Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell másolni CD-re? fórum

Hogyan kell másolni CD-re? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 27. 10:25

pl neroval.....

1. beteszed az ures cd..

2. nyitod a NERO-t

3. hozzaad (add)

4. ott legordited kikeresed azt ahol van a zene

pl; C/doc and settings vagy,...desktop

5. katt a folderen....es a vonazlo a neron mutatja hogy mennyi helyet foglal...

6, addig adsz hozza mig a vonalzo sav megtelik..de nem muszaly...

aztan

BURN

kivalasztod a gyorsasagot...next...es varsz mig kiirja hogy kesz vagy burn procces has...

megint next es exit....es ki kell dobja a cd..t

ennyi

17. kadarka (válaszként erre: 16. - Lévai laci)
2007. jan. 31. 19:18
Hali! Már megoldódott a problémánk.Valami kis kábel el volt szakadva gépben! :-))))Tök vicces,de így van!
2007. jan. 13. 09:55
10.kadarka-nak re: Megynyitod a Nerot, majd ott kiválasztod, hogy mit akarsz írni, cd-t vagy dvd-t. ezek után kiválasztod a lehetőségek közül, hogy mit akarsz pl: audio cd készítése stb. Majd kiválasztod amit a cd-re vagy dvd-re akarsz írni és utána készen is van. Elindítod az írást és kész. Ha sikerül privibe írj, vagy ha kérdésed van akkor is.
15. Jeannie (válaszként erre: 14. - Kadarka)
2006. nov. 4. 19:11
Akkor az iro hatan van egy 40eres kabel, lehet az hibas,szakadt v akarmi. Vagy atkell jumperolni. A hatan van 8kis tuske, abbol 2osszevan fogatva 1 pocokkel.Ha kivexed az irot a gepbol van rajta 1rajz a jumperelesrol.Megkeresed rajta h cable select, a szerint rarakod a pockot, es jonak kell lennie.
14. kadarka (válaszként erre: 13. - Jeannie)
2006. nov. 4. 12:41
Tuti író! Hiszen használtuk,csak a gép újra lett telepítve!
2006. nov. 4. 10:50
Nem latja a gep az irot. Tutti iro,nemcsk olvaso? Sajatgepben latja h E v F? Tehat a meghajtot? Ha igen akkor csk olvaso. Ha nem akk irom a tobbit:)
12. Droma
2006. nov. 3. 19:23
Először ki kell választanod a lehetőségek közül,hogy melyiket akarod.Aztán kell megnyitnod azt amit másolni akarsz.
11. kadarka (válaszként erre: 10. - Jeannie)
2006. nov. 3. 19:13

Ha megnyitom a Nerot,és ott a kérdés: Melyik írót akarjuk használni? Akkor csak Image recorder CD-R/RW kiírás jelenik meg

A E,és F meghajtó nem!Ekkor mi a helyzet?Légyszi segítsetek!

2006. nov. 3. 08:55
Siman adat cdt nyitsz meg,es koveted a nero utasitasait.
2006. nov. 2. 22:02

Hoi!

Én fotókat nem tudok cd-re írni.A gépünk újra lett telepítve.Néró van,de nem megy.Leírná valaki sorban,hogy mit tegyek? Köszi előre is!

2006. okt. 19. 15:36

Megpróbálom.

Köszi.

7. mese
2006. okt. 19. 14:13
Jelöld ki a zenéket, amiket át akarsz írni, másold őket, kattints arra a meghajtóra amelyikben a cd van, majd jobb egérgombal kattints a beillesztésre.(Ha nincs cd író programod, nem baj, mert a windows is tud cd-t írni.)Ez után, halványan megjelennek az ikonok, amiket átmásoltál. Kattints rájuk jobb egérgombal, és itt kattints a fájlok cd-re írására.Megjelenik egy ablak, itt kattints a tovább gombra.A program megkérdezi, adat,vagy audió cd-t akarsz-e írni.Ha zenét írsz, kattints az audio-ra.Ez után, ha még van tovább gomb, kattints rá, és már írja is a cd-t.Várj amíg befejezi, majd kiírja, hogy sikeresen felírtad a fájlokat a cd-re.Ekkor katints a befejezés gombra, és automatikusan a meghajtó kiadja a cd-t.Ezt akkor alkalmazd, ha nincs más programod cd- íráshoz.Ezt a windows intézi el neked ilyen módon, ahogy leírtam.De sok program van, mindegyiknek egyéni a stílusa,ahogy cd-t ír.A windowsban rendszerint van egy program Media player-nek hívják, ezzel is tudsz cd-t írni.Itt nyisd meg a kívánt zenéket a fájlból.OLdalt a menüsoron, van egy olyan, hogy zene másolása cd-ről.Kattints rá, majd felül kattints a zene másolása részre. Ekkor átmásolja a gépedre a zenéket, hogy onnan ki tudd írni.Erre nincs szükség abban az esetben, ha a zene már a gépeden van.Alul fel van tünteteve, melyik mappába másolta a program a zenéket.Helyezd be az írandó cd-t, és a media playeren belül, nyisd meg az átmásolt zenéket ide,vagy ha nem kellett másolnod, akkor onnan, ahol ezek a fájlok vannak, de ezt csak te tudod.Miután megnyitottad, katints oldlt a fájlok cd-re másolása, vagy írása gombra.Ekkor elkezdi a zenék konvertálását, majd ha ezt befejezte, megírja a cd-t.Asszem ennyi, most így él az emlékezetemben e folyamat, szerintem válaszd az első variációt, az egyszerűbb így elmagyarázva. Remélem érthető voltam, és segíthettem:)Sok sikert!
2006. okt. 18. 13:49
Oké, csak próbáltam vicces lenni... milyen íróprogid van? mert ha nero, talán tudok segíteni!
2006. okt. 18. 12:15

Azt tudom.De beteszem a cd-t a meghajtóba,kijelölöm a másolni kívánt adatokat,aztán hogy másolás cd-re,és SEMMI SEM TÖRTÉNIK!

Nagyon hülye vagyok ehhez,de az uram külföldön,az öcsém külföldön,úgyhogy senkitől sem tudom megkérdezni,hogy mit csinálok rosszul.

2006. okt. 18. 11:26
Meg persze egy üres, írható cédé...
2006. okt. 18. 09:41
Kell hozzá valamilyen Cd-író program, pl. Easy CD Creator, Nero, stb.
2006. okt. 17. 23:53
Valaki meg tudná nekem mondani,hogyha letöltöttem az internetről néhány dalt,és el is mentettem őket,a gépen meg is tudom hallgatni,akkor azokat hogyan tudom cd-re átmásolni???
2006. okt. 17. 23:52
Másolás cd-re!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook