Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet újra felpörgetni a szexuális életet?...:) fórum

Hogyan lehet újra felpörgetni a szexuális életet?...:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
52. harminchatos (válaszként erre: 49. - Veronika27)
2010. márc. 22. 19:06
én csupáncsak azt akartam mondani, hogy NE HANYAGOLJA EL MAGÁT SE A NŐ, SE A FÉRFI, MERT AZTÁN MERESZTHETI A SZEMÉT, HOVÁ LETT A VONZÁS
51. harminchatos (válaszként erre: 50. - Váradi Rózsi)
2010. márc. 22. 19:06

"Abban viszont igazad van, hogy a szülés és a gyermeknevelés még nem ok arra, hogy elhanyagolt,

kórosan hájassá kerekedjen egy nő.

Hidd el minden nő szeretne, vonzó lenni és nem cél a Férfiak távoltartása a slampossággal"


ezekben egyetértek

50. Váradi Rózsi (válaszként erre: 46. - Harminchatos)
2010. márc. 22. 19:04

Helló!


Részigazságaid vannak csak!

Először is nem szabad általánositani, mert akadnak Pasik akik szeretik a húsis, Hölgyeket és ki nem állhatják a csontos műnőket.

Abban viszont igazad van, hogy a szülés és a gyermeknevelés még nem ok arra, hogy elhanyagolt,

kórosan hájassá kerekedjen egy nő.

Hidd el minden nő szeretne, vonzó lenni és nem cél a Férfiak távoltartása a slampossággal.

Egyetértesz?

49. Veronika27 (válaszként erre: 48. - Harminchatos)
2010. márc. 22. 19:04

Az attól függ. Van pár híresség pl. akik kövéren is népszerűek és elkeltek.

Ez olyan, mintha azt írnád, hogy a csúnya emberek sosem találnak társra...

48. harminchatos (válaszként erre: 47. - Veronika27)
2010. márc. 22. 19:02

ja ja


csak van egy aprócska kbség hús és zsír között :D

47. Veronika27 (válaszként erre: 46. - Harminchatos)
2010. márc. 22. 18:56

Te miről beszélsz?

Van, aki a húsosokat szereti :))

2010. márc. 22. 18:50

lányok, ne dagadjatok el.. kérünk szépen


magatok iránti tiszteletből/szeretetből se, ha már a partneretek nem is érdekel


egy elrobbant testű, lógó hájú, cellulitiszes nőben már nem sok kívánatos marad... ahogyan Ti írjátok le nem kevés helyen, hogy a Párotok hasat ereszt, nem borotválkozik, a slampnak hódol mint divatirányzatnak


csak az a baj, hogy egy lepattant férfi MÉG mindig azt hiszi, hogy ő még mindig a vonzó adonisz..közben sebaj, de azért nekifog, s hálóval kergeti az illúzióit... amiből otthon sírás lesz, de a frászt sem érdekli


lányok, ne pukkanjatok le... (gyerek nem mentség)

45. Veronika27 (válaszként erre: 37. - Napra_forgó)
2010. márc. 22. 18:43

Azért ezzel vitatkoznék.

Nálunk is hasonló a helyzet. Szex alig van, főleg az én hibámból, fogamzásgátlót szedtem, a libidóm meg a béka segge alatt van. A símogatást, szeretgetést kívánom, de a szexet nem. Én is híztam...

Egyébként annak idején a párom azért is tetszett annyira, mert adott magára. Mindig ápolt volt, jól nézett ki összhatásilag. Most egy évvel az esküvő után meg mi van? Heti egyszeri boroválkozás, fodrászhoz úgy kell elimádkozni, fogmosás el-elmarad reggelente... Felöltözik ő szépen, rendesen. Ha alkalom van (pl. megyünk vacsizni vagy buliba), akkor megcsinálja a haját, megborotválkozik stb. De ha csak szimplán elmegyünk vásárolni, akkor felrántja magára a ruháit és ennyi. Én meg mindig tip-top vagyok, voltam egész életemben, sosem sajnáltam a plusz időt, inkább hamarabb felkeltem reggel, hogy normálisan érezzem magam napközben és rendben legyek.

Szóval igenis ezek a megváltozott dolgok is szerepet játszanak a vágy kialakulásánál. Attól ugyanúgy szeretem, de kevésbé kívánom. Na jó, mostanában egyáltalán nem (egyéb gondok miatt, amit nem szeretnék kitárgyalni), de nálunk is gond van...

44. CsillagTM (válaszként erre: 43. - E416ca8fa0)
2010. márc. 22. 16:56
inkább személyesen...na majd megoldjuk!:) köszi nektek a segítséget!
43. e416ca8fa0 (válaszként erre: 42. - CsillagTM)
2010. márc. 22. 14:45

Ne hagyd rá!!Nyúzd amíg nem vesz figyelembe,mert aztán mindenben így lesz!

Írd meg neki sms-ben.

42. CsillagTM (válaszként erre: 40. - E416ca8fa0)
2010. márc. 22. 14:43

én feleannyit eszem, mint régen, azt is egészséges kajákat. heti 2-3 szor mozgok minimum (pl 1 óra szobabicó). más kérdés, h PCO miatt lehet, h nem is tudok lefogyni:S


h mit mondanék neki? kb annyit, h "Figyelj oda rám! Szeretnék veled többet beszélgetni! És szeretkezzünk gyakrabban!" Akár részletezve is...de ezt már elmondtam neki, csak amikor mondta, h nincs ideje, mindig ráhagytam.

41. CsillagTM (válaszként erre: 39. - Napra_forgó)
2010. márc. 22. 14:41
igen, sztem a sűrűn a baj..
40. e416ca8fa0 (válaszként erre: 38. - CsillagTM)
2010. márc. 22. 14:27

Válaszolj a 35.-re.

De azt mondtad te is elhíztál!Mutass példát!

39. Napra_forgó (válaszként erre: 38. - CsillagTM)
2010. márc. 22. 14:27

Jajjj, ez nem hárpiaság... Ahogy látom, inkább csak próbálsz magyarázatot találni, miért alakulnak így a dolgok...


Amúgy szerintem minél többet mondod neki, hogy mit kéne, annál kevésbé fogja csinálni.

Inkább próbáld meg elérni, hogy akarja ő. ;o)


Sose mondd, hogy így nem tetszik. Mondd, hogy így ugyanúgy szereted. De, ha beszélgettek, megmondhatod neki, hogy a régi feszes formája még jobban tetszett. :o) De nem szabad túl sűrűn...

38. CsillagTM (válaszként erre: 37. - Napra_forgó)
2010. márc. 22. 14:25

lehet, h nem is a külseje a baj, hanem gyakran mondtam neki, h tornázzon/mozogjon, ő meg nm, és így olyan, mintha nem érdekelné a véleményem.


de egyre inkább úgy érzem, h én voltam a hárpia, és a túl kritikus:(

37. Napra_forgó (válaszként erre: 34. - CsillagTM)
2010. márc. 22. 14:21

Ne haragudj, de nekem fura, hogy pár kiló miatt nem találod kívánatosnak.

Lehet, én működöm furán,de szerintem a szexhez és a másik megkívánásához nem a teste a legfontosabb.

Ha a lelkével gondok vannak, nem tudok vele lefeküdni, de, ha a testével, akkor az nem akadály.


Én pajzsmirigy alulműködés miatt híztam jópár kilót, magamnak nem tetszem, de a párom ugyanúgy kíván, mint előtte.

Ő is felszedett kicsit, mert itt nem tud annyit sportolni, mint otthon, de ettől még nem nézek rá másképp.

36. CsillagTM (válaszként erre: 32. - Inuzama)
2010. márc. 22. 14:15
na igen, de a napi dolgokról mi is szoktunk beszélni...suli, munka, stb...nekem a meghittebb témák hiányoznak. de az is lehet, h túl sokat várok...
35. e416ca8fa0 (válaszként erre: 34. - CsillagTM)
2010. márc. 22. 14:14

Na,ha tudnám hogy az enyém mivel vegyem rá a mozgásra akkor szívesen segítenék... :)

Próbálom(és nem nehéz)így is a jó pasit,a megkívánható pasit látni!Hisz én sem vagyok tökéletes!Nézd a szemeit....

Van konkrét mondani valód neki?Mond el nekünk,hátha akkor magabiztosabban mondod majd neki is el!

34. CsillagTM (válaszként erre: 31. - E416ca8fa0)
2010. márc. 22. 14:08
hát, nálam a szex=ő...de azt hiszem, két okból nem kívánom: mert kicsit eltávolodtunk egymástól, ÉS mert elhízott kissé.
2010. márc. 22. 14:08
na jó, nem szűnt meg, csak minimálisra redukálódott. Egyébként még mindig hercegesnek látom, csak én vagyok szerintem elégedetlen magammal
2010. márc. 22. 14:07
Csak azért javasoltam ezt, mert mi ált. ilyenkor tudjuk megbeszélni a napi dolgokat,és ilyenkor tudunk tényleg egymásra figyelni úgy, hogy közben a háttérben nem arról beszélnek, hogy éppen milyen bombát akarnak robbantani Irakban pl.....
31. e416ca8fa0 (válaszként erre: 30. - CsillagTM)
2010. márc. 22. 14:05
A szex-et nem kívánod vagy őt amiért meghízott?
30. CsillagTM (válaszként erre: 29. - E416ca8fa0)
2010. márc. 22. 14:03

igazad van, pontatlan a cím:(


csak ez összetett probléma sztem: ha működne a beszélgetés, intimitás, akkor újra kívánnám a szexet..

29. e416ca8fa0 (válaszként erre: 25. - CsillagTM)
2010. márc. 22. 14:01
Jó,de a cím az hogy a szexuális életet!?Ebből gondoltam.De valamivel csak ki kell rángatnod,mert ezek szerint beszélgetéssel nem megy!?
28. CsillagTM (válaszként erre: 24. - Inuzama)
2010. márc. 22. 13:58
ha eszik, akkor nem lehet hozzászólni...v próbáljam ki, azt mondod?
27. CsillagTM (válaszként erre: 23. - C5c40ee1f9)
2010. márc. 22. 13:58
tv-zni szoktunk együtt, pont kaja közben. és ha szakítunk rá időt, akkor dumálni is...szal nem lett unalmas a számomra meg ienek, csak épp odáig nem jutunk el, h a felszínes dolgokon kavül másról szó essen
26. CsillagTM (válaszként erre: 21. - Inuzama)
2010. márc. 22. 13:57
h h megszűnt?
25. CsillagTM (válaszként erre: 19. - E416ca8fa0)
2010. márc. 22. 13:57

mmm jól hangzik:)


de a lelki intimitás ettől nincs meg, és miven ritka a szex, ezért a gyors menet azért nem elég:)

2010. márc. 22. 13:55
Szoktatok együtt enni? Mármint úgy, hogy TV kikapcs, könyv letesz. Mert ez is jó első lépésnek.
2010. márc. 22. 13:54

hát szerintem szaktól függtlenül kellene időt szakítania rád. könnyű erre fogni, ez a véleményem. Mármitn elhiszem, hogy nehéz a szak (párom villamosmérnöknek tanul) de még így is kelleneheti 3-4 nap amikor 1-1 órát foglalkoztok egymással.

Nem csoda hog ynincs szex, ha bezsélgetni se tudtok, de még együtt se lenni, tv.zni, beszélgetni...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook