Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan működik manapság a matek érettségi? fórum

Hogyan működik manapság a matek érettségi? (tudásbázis kérdés)

2013. nov. 2. 19:17
Már több éve készítek fel diákokat. Ajánlom én is az előző évek feladatait. Akinek megvan a kellő alapja, maga is fel tud készülni, de azt tapasztalom, sok diáknak az alapok hiányoznak...
2013. nov. 2. 18:06
Egységes érettségi feladatgyűjtemény és négyjegyű függvénytáblázat.
2013. nov. 2. 17:05
Én 2011-ben voltam, nekünk is megvolt még a zöld, meg sárga, és azt hiszem szürkéből 2, de fogalmam sincs a címükről :D már máshol is leírtam, nekem úgy lett 90% fölötti az érettségim, hogy magamtól gyakoroltam nagyon sok régebbi feladatsort, nem is tudom hány évre visszamenőleg megcsináltam, sajnos a suliban elég idióta tanárunk volt... szóval önszorgalomból is nagyon könnyen meg lehet írni jóra :)
2013. nov. 2. 16:39

Köszönöm a válaszokat :D Nemsokára aktuális lesz a családban is az érettségi, azért érdeklődtem.


Violin!


Le tudnád írni a címét? Előre is köszi. :D

2013. nov. 2. 16:24

van egy olyan sejtésem, hogy nem a könyv színe a lényeg :D


nem hiszem, hogy a tananyag olyan nagyon változott volna az évek-évtizedek alatt, kb ugyanazokat kell tudni szerintem, úgyhogy gyanítom bármelyik kiadványból fel lehet készülni. (ez nem olyan, mint a történelem, hogy évtizedenként átírják:)))

2013. nov. 2. 16:20

Szia!

Én tavaly érettségiztem és nekünk 2 szürke illetve 1 sárga könyv kellett. De gyakorlás szempontjából 2005-tól fent vannak a korábbi matek érettségik tavaszi és őszi is megoldókulccsal és azok a feladat típusok szoktak előfordulni.

Ha esetleg közel laknánk egymáshoz oda is adnám a könyveket :)

3. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - SzánI.)
2013. nov. 2. 16:05

Szerintem ugyan ez a zöld könyv kell most is:)

A fiam 5 éve érettségizett és neki is az kellett.

2013. nov. 2. 15:35

Régen, kb 1000 évvel ezelőtt :D még volt egy jó kis zöld könyvünk, amiből felkészültünk az érettségire, abból voltak akkor a feladatok.


De ez mostanában hogy megy? Most is meg van határozva, milyen könyből lesznek a feladatok? Mire jó az emelt szint?

2013. nov. 2. 15:33
Hogyan működik manapság a matek érettségi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook