Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kapjam össze magam, ha nem vagyok rendben? A padlón vagyok teljesen. fórum

Hogyan kapjam össze magam, ha nem vagyok rendben? A padlón vagyok teljesen. (beszélgetős fórum)


15. 6f4f1e70ab (válaszként erre: 1. - Netona)
2023. jan. 27. 19:50
Azért nem megy, mert elvonja a figyelmedet mindentől. Részvétem.
14. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Netona)
2023. jan. 27. 08:23
Ez egy szerelmi csalódás, amin az emberek többsége átesik, aztán idővel szép emlékké válik. Nem érdemes sokáig keseregni. Valójában azért vagy magad alatt, mert annyira szereted, vagy azért, mert megalázottnak, becsapottnak érzed magad?
2023. jan. 27. 07:05

Tiltsd le mindenhol, ne nézegessd.

Persze, hogy nehéz, ha többet gondoltál bele.Probáld lefoglalni magad.

12. cicosz
2023. jan. 27. 05:54
pálinka
2023. jan. 27. 05:39

"jól éreztük magunkat,aztán egyik napról a másikra nem írt többet. "


ezért ne sírj, lehet, hogy a pasi golyóstolla kiszáradt.

A "tinta" az élet mozgatórugója.

10. norma2 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2023. jan. 26. 20:27
Rálestem gyorsba, érthető h kibukott. Kicsit melankólikus szorongásra hajlamosabb. Vagyunk ilyenek. Hajlamos felnagyítani az ember olyan dolgokat ami valojában nem az. Kicsit tovább tart majd nála.
9. Ryu
2023. jan. 26. 20:24

Találkoztál pár alkalommal valakivel, akivel csak ismerkedtetek. Nem ígért semmit, nem voltatok kapcsolatban.

De kibuktál.

Január van, de te a márciusi vizsga miatt izgulsz..

🤔

8. norma2 (válaszként erre: 6. - Norma2)
2023. jan. 26. 20:24

Most olvasom hogy vizsgád lesz, ez esetben igen bölcs kijelentés volt részemröl:D

Elmúlik. Ahogy az élet is. 100 év múlva emlékezni sem fogsz rá:)

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Norma2)
2023. jan. 26. 20:24
Előző fórumai alapján nem.
6. norma2 (válaszként erre: 1. - Netona)
2023. jan. 26. 20:22
Fogadjunk 20 alatti vagy.
5. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Netona)
2023. jan. 26. 20:22

Majd jön olyan, akinek a mindene leszel!

Hogy tedd túl magad rajta? Egyszerűen!

Ne kövesd , ne nézegesd, ne álmodozz! Nem kell túlreagálnod! Ez nem szerelem volt, csak azt siratod, ami szerinted lehetett volna, de nem ő volt az igazi!

Fel a fejjel! A jövőd a vizsgádon múlhat! Fektesd az energiád abba!

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Netona)
2023. jan. 26. 20:20

Van ez így.

Vagy te szakítassz vagy veled szakítanak.Normális része a felnőtté válásnak,,és része az ismerkedésnek.

Nem szép vagy jó része de az.

Sírd ki magadból,,aztán fejet fel,,nem éri meg ilyenért vizsgát bukni.

2023. jan. 26. 20:14
Elmúlik.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Netona)
2023. jan. 26. 20:11
Az ilyesmibe azért nem szoktak belehalni. Mindenkit hagytak már ott, túl kell ezen lépni. Neked is sikerülni fog, ha nem a sebeidet nyalogatod.
2023. jan. 26. 20:03

Találkozgattam, randizgattam egy fiúval. Volt csók is. Aztán az egyik randi után, ahol (szerintem) jól éreztük magunkat, egyik napról a másikra nem írt többet. Aztán ránéztem a közösségi oldalakon, és láttam, hogy követik egymást újra az exével, és egy kép buktatta le őket, hogy újra együtt vannak. Ráírtam, hogy most akkor mi van, és mit jelent ez, mire erre rögtön visszaírt, és leírta, hogy ő nem akar kapcsolatot. Majd 3 napra rá összejött megint az exével.


Azóta sírok, nem vagyok önmagam, nem megy semmi. Márciusban vizsgám lesz, össze kellene kapnom magam, de nem megy. 2-3 óra alatt tanulom meg azt, amihez régen fél-háromnegyed óra is sok volt. Barátaim támogatnak, de a családom nem tud erről semmit (okkal).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook