Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tároljátok a fogasokat, hogy kis helyen elférjenek, ne akadjanak össze? fórum

Hogyan tároljátok a fogasokat, hogy kis helyen elférjenek, ne akadjanak össze? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 14. 23:43
Nem szeretek hajtogatni, ezért szinte mindent vállfán tárolok. Nekem soha nincs elég vállfám :(
2009. jún. 14. 18:06
Csak annyi vállfát hagyok elől ahány ruhám, bluzom, nadrágom van.
2009. jún. 14. 18:05
Én a vállfás ruhákhoz vettem egy olyan fali állványt mint amilyeneken a boltokban tárolják a ruhákat. A falra tiplivel felszereltettem, ez egy lefelé logó kar és kb 10 ruha fér rá. Ha nem kell ki lehet emelni a helyéről.
2009. jún. 14. 18:04
Nekem a fürdőszobában van 2 darab radiátorra akasztható szárítóm, és az egyikre csakis nem használt fogasokat rakok. Nagyon sok elfér rajta, és nem nagy helyet foglal, főleg olyan helyen van, ahol abszolút nem is zavar.
2009. jún. 14. 18:02

Többször próbálatam már normális helyet keresni az éppen nem használt fogasoknak. Dobozba is raktam, de így össze vissza vannak, és nagy helyet foglalnak.


Próltam már azt is, hogy egy fogasra felakasztottam egymás mellé több fogast, amennyi elfér, de ez sem volt az igazi.


Most lehet olyat készíteni, hogy duplán veszek egy szárítómadzagot, és 2 cm-ként megcsomózom, és erre szépen felakasztom.


De ha vannak jobb ötletek, nagyon jó lenne. :)

2009. jún. 14. 18:02
Az egyformákat összerakom összegumizom.
2009. jún. 14. 17:57
Hogyan tároljátok a fogasokat, hogy kis helyen elférjenek, ne akadjanak össze?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook