Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan mondjam el? A világból kiüldöznek fórum

Hogyan mondjam el? A világból kiüldöznek (beszélgetős fórum)


1 2
10. b3edc666c5 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2011. okt. 16. 21:59

Egyetértek :)

Baráti körömben van hasonló történet,20 év a korkülönbség,csak ott a férfi elvált volt,a barátnőm válófélben.Összeházasodtak,van egy kisfiuk :)

9. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 1. - D53016dfda)
2011. okt. 16. 21:58
a kor nem számít sztem, éld az életed! :)))
8. cel
2011. okt. 16. 21:57

A te életed, neked kell élned, másnak sok beleszólása nincs, pláne az érzelmeidbe, de pont ott a probléma. Az egyik rosszul sikerült kapcsolatból épp kilépni készülsz, egy másik, vélhetően balul fog végződni és nem a korkülönbség miatt, hanem a féltékenység fogja tönkre tenni, amit azért talán lehet a korkülönbség terhére írni.


De mint írtam, a te életed, te hozod a döntéseidet. Bárki más egyetérthed veled, vagy nem, de ez nem befolyásolhat.

2011. okt. 16. 21:52
Soha nem kérném, hogy hagyja el a beteg feleségét. Soha. Már próbáltam befejezni a kapcsolatunkat, nem sikerült, sokat sírtunk. Szeretjük egymást :(
2011. okt. 16. 21:50
Valahol megértem a dolgot, valahol meg nem helyeslem - a feleség miatt. Gondolom nem fogja elhagyni a szinte béna feleségét és remélem nem is várod ezt tőle. Így viszont nem hiszem, hogy nyilvánosságra kellene hozni a kapcsoltot.
2011. okt. 16. 21:50

Ugyan már!! Ez butaság..:)

felnőtt nő vagy, élj az élet adta lehetőségekkel, és légy boldog továbbra is!

Teljes természetességgel számolj be a családnak a dologról és kész. ha te nem csinálsz ebből nagy ügyet, más sem fog!:)

2011. okt. 16. 21:49
Nem ügyfele voltam ... kollégája ..úgy találkoztunk.
2011. okt. 16. 21:48

Eléggé problémás helyzet. És ne feledd, nem szabad, hogy a mostani szituációban, illletve az eljárás során kiderüljön, hogy a jog képviselője és az ügyfele között szerelmi kapcsolat van.

Ez akár másik ügyvéd kijelölését is vonhatja maga után elfogultság címén.

2011. okt. 16. 21:47
Először is sajnálom, hogy nem sikerült a házasságot, de óvnálak ettől a kapcsolattól. Képzeld el, ha egy ügyvéd, minden ügyfelébe beleszeretne? Ráadásul még az apád is lehetne. Szerintem jól gondold át ezt a helyzetet.
2011. okt. 16. 21:44

Boldog 2 gyermekes anyuka vagyok. Egy válóper elején. A férjem hibájából (történetesen megcsalt)válok. Már sok esélyt kapott.Nem élt vele.


Miért vagyok boldog? Mert a gyermekeim egészségesek, kiegyensúlyozott az életem,(persze mindenhol vannak különböző nehézségek nálam is) és van nem utolsó sorban egy Kedvesem.


A Kedvesem 25 évvel idősebb nálam. Munkaügyben tárgyaltunk...üzleti vacsorán..ott ismertem meg. Baráti viszony alakult ki. Aztán Én befordultam. Megtudtam a férjem ügyeit. Egyszer azt vettem észre ő is szomorúbb. A felesége már több éve szinte béna.Akkor rosszabbul volt. Sokat beszélgettünk. Kértem legyen a felesége mellett mindenben. Ápolót fogadott.stb. Ő nem lehetett állandóan hiszen ő is ügyvéd. Sokat beszélgettünk az Én és Ő problémáiról is. S azt éreztem már hiányzik ha nem látom. Ő mondta ki először , hogy belém szeretett. De akkor már Én is éreztem valamit.


Kb. másfél éve kezdődött. Minden jó és tökéletesen működik. Azt leszámítva, hogy nagyon féltékeny. Ha megyek valahova hív, sms-t ír,stb...


A válóperemben Ő képvisel. A Szerelmem. Persze ezt csak mi tudjuk. De hogyan mondjam el? Az Édesanyámnak akitől a Szerelmem idősebb. A Gyermekeimnek. Az egyik tini, a másik ovis. A testvéremnek?

A környezetünknek? Stb.


Nem tudom hogyan csak azt,ha ezt megtudják A VILÁGBÓL KIÜLDÖZNEK :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook