Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? fórum

Hogyan lehet ismerkedni a Hoxán, keresgélni a tagságban? (beszélgetős fórum)


2294. d57f965cbe (válaszként erre: 2293. - E6339f1e43)
2009. febr. 22. 15:25

na látod! mégiscsak több az esélyed mint nekem...))

mi volt az ebéd?

nálam egyszerü zöldségleves, második ....szünet

deszertnek :sütemény


ma reggel elhatároztam :meghúzom a "nadrágszíjat"))) kenyéradag ..lecsökkentve!

2293. e6339f1e43 (válaszként erre: 2292. - D57f965cbe)
2009. febr. 22. 15:15
férjem teherautó sofőr és amikor szabadságon voltam nyáron ,akkor nagyon sokszor mentem vele,bejártuk a fél országot,többek közt Debrecent is!:))
2292. d57f965cbe (válaszként erre: 2291. - E6339f1e43)
2009. febr. 22. 15:08

sebaj ,Imre mind igérgeti a kerti partit...

igyekeznem kell ,Munkahely kell, s pénz....

Feb .28-án lenne számomra egy nagyon jó alkalom ,hogy a Fővárosba menjek,itthon meggyőzném a csládot ... de honnan pénz???

2291. e6339f1e43 (válaszként erre: 2288. - D57f965cbe)
2009. febr. 22. 14:57
ezzel én is így vagyok!nagyon szívesen megismerkednék Lacival személyesen, de nagyon messze van Debrecen! :))-valahol félúton kéne talizni!!! :DDD Debrecen és Aprajafalva közt! :))
2290. d57f965cbe (válaszként erre: 2289. - Cabcd72c72)
2009. febr. 22. 14:56

ismerted ezt az éneket?

én még gyerekkoromból ismerem.

Lehet az ,hogy pulykahúst egyek (hiszen néha árulnak nálunk,csak nagyon drága) ..hamarább megvalósítható mint az ,hogy elmenjek "odaát"

pedig most nem kéne búsúlnom ,hogy az aluljáróban kell aludjak ,mert most már van egnéhány ismerösöm ,akinél egy éjszakára szállást kapnék, s valami helyi speciálitás kaját)))

2289. cabcd72c72 (válaszként erre: 2288. - D57f965cbe)
2009. febr. 22. 14:51

Természetesen jó lenne, ha Debrecenbe tudnál jönni, de hogy pulykakakast itt venni, na azt már nem hiszem. 40 éve vagyok itt, de még csak farmról sem hallottam, ahol tenyésztenék a pulykakakasokat. Baromfivágóhíd az volt a városba, de mint annyi minden "leépült" az is.

Viszont van ilyen nevű vendéglátóhely, tehát mint felírat láthatod.


Persze az is lehet, hogy a kocsis nem fogadta meg, az énekben előadott tanácsot és nem vigyázott elégé a pulykakakasra .:-)))

2288. d57f965cbe (válaszként erre: 2287. - Cabcd72c72)
2009. febr. 22. 14:41

szívesen megismernélek személyesen ,de hiába énekelem a régi tréfás dalocskát:

Debrecenbe kéne menni

pulykakakast kéne venni

lassan kocsis ,lyukas a kas

kiesik a pulykakakas..)))

2287. cabcd72c72 (válaszként erre: 2284. - D57f965cbe)
2009. febr. 22. 14:16

Kedves Erika.


Nincs annak nagy jelentősége, amit írtam, csak mivel én már égetem meg a számat emmiatt, azért írtam le, hogy picit a saját belső gondolatainkat, nem mindig célszerű, a teljes nyílvánosság elé tárni. A portál nem tud megvédeni támadással szemben, azt magadnak kell "megszervezni".

A meg és átgondolás bíztos nem fog megártani egyikünknek sem, a közlendök témájáról. Látod két viccnél is kértem, hogy az áthallást mellözzék az olvasásakor, de csak így leírva van értelme a viccnek is.


A Nagybátyám felesége szintén Romániából származott Gyergyóról, "magasságilag" főlé nőtél az bíztos, emberileg nem tudom, mert csak Őt ismertem személyesen, így azt nem tudhatom.

2009. febr. 22. 13:06
kop-kop, van itt valaki?? :)) megebédeltetek már? :)
2285. d57f965cbe (válaszként erre: 2284. - D57f965cbe)
2009. febr. 22. 12:19

..a figyelmeztetesre ertettem,nem a viccre,mert azon jot derultem, egy regenyben en is olvastam ehhez hasonlot,delutanra elokeresem s beirom


Jo etvagyat mindenkinek,s kellemes delutant!♥♥♥

2009. febr. 22. 12:14

sziasztok ...csak bekkukintok en is,igy ekezetek nelkul....

Nalunk mar ebedido,leves van ,masodikat utana gondoljuk, viszont van sutemeny*(majdnem tesztat irtam ),de idejeben kapcsoltam ,hogy az nalatok mast jelent

delutun jovok ,remelem nem egyedul fogok beszelgetni...♥♥♥

jobb kedvre derultem a viccektol,...

s elgondolkodtam azon amit Laci irt, s melyen magamba neztem....

2009. febr. 22. 11:32

A csoda


Bemegy az anya a lányával az orvoshoz:

- Doktor úr, a lányomnak valami furcsa betegsége van. Alig eszik, mégis napról-napra kövérebb, reggelente meg állandóan rosszul van.

Az orvos megvizsgálja a lányt, majd közli a diagnózist:

- Asszonyom, a lánya terhes, a negyedik hónapban lehet.

- Az lehetetlen, az én lányom nem olyan! Igaz, kislányom?

- Igen mama, még csak meg se csókoltam soha egyetlen fiút sem!

Az orvos nem szól semmit, csak odamegy az ablakhoz, és nézeget kifelé. Öt perc után az anya nem bírja tovább, és megkérdi:

- Doktor úr, talán valami érdekes van odakint?

- Egyenlőre nincs, de amikor legutóbb történt ilyen eset, feltűnt az égen egy csillag, és megjelent a három bölcs. Azokat keresem, nem szeretném elmulasztani...

2009. febr. 22. 11:30

Minden nemű áthallást tessék félretenni!!



Fasírt:

Kimegy a cigány a postaládájához, belenéz, és egy fasírtot talál benne, és felkiált:


- Nekem meg ki a fas írt?

2009. febr. 22. 11:27

Minden nemű áthallást tessék félretenni!!



Egyszer a románok nagy ásatásba kezdtek, hogy hátha találnak valamit, ami igazolja, hogy ők már a római-korban is ott voltak. A szorgos munka meghozta gyümölcsét, találtak egy régi nagy kőtáblát a következő felírattal "Ave Cezar Vavan" Megörülnek, hiszen kezükben a bizonyíték, már nem érheti szó a ház elejét, csak a "vavan" szót nem értik, de a többi egyértelműen igazolja, hogy római-kori. De a hiányzó részt majd a tudósok kitalálják, addigis a Bukaresti Nemzeti Múzeumban a helye.


Jöttek is a látogatók, ám egyszercsak a sokaság arra figyel fel, hogy egy székely paraszt iszonyatosan röhög. Oda is súgja neki a múzeumőr:


- No, te székely! Ne nevess ilyen hangosan, mert elvisz a Szekuritate.

De a székely csak nevet, és nem bírja abbahagyni. Be is viszik kihallgatásra és kérdezik, min nevet ennyire.

-Hát, csak azon, - mondja a székely - hogy nem az van oda írva "Ave Cezar Vavan", hanem az, hogy "A Véce Zárva Van".

2280. barai
2009. febr. 22. 11:22
Kesz a facanleves,sertes porkolt,ez a legegyszerubb ebed. Bocs de nem olvastam vissza! majd kuldok mint te a havat!A kis indianokkal(unokak) van eleg dolgom. Majd elviszik oket delutan akkor majd raerek!
2279. e6339f1e43 (válaszként erre: 2278. - Cabcd72c72)
2009. febr. 22. 11:18
:DDDDD
2009. febr. 22. 11:13

Egy férfi odamegy egy csinos nőhöz, és azt mondja neki:

- Hölgyem, tudom, hogy félre fog érteni, de csak azt szeretném, ha önnel aludhatnék egy éjszakán.


Mire a nő:

- De, értem, csak alvásról van szó.


Mire a férfi:

- Látja, mondtam, hogy félre fog érteni..

2009. febr. 22. 11:11

A "magyar ugar" egyik részén, egy rét közepén ül egy juhász és gondolkodik!


Meglátja egy társa és odamegy hozzá!

- Mit csinálsz itt Kedves Barátom?

- Nem látod? Gondolkodom!

- És hol van a nyájad?

- Hát éppen ezen gondolkodom!

2276. Napsugi60
2009. febr. 22. 09:43

Én is bekukkantok néha, főzés közben....

kész felüdülés ide benézni....

Jót mosolyogtam a vicceken....:-)))

2009. febr. 22. 09:33
:DDDD @@@@@@@@@@@@ nagyon jók a viccek!!!!
2274. tuti-tui
2009. febr. 22. 08:23

Egy 80 éves bácsi felveszi a kabátját és indulni készül otthonról.

Felesége utána szól.

- Hová mész?

- Elmegyek az orvoshoz.

- Beteg vagy?

- Nem, csak gondoltam feliratok magamnak viagrát.

- Várj, én is jövök - kászálódik ki a néni a hintaszékből.

- Miért? Beteg vagy?

- Nem, csak kérek egy Tetanusz-oltást, ha előveszed azt a régi, rozsdás szerszámot.

2273. vereskati
2009. febr. 22. 08:22

Miért nem férfiak adnak tanácsokat a noi magazinok levelezési rovataiba.?


Kedves József!

Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami. Haza sétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor hazaértem, nem hittem a szememnek.

A hálószobai nagy tükörben illegette magát az én fehérneműimben, lábán az új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor igy lebukott, azt próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én fehérnemûimbe, mert nem találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom. 6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van.

Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá. Kérlek segíts!

Köszönettel: Mónika


-----------


Kedves Mónika!

Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok oka lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen, akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik, akkor biztos, hogy nem kap elég levegőt, vagy a gyertyák piszkosak és nincsen szikra. Remélem, ezzel segíteni tudtam.


Üdv: József

2272. tuti-tui (válaszként erre: 2270. - Vereskati)
2009. febr. 22. 08:19
Lásd: tuti-tui #2249. hozzászólás, de Ti is hozhattok magatokkal, nehogy unalmas legyek: nem tudom mit ismertek, szerettek; meg én is szeretnék már új vicceket olvasni! :-))
2271. tuti-tui (válaszként erre: 2267. - Vereskati)
2009. febr. 22. 08:16

Bevallom: én másik közösségi portálról hoztam, de nem szeretném reklámozni! ;-) Nem csak vicceket, hanem nagyon szép idézeteket, verseket is szoktam ám keresgélni: nagyon sok értékes, gyönyörű dolgot találok, szívet melengetők! :-)


MINDENKINEK KÖSZÖNÖM a Naplómba küldött üzeneteket, már én is találtam "olyan" oldalakat, lassan lehet készíteni a helyet a Naplókba: igyekezni fogok viszonozni mindenki kedvességét! ♥ Üdv! :-)

2270. vereskati
2009. febr. 22. 08:15
Na akkor most vicceket szeretnék olvasni!!!!!!!!!
2269. Napsugi60 (válaszként erre: 2265. - Vereskati)
2009. febr. 22. 08:12

Ez is szép...kissé szomorkás a hangulata, de benne van a jövő reménye...

Köszönjük....

2268. Napsugi60 (válaszként erre: 2263. - Tuti-tui)
2009. febr. 22. 08:11

Ez egy gyönyörű vers.

és valóban, ha mélyen bele gondolunk megfogadjuk amit sugall....sokkal szebbé tehetjük az életünk!

2267. vereskati (válaszként erre: 2266. - Tuti-tui)
2009. febr. 22. 08:07
Örülök, hogy tetszett. Van itt verses fórum, be szoktam nézni oda, kincseket lel az az ember idônként:))))
2266. tuti-tui (válaszként erre: 2265. - Vereskati)
2009. febr. 22. 07:59
Valóban nagyon szép, KÖSZÖNJÜK! :-)
2265. vereskati (válaszként erre: 2263. - Tuti-tui)
2009. febr. 22. 07:57

Pogány Zoltán


Várhatok


Ablakomba lepke ült.

Nyúltam felé, felrepült...

elrepült!

Hûlt helyére árnyam ült.

Ó, gondolat, hogy

messzi már,

fájásnak is oly sivár...

Szárnyáról még por se hullt!


*


Csak ültem ott, árnyam-én,

elszállt lepke hûlt helyén.

S gyûlt felém,

emléktáram szép felén,

egy bölcselet: hogy

várhatok,

jönnek fényes, más napok...

S hûlt árnyamra lepke ül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook