Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell azt kezelni ha egy főnöknek tetszem? fórum

Hogyan kell azt kezelni ha egy főnöknek tetszem? (beszélgetős fórum)

1 2 3
10. Lara1984 (válaszként erre: 1. - E859f11f0c)
2013. dec. 9. 23:12
Évekkel ezelött volt egy fönököm, aki képtelen volt tudomásul venni, hogy nem akarok töle hivatalos érintkezésnél többet. Mint fönököt és ú.m. embert imádtam és remekül kijöttünk egymással. Mivel sok tekintetben kivételezett velem, hogy a kegyeimbe férközzön, a munkatársaim nemigen nézték ezt jó szemmel. Három év után -teljesen más okok miatt- otthagytam a céget, de még a mai nap is, ha összefutunk, bókol és burkoltan vagy nyíltan a szexre tereli a témát. Nagy kujon volt mindig - valószínüleg az is marad... :)
2013. dec. 9. 22:20

Nem biztos, hogy tetszel neki, csak eppen beprobalkozik; netalan potyazik nemi tapizassal.

Mondhatod neki, hogy a kedves feleseget... !!

8. arrival (válaszként erre: 6. - Fülemüle01)
2013. dec. 9. 22:05
Ez jo :D
2013. dec. 9. 22:05
Hidegnek, tartozkodonak kell lenned, egy halvany scseppnyi jelet nem adhatod, hogy elfogadod a kozeledeset.
2013. dec. 9. 22:05
Én meg mit meg nem adnék érte, ha úgy nézne rám a főnököm! :D
2013. dec. 9. 22:03
Azt mondtam, hogy akinek adja a fizeteset es eleje teszi a vacsorat... :D
2013. dec. 9. 22:01

Sőt mutasd azt, hogy a férfiak nem érdekelnek. :D

Jó ez csak egy hülye poén akart lenni, de akár be is válhatna...


Nekem is volt ilyenben részem. Akkor imponált, majd, amikor közel hajolt hozzám, meg akart csókolni és megláttam a ráncait... Mintha fejbekólintottak volna.

"Kriszta! Hülye vagy?" - kérdeztem magamtól és rövidre zártam az ügyet. 18 évvel volt tőlem idősebb... Mivel a nagyfőnök távoli rokonom volt, ezért Ő nem tehetett velem semmit. Ez volt a szerencsém.

2013. dec. 9. 21:52
Végezd el a munkádat maximálisan, ne vedd a hülye poénjait, legyél hideg.
2013. dec. 9. 21:45
Hát ez az! :( Tarts Vele 25 lépést távolságot! Á, nem is! 0,5 km-est!
2013. dec. 9. 21:39

Én 24 éves vagyok, ez a férfi meg 50 valamennyi lehet. De tudom róla hogy nagy csajozó. Elég nagyképű is, sokszor közönséges beszólásai vannak.

Múltkor mutat valami műanyag darabot azt mondja "na, egy fenekelés?" hát mondom ez hülye... Meg sokszor csak úgy odaáll mellém és bámul. Múltkor láttam az üvegből hogy a fenekem nézi. Ma meg állok a létrán, és ahogy elment mellettem (oké szűk volt a hely) de úgy ment el mellettem hogy megfogta a derekam. Más simán elment mellettem, de neki meg kellett fognia a derekam.

Egyik kollégám már első perctől mondja hogy "figyeld ahogy rád néz" mert hogy úgy néz rám...


De most ezzel mit lehet kezdeni? Apám lehetne és ilyen... Fujj.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook