Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Másfél hete múlt el a menzeszem, azóta már éltem szexuális életet is.. viszont mára megint erős vérzésem van, Mi lehet az oka? fórum

Másfél hete múlt el a menzeszem, azóta már éltem szexuális életet is.. viszont mára megint erős vérzésem van, Mi lehet az oka? (tudásbázis kérdés)


15. ada52 (válaszként erre: 13. - Andee25)
2011. febr. 1. 14:20
Megkérdezhetem hogy milyen vizsgálattal állapította ezt meg?
14. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Andee25)
2011. jan. 21. 14:10
Eltudják gyógyszerezni is,nem értem miért kell műteni egyből.....
13. andee25 (válaszként erre: 12. - Ircsiii)
2011. jan. 20. 20:03
Hali! Tegnap voltam orvosnál,kiderült,hogy cisztám van bal oldalon ahol szúrt.Vissza kell majd mennem köv.mensi után,hogy megnézze,hogy felszívódott vagy nem.Ha nem akkor műtét.Vízzel van teli kb 4cm. PCO gyanus vagyok,nagyon hullik a hajam,sok patti stb.. Talán meglesz a megoldás a hajproblémámra.
2011. jan. 13. 18:25
énis 4 nap után mentem el dokihoz. Nem hiszem h késő lenne, addig se idegeskedj. :) Csak nem lesz baj, majd írd meg ha elmentél, hogy mi volt.
11. andee25 (válaszként erre: 10. - Ircsiii)
2011. jan. 13. 18:23
Szerdán tudok csak menni az orvoshoz,régen voltam már.
2011. jan. 13. 18:17

Sziasztok!

Na megvolt a kivizsgálat.

Az eredmény nem mutatott problémát. A doki szerint a vérzéstől érzékeny még, a vérzés pedig a fogamzásgátlómtól volt. (rég óta szedtem)

És közbe azis kiderült hogy a petefészkem rossz elhelyezkedésben van, ami egyenlőre még nem baj, csak így még érzékenyebb.



andee25 nekedis csak azt tudom ajánlani hogy vizsgáltasd ki magad!!

2011. jan. 13. 17:43

Hali!

Múlthéten jött meg a mensim/2.tól 5ig/és ma megint megjött. Én is voltam együtt azóta a párommal. Délelőtt éreztem valami enyhe szúrós fájdalmat a bal oldali hasam aján. Mensim normális ciklusu. 2 hónapja adipexet szedek.

Mi lehet vajon a bajom? Felfázva nem vagyok.

2011. jan. 13. 09:13

Szia!

Lehet csak egy jó indulatú ciszta távozott.Én is jártam már igy.

7. angica0901 (válaszként erre: 5. - Ircsiii)
2011. jan. 12. 18:56
Minél hamarabb menj el dokihoz. Valami nincs ott rendben. Jelentkezz majd valahol, hogy mi történt! Remélem nem valami komoly! Puszi
6. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 5. - Ircsiii)
2011. jan. 12. 17:14
persze, mond el neki, hogy mi van, aztán majd ő tovább küld! ne húzd halaszd, mert lehet, hogy baj van, a kolléganőmnél így találtak polipot!utána meg már p4es lett! nem ijesztgetlek, csak segíteni szeretnék
5. Ircsiii (válaszként erre: 4. - Angica0901)
2011. jan. 12. 17:10
Köszönöm mostmár jól vagyok! Nem mentem be az ügyeletbe mert itthon csak azzal bíztattak hogy megfáztam,amire nem sok esélyt láttam mert nem a vizeletem volt véres.. de másnapra már enyhült, aztán elis múlt. Igazából fogalmam sincs, hogy lehet e spontán elvetélés, mivel fogamzásgátlót szedek. De az tény hogy párnapja nincs minden rendben a méhemmel. Elis megyek vele dokihoz még a héten. Bár nem tudom.. ezt a nőgyógyász esetleg megnézi beutaló nélkül???
2011. jan. 9. 14:06
remélem azóta már túl vagy az ügyeleten. Én is csak azt tanácsoltam volna. Irj! Mi történt? Jól vagy?
2011. jan. 9. 10:19
ügyelet! minél előbb, lehet, hogy az van amit szabot mond!!!
2011. jan. 9. 09:59
Figyeld magad, akár spontán vetélés is lehet..talán nem ártana bemenni az ügyeletre ha nagyon vérzel, vagy esetleg alvadt vér is jön....
2011. jan. 9. 09:55
Másfél hete múlt el a menzeszem, azóta már éltem szexuális életet is.. viszont mára megint erős vérzésem van, Mi lehet az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook