Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehetek én is ilyen? :) fórum

Hogyan lehetek én is ilyen? :) (beszélgetős fórum)


2010. dec. 8. 19:30
Tudom, plasztikai sebész. SOHA!!! :) annál többre tartom magam :) Persze van amikor muszáj, ezek sajnálatos esetek, de én egy kis egészséges étkezéssel, és mozgással elérem azt, amit akarok. eddig a mozgás mindig kimaradt, most nem hagyom ki. És hidd el, még nem láttam lelkileg ilyen szépnek magam, ez tükröződik, tudom. de érzem ezek mellett, hogy kicsit elhanyagoltam magam, ezzel kell most foglalkoznom :)
15. k.Andi89 (válaszként erre: 13. - 9f98008a3b)
2010. dec. 8. 19:25
Köszi, most meglesz :)
2010. dec. 8. 06:49
Kedves első hozzászóló nem tudom vidéken laksz, vagy Pesten lényeg az Lakatos Márk aki ilyen átváltoztatással foglalkozik, ha még egyáltalán érvényes próbálj meg jelentkezni, lehet, hogy sikerül. Felhívom szíves figyelmedet ez csak átmeneti állapot, ne csak a külsőt kell figyelni, mert az másoknak feltünőbb, ha nem, amit nem látunk igazán a belső tulajdonságok a fontosabbak. Tökéletes senki sem lehet nekem a véleményem már bocs, a plasztikai sebész sem tud igazán életed végéig csodát tenni veled és ráadásul eléggé sok pénzt elkér érte. A Jackson a híres énekes is folyton műtette az arcát és bizony meg is sínylette. Kárt is tud okozni milliókért. Üdvözlettel: Ágnes
13. 9f98008a3b (válaszként erre: 12. - K.Andi89)
2010. dec. 8. 06:40
Akkor sok sikert a célod eléréséhez! :)
2010. dec. 7. 18:24

Sydney :) Én közel sem vagyok abban az állapotban, hogy nem szeretek akárkit is :)

Olyan csodás irányba fordult az életem, hogy mindenkit szeretek! :)

Nem lélek ápolást várok. ugyan :) A lelkem most szárnyal :)

Csak közben társas lény vagyok, beszélhetnékem van. Aztán igen, talán félre értettem pár dolgot, elnézésedet kérem érte. Sajnos vannak emberek, akik tényleg a konfliktus keresés miatt írogatnak néha, azt hittem ilyennel találkoztam. Tévedtem. Tévedni néha jó dolog :)

falcngate, igazad van. és csak hogy tájékoztató jellegű is legyek, eddig jól haladok :)

Azt, hogy a fogyás formátlanná tesz, természetesen a mozgásszegény fogyásra értendő. Nekem eddig csak ilyen volt sajna. Most a mozgás lesz a főszerepben :)

Hajrá lányok!! :)

11. 9f98008a3b (válaszként erre: 5. - K.Andi89)
2010. dec. 5. 18:48

Nézd!

Én messze nem beszólni akartam, ez általában sosem célom, csupán nekem ezek voltak az első gondolataim.

És ha neked nem tetszik, sajnálom.

Igenis szeretned kell magad ahhoz, hogy jól érezd magad a bőrödben, és baromi nagy AKARÁS kell, hogy bármilyen célt is elérj sz életben. És ez nem csak fogyókúrára vonatkozik, hanem szinte mindenre, amiért tenni kell valamit.

Márpedig az életben minenért tenni kell valamit.

Sajnálom hogy nem tetszett néhány szavam, nem bántásnak szántam egyet sem!

És szerintem te sem azért indítottál fórumot, hogy a lelkedet ápolgassuk, hogy majd holnaptól...., vagy talán egy másik módszer....

Mindennek van előnye, és hátránya is.

Részemről anno 90 naposoztam, igaz nem végig, mert egy idő után már tetszettem magamnak a mínusz 8 kg után.

Aztán csináltam mást is, fogytam azzal is, és ismét elégedett voltam.

És most is volna mit leadom, de most nem ez az első.

Szóval remélem érted, hogy nem mosolygok rajtad, messze nem blamállak, meg haonlók.

Ha meg nem érted, a te bajod.

Nem szerethetünk mindenkit!

10. falcngate (válaszként erre: 1. - K.Andi89)
2010. dec. 5. 18:22

Szerintem két kulcsa van a dolognak.

Előszöris az igazi pozitív gondolkodás. Ez egy hatalmas váltás az átlagos életfelfogáshoz képest. Szeretetre épülő hozzáállás a dolgokhoz és emberekhez. Ezáltal az ember kibékül önmagával, megszereti magát,hihetetlen kisugárzásra tesz szert. Ennél jobban semmi nem szépít!

Ha az első megvan, akkor simán eléri az ember, hogy szükség esetén formálgassa a testét.

Elég nagy tévhit azért az, hogy ha valaki fogy, formátlan lesz.:) Ha okosan csinálja és súlyzós edzést/aerobikot végez, akkor nagyon-nagyon jó alakja lehet. Még akkor is sokkal jobban nézhet ki, ha nem fogy kilóban, csak formálódik. Persze az igazán nagy súlyról indulásnál ez csak részben igaz.

Az ötlet jó, hajrá, csak ügyesen! ;)

2010. dec. 5. 14:56
Magamnak írtam, és még azoknak, akik fogyni akartak és nem sikerült csupán diétával elérni amit szerettek volna. Hidd el, van ilyen! Nem kell lenézni, és leszólni minket. :) Mindig van remény :D
2010. dec. 5. 14:56

Micsinálhatok?

Figyike, aki ilyet akar írni, fölösleges. Magamból indultam ki. Természetesen tapasztalatból írtam, amit írtam. Úgy nem írok le dolgokat, hogy nincs közöm hozzájuk :) Nem általánosítok. Eszemben sincs :)

7. b63607ce2a (válaszként erre: 1. - K.Andi89)
2010. dec. 5. 14:49

Ereszkedett bőröm lesz, és formátlan idomaim.

Hogyan átihatsz ilyet sokan lefogytak és szebbek lettek és nem log mindenhol a bőr

6. k.Andi89 (válaszként erre: 4. - 5e48d37001)
2010. dec. 5. 14:38
Bizony ám, megtörtént. :) Köszönöm!! Igazad van! :) De valakinek kell egy segítő lépés a kezdetekhez, nekem ez volt az!
2010. dec. 5. 14:37

szeretem magam, ha azt látom, hogy rendben van a fej. jól mondod. de amíg nem tudok megállni egy degeszre evést, addig lehetek bármilyen jó csaj, nincs rendben a fej(és ezt kifejezetten magamra írtam) :)

És azt hiszem oda írtam, hogy a diéta, meg elhatározás is kell hozzá. :)

amíg nem érted miért/miről beszélek, addig miért írsz csak azért, hogy beszólhass, mosolyog most a lelked? Akkor megérte, és örülök, hogy segíthettem :) ez a nagy baj velünk emberekkel :)

negatívat sokkal könnyebben írunk, mondunk mint segítőt :)

4. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - K.Andi89)
2010. dec. 5. 14:33

A recept pofonegyszerű:

El kell kezdeni,mert az elmélkedéssel,"hogyan lehetnék én is ilyen" csal az idő telik,és még mindig a régi vagy.

2010. dec. 5. 14:30

hmmm!

Az önmagunkkal való megelégedettség belűlről jön.

Én sem vagyok szuper csaj, mégis rengeteg bókot kapok, és nem csak pasiktól, más nőktől.

És most nem nagyképű akarok lenni, de ha rend van a fejedben, rend van a lelkedben, ha jól érzed magad, az kisugárzik, és mások is észreveszik.

Na most lehet hogy nem erről kellett volna hadoválnom, csak ez jutott az eszembe.

Szeresd Magad, és szeretni fognak!

2010. dec. 5. 14:30

Szabad a gazda???

Akkor Téged csak a plasztikai sebész tud átvarázsolni:-))))

ha se nem fogyival,se nem elhatározással nem akarod de mégis csinos akarsz lenni!

2010. dec. 5. 14:26

Igen, ezt mindig megkérdezem egy-két olyan nő, vagy kép láttán, amilyen mindig is lenni szerettem volna. :)

Én hogyan lehetek ilyen?

Nem. Nem diétával, meg fogyókúrával. És nem elhatározással. Persze ezek is kellenek hozzá, de annyiszor mondtam már, hogy elhatározott vagyok. Ugyan. Elcsépelt! :)

Terv kell hozzá. És határozottság, valamint realitás! Szinte a legfontosabb. Nem egy fogyókírával fogom elérni a céljaimat. Sajna nem. Mert amiatt még nem lesz olyan lábam, mint amilyet szeretnék. Közel sem. Ereszkedett bőröm lesz, és formátlan idomaim. Amire azt mondják, hogy sovány, vagy alaktalan. Én csinos akarok lenni. Én elégedett önmagammal! Bezony ám! :)

Ki nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook