. 18. 11:23
És jót tesz az infraszauna, meg a hideg-meleg váltózuhany:)
7. -magnólia- (válaszként erre: 2. - 14f968b657)
2011. szept. 18. 11:05

Én úgy gondolom a bőrfeszesítő krémek akkor érnek valamit, ha megelőzésre használjuk. Ha valakinek lóg a bőre (vagy csak szimplán nem eléggé feszes, ez most mindegy), akkor kenhet magára akármilyen csoda krémet. Ugyanúgy, mint a ráncoknál: ha már tényleg ráncos vagy, nem tudod krémekkel eltűntetni őket. Némi javulást el lehet érni, na meg szinten tartáshoz nagyon jók a jó minőségű krémek, de csodát nem tesznek. Ha így lenne, nem lenne plasztikai sebészet. Ha a fogyasztó, narancsbőr elleni krémek is hatnának és tényleg fogynánk tőlük 1 hónap alatt 4 centit, senki nem menne zsírleszívásra.

Ami viszont nekem tanácsom lenne, hogy hidratáld a bőröd. Belsőleg is sok folyadékkal és vitaminokkal és külsőleg is. A bőröd mindig legyen hidratált, hiszen a száraz bőr az, ami nyúlik, ráncosodik.

2011. szept. 18. 10:39
Lányok lehet, nem leszek népszerű, de szerintem a fogyás torna nélkül lógó bőrt eredményez. Ha elég fiatalok vagytok, akkor hónapok-évek múlva igazodik a bőr, de ez minél később következik be, annál nehezebb, viszont sporttal sokat lehet segíteni és gyorsítani rajta. Én idén fogytam kb. 16-17 kilót (mérleget cseréltünk közben, ezért nincs pontos adat) és nem lóg a bőröm, de tornázok/sportolok.
5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 2. - 14f968b657)
2011. szept. 18. 09:18
sportoltál közben?
2011. szept. 18. 09:17
Sokat nem. Valamennyit javulni fog hosszú hónapok alatt, vagy méregdrága feszesítő kezelésekkel gyorsabban. Esetleg plasztikai műtéttel kivetethető a felesleg. 30 kiló fogyás után a feszesítő krémek már nem tudnak csodát tenni.
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 2. - 14f968b657)
2011. szept. 18. 08:25
szia, ez a téma engem is érdekelne, bár én ennyit nem fogytam de 15kilot már többször
2011. szept. 18. 08:23
Sikerül másfél év alatt 30 kg tól meg szabadulnom:-)viszont a böröm láthatóan nem olyan feszes és rugalmas mint volt,mi tehetnék hogy vissza nyerjem a régi "rugalmasságom":-DDDDDDDDD
2011. szept. 18. 08:22
Bőrfeszesítés fogyás után!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook