Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan találjak magamra? fórum

Hogyan találjak magamra? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 25. 13:35
nem is a büszkeség fontos igazán,mert az sokszor csak "bajt"okoz,szeretni és tisztelni önmagunkat!
13. Lencsy (válaszként erre: 9. - Dinácska30)
2012. febr. 25. 13:34
Nagyon kevés, sőt talán egyeltalán nincs gondtalan kisgyerek . Erős vagy és ő is erős lesz, mert pontosan ez az amit lát tőled :) Nem ismerem a hátteret így nem szeretnék okoskodni,de úgy érzem nincs itt semmi még veszve . Járj el kicsit szórakozni, kikapcsolódni, feltöltődni és tárd ki a szívedet hogy a szerelem rád tudjon találni !
12. Dinácska30 (válaszként erre: 7. - 342402de6d)
2012. febr. 25. 13:33
köszönöm meg fogom nézni.az a baj hogy tudom mit kellenne tennem , el kell fogadnom magam és én büszke is vagyok magamra mert sok mindent elértem egyedül, de nem tanultam meg közel engedni senkit és így igazán azt se tudom én milyen vagyok, mert ezt csak a kapcsolatokból tudnám meg igazán..
11. Lencsy (válaszként erre: 8. - 814f8b8f23)
2012. febr. 25. 13:30
Ahh hát tudom én :) de mindenkinek megvan valahol a párja .
2012. febr. 25. 13:28

Van néhány jó könyv, amik talán segíthetnek:


Louise L. Hay: Éld az életed!

Louise L. Hay: Éld jól most az életed


Ez pedig a legújabb, most jelentmeg:

Chris Prentiss: Legyél, aki lenni akarsz

Sok sikert!:)))

2012. febr. 25. 13:25
Köszönöm a hozzászólásokat,nem a múltat sajnálom mert az erősített meg. Az bánt hogy senki nincs igazán mellettem. És most szükség lenne rá, amit nagyon nehéz bevallani, még a családom se tudja mit érzek igazán, mindig azt gondoltam nekem senki nem kell, mert anyu se állt soha mellettem és elfogadtam hogy nekem így kell élnem, de most kicsit nehéz a helyzetem és megoldom tudom csak jó lenne ha nem a lányomat terhelném mindennel, mert sajnos elértem hogy egy kis felnőt emberkét faragjak belőle. Sajnálom hogy nem lehetett lehet egy gondalan kisgyerek.
8. 814f8b8f23 (válaszként erre: 6. - Lencsy)
2012. febr. 25. 13:23
Eltűnni nem fog, tényleg csini, de az ilyen nők nem kellenek senkinek. Kb 10 ilyen nőismerősöm van, évek óta egyedül. Félnek tőlük. Hülye pasik.
2012. febr. 25. 13:21
6. Lencsy (válaszként erre: 1. - Dinácska30)
2012. febr. 25. 13:19
Nagyon csinos vagy és gyönyörű ...nem az a típus aki elveszik a süllyesztőben ;)
5. Lencsy (válaszként erre: 1. - Dinácska30)
2012. febr. 25. 13:17
Nem vagy elveszett ember ezt leszűrtem az írásodból ! Talán most rossz passzban vagy ami nyomat hagy a lelkeden, de kifogsz ebből lábalni :) Mindenkinek szüksége van valakire, egy társara ..mert a gyermekünket akármennyire is szeretjük, ő nem pótolhatja azt . Tessék összekaparni magad és élni az életet ..magadért és a lányodért :)
4. Renpi (válaszként erre: 1. - Dinácska30)
2012. febr. 25. 13:16
Ne szomorkodj,ha eddig ilyen ügyesen fel nevelted a lányod egyedül,akkor szerintem nem szabad most feladnod.Azt pedig megtanultam,hogy soha ne nézz vissza a múltba, mivel változtatni nem tudunk rajta így semmi értelme.
2012. febr. 25. 13:14
Ki szerint kellene lennie fordítva? Szerintem nem hoztál te sorozatosan rossz döntéseket. Sőt biztos vagyok benne, hogy jókat hoztál, erős vagy, és tudod mit akarsz. Bár a férfiak rettegnek az ilyen nőktől. Jobb nekik egy szerencsétlen hülye. Remélem találsz magad mellé olyat, aki nem fog tőled félni, sőt tudsz az a gyenge nő is lenni, olykor olykor. :) Sok sikert hozzá! :)
2012. febr. 25. 13:08
Tudod kivagy!!!!És ne utáld magad!!!
2012. febr. 25. 13:06

32éves vagyok van egy 10éves lányom, ketten élünk és úgy érzem az egész életem rossz döntések sorozata volt, kivéve hogy ragaszkodtam a körűlmények ellenére is a babához 11 éve.

Nem tudom ki vagyok, mindig elértem hogy egyedül legyek mert azt gondoltam nekem nincs szükségem senkire. De most jó lenne valaki.

Haragszom magamra, mert nem vagyok gyenge, egyedül oldottam meg minden problémám eddig, de ez lehet a legnagyobb bajom is hogy büszke és önfejü vagyok, nem kérek segítséget soha, de most összedőlt minden és szinte csak a lányom van akire támaszkodhatom amiért szintén csak utálom magam mert ennek fordítva kellenne lennie.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook