Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehetnék szebb? Nektek milyen praktikátok van? fórum

Hogyan lehetnék szebb? Nektek milyen praktikátok van? (beszélgetős fórum)


1 2
24. 8967aa9679 (válaszként erre: 18. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:51

Az idősebbeknek(- én is ) kifinomultabb az ízlésük.

Talán az egyéb értékek nekünk jobban szépítenek a legdrágább sminknél:-)

Igaz , szerintem tartósabbak is.

23. 20e8f501cd (válaszként erre: 22. - 3b1a5ec920)
2013. okt. 18. 21:43
Jajj azt nem. Nem is tetszik, meg egyszer voltam vörös még tini koromban. Nagyon rosszul is állt, a fodrász is azt mondta hogy az nekem nem jó, meg én is láttam mert borzalom volt.
22. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 17. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:39
lehetsz voros is - bar ahhoz nehezebb oltozni
21. 20e8f501cd (válaszként erre: 19. - Angica0901)
2013. okt. 18. 21:39

Igen, nekem nagy szemeim vannak. Ezt régebben sokan mondták. Mikor ki voltam sminkelve a fodrászatban is rám csodálkoztak egymástól függetlenül hogy "Nahát mekkora szemeid vannak" meg apukám is mindig ezt mondogatta hogy mekkora szemeim vannak.

Igaz apum 5 éve meghalt, azóta senki sem dicsérte hogy nagy szemeim lennének, lehet már nem olyan, vagyis persze, egy apukának a gyereke a legszebb :)

20. Annie1130 (válaszként erre: 6. - Bumburka)
2013. okt. 18. 21:34
Ebben igazad van, de a magabiztosságot egy jó ruha vagy egy klassz frizura, vagy éppen egy smink is meg tudja adni. Legalább is képesek ezek a dolgok egy löketet adni, hogy mégjobban sugározzon az, aminek sugároznia "kell".
2013. okt. 18. 21:33
Alapozóból is van jó néhány. Én sem igazán szeretem az érzést, amikor vakolat van rajtam, de megtaláltam azt az alapozót, amelyiket szinte egyáltalán nem érzek az arcomon (Max Factor, ami elég drága, de AVON-nal is foglalkozok, és abból az Ideal Flawless-t szintén könnyednek érzem, vagyis szinte nem is érzem). Szemceruzák közül is nagyon-nagyon sok van. Nem feltétlenül a drága a jó, próbálgass ki párat. A soraidból azt veszem ki, hogy dögösebbre vennéd a dolgokat. Egy jó fodrász (őszinte fodrász), pár sminkvariáció (a szemeddel sokat játszhatsz, de valóban: a kevesebb néha több), pár új valami a ruhatárba, és önbizalomturbózás. Bár ahogy a tükörképeddel elégedettebb leszel, az önbizalmad is helyrebillen majd.
18. 20e8f501cd (válaszként erre: 11. - 8967aa9679)
2013. okt. 18. 21:32

Nem is érezem magam szépnek csak nagyon-nagyon ritkán, és nem is nagyon kapok visszajelzést.

Vagyis de: az idősebb hapsiktól, akiknek sztem teljesen mindegy :D

2013. okt. 18. 21:29

Mert engem egyre többen nyaggatnak azzal hogy ne legyek ilyen természetes. Mert most ugye barna hajú vagyok, olyan középbarna, átlagos barna. Hogy a szőke sokkal dögösebb.

Tudom, mert amíg szőke voltam jobban megbámultak, többen szólítottak le stb. mondjuk nem emlékszem arra hogy jobban is éreztem volna magam szőkén. Sehogy sem jó igazán...

2013. okt. 18. 21:29
Nyugi. Ha nincs rajtad smink is szép lehetsz. Sőt sokaknak jobban tetszik, ha nincs smink. Én se bírom a szemceruzát. Szemöldököm ki kell húznom, mert nem látszik, néha szempillaspirál és ENNYI! Így tuti nem lesz olyan problémád, hogy az eső lemossa vagy másképp nézel ki reggel.
2013. okt. 18. 21:27
Keress rá a hogyan legyek jó nő videókra.
14. szabot.88 (válaszként erre: 9. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:26
Nem tudom, mert nekem nincs gondom a simával sem. Ezt szerintem neked kell kipróbálnod. Sok helyen vannak kitéve mintadarabok, amiket kipróbálhatsz.
13. bumburka (válaszként erre: 7. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:25
Én kb.kéthavonta vágatom a hajam.A férjem festi,úgy másfél havonta. Szemöldök szedésre járok kozmetikushoz.
12. bcec44c3c6 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:25
Csípd ki magad te is!
11. 8967aa9679 (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:23

Miből gondolod,h.nem vagy szép?

Specko. nekem a gyári a legszebb. Igaz egy alkalomhoz illő enyhe smink időnként feldobhatja a nő látványát a megszokotthoz képest.

Szép, ami érdek nélkül tetszik.

2013. okt. 18. 21:22

Én korrektort és púdert használok, néha alapozót. A szememre bőrszínű szemhéjfestéket használok, utána kihúzom fekete szemceruzával alul és felül, kicsit elsatírozom, egy kis szempillaspirál és kész is. A szemöldököm dús, de mindig kihúzom szemöldökceruzával vagy egy matt szemhéjfestékkel javítom a vonalát.

Amúgy tényleg nagyon sok videó van sminkkel és hajjal kapcsolatban. Sokat nézelődök én is ilyen témákban.

A hajamat én is néha begöndörítem, de általában egyenesen leengedve hordom, vasalni nagyon ritkán szoktam, de ha kivasalom teljesen máshogy érzem magam. :)

9. 20e8f501cd (válaszként erre: 8. - Szabot.88)
2013. okt. 18. 21:21

És azok jók?

Mert spirálban is érdekelne valami kímélő...

2013. okt. 18. 21:19
Próbálj meg másfajta szemceruzát, valamelyiktől a lányomnak is pirosodik... déemben vannak bio fajták is.
2013. okt. 18. 21:19

Köszi!

Én olyasmire is gondoltam hogy érdemes kozmetikushoz járni X időnként? Hogy kiszedje a szemöldököm? Vagy fodrászhoz milyen időnként szokás járni? Régen szőkére voltam melírozva 2 havonta jártam és iszonyat meguntam, de akkor szebbnek éreztem magam, vagyis na...nem voltam ennyire természetes. Gondoltam hogy befestem itthon a hajam, meg is történt de nem lett az igazi, most sötétebbre szeretném de félek hogy fekete hajú leszek azt meg nem akarom.


A körmöm meg szép hosszúra meg tud nőni, sokan dicsérik is hogy "sajátod?" de egyszínűre lakkozom néha, vagy van hogy semmit sem rakok rá. Hogy arra is érdemes lenne-e valami nem tudom.


Na de olyan unalmasnak meg csúnyának érzem magam.

6. bumburka (válaszként erre: 1. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:17

A belső harmónia a fontos.Ha ki vagy békülve magaddal,más lesz a kisugárzásod. Magabiztosabban állsz a dolgokhoz.

Inkább erre koncentrálj!!!!

2013. okt. 18. 21:14

lehet, hogy vakolattal jobban neznek ki atmenetileg - amig le nem mossak;

amugy egyeniseg, fantazia, stilus;

a kevesebb tobb;

4. Annie1130 (válaszként erre: 3. - 20e8f501cd)
2013. okt. 18. 21:09
Használj egy finom porpúdert a bőrszín kiegyenlítésére, ha az alapozót nehéznek érezted. Ecsettel, lágyan vidd fel, pici pirosító és kész. A hajra, sminkre, öltözékre egy csomó tipp van. Mi itt csak a sötétben tapogatózunk, így ismeretlenül. :)
3. 20e8f501cd (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2013. okt. 18. 21:05

Én szeretnék szemceruzát használni pl, de nem bírja a szemem. Bepirosodik, ég, fáj. Alig várom hogy leszedjem. Száraznak is érzem tőle.


Pár hónapja koszorúslány voltam és kozmetikus kisminkelt. Szép voltam az igaz, mármint jól állt, de hát valami borzalom volt ahogy éreztem a bőröm. Legszívesebben levakartam volna magamról, a szemem meg este 8 körül iszonyat vörös volt, mintha bevérzett volna. Még másnap is fájt...

2013. okt. 18. 21:01

tanulj meg pár sminket, a szempillaspirál kevés lehet

nem kell nagy mázolás, csak lehetne ennél több

2013. okt. 18. 20:58

Kozmetikushoz nem járok, a szemöldököm magamnak szedem, 1-2 pattanásom van amiket korrektorral elfedek. Alapozót használok néha + szempillaspirált és ennyi. Műkörmöm nincs, szolizni sem szoktam.

A hajam 07.20-án lett vágatva a végéből, amúgy hosszú barna, egyszínű. Frufrum nincs, vagy összefogom lófarokba, vagy lóg, hullámos, nem túl sok.

Nézem hogy a környezetemben a nők ha ki vannak csípve olyan csinosak, én meg nem tudom mihez kezdjek magammal...De szeretnék szép lenni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook