Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hódítsuk vissza párunkat? fórum

Hogyan hódítsuk vissza párunkat? (beszélgetős fórum)


13. t.dorothea (válaszként erre: 12. - Mazsinka)
2012. aug. 16. 13:08
Hmm,mintha csak rólam írtál volna. Már mindenki mondja,hogy rég otthagyta volna,csak én vagyok ilyen kitartó,én még nem adtam fel. Persze,sose lehet tudni mi lesz a vége. A barátnődnek sikerült,remélem most már a srác is kitart mellette,hiszen megérdemelné.
12. Mazsinka (válaszként erre: 11. - T.dorothea)
2012. aug. 16. 12:36

Most, hogy leírtad, te is tudod, érettebbnek tűnsz a szememben.


Ha vigasztal valamennyire, leírok egy sztorit, ami egyik legjobb barátnőmmel esett meg. Volt egy fiúja, szakítottak, összejöttek, a pasi másfelé is kacsintgatott, de a barátnőmnek csak ő kellett, bárennyire is hajtgattuk, hogy hagyd a fenébe! Ő is trükközött, szoli, fodrász, új ruhák, szülinapi meglepiként szexi fotósorozat magáról. Valahogy visszabolondította, sokat futott utána. "Megérte neki", most együtt élnek, és elvileg dúl a love. Én már rég hagytam volna a fenébe.

11. t.dorothea (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2012. aug. 14. 21:07
Tudod az a "baj" ,hogy igazad van. Jól tudom én is,de tényleg nagyon szeretem őt. Nem azért nem akarok lemondani róla,mert ragaszkodok hozzá,vagy mert nem találok mást,egyszerűen tényleg nagyon szeretem. Tudom,fiatal vagyok még,lesz majd más,csak hiába győzködöm magam,nem olyan egyszerű feladni a dolgokat,annak ellenére sem,hogy ilyen a helyzetem
2012. aug. 14. 13:34

A fene megette azt a kapcsolatot, ahol ennyit kell teperni egy pasi után. Ő vajon tökéletes?

Természetesen nem célszerű elhagyni magunkat, és jó, ha ápoltak, igényesek, csinosak vagyunk, de csak akkor, ha azt értékelik és viszonozzák. Olyan szekér után biztos nem futnék, ami nem vesz fel.

A te döntésed szerencsére, nem az enyém. Szerintem mérlegelj, hogy valóban megéri-e, vagy keress olyat, aki nem gyengül el, ha netán 5 percig nincs veled, hogy felügyeld a lépéseit.

2012. aug. 14. 13:03

ha már 2 hónapja kibékültetek és ennek ellenére döcögős a kapcsolat, és még mindig a csábítás fázisánál tartasz, az szerintem nem jó jel. Akkor vagy te vagy ő mégsem 100%-ig biztos az érzelmeiben, nem?

van értelme folytatni ezt a kapcsolatot? ha a rendezés után még azon kell gondolkodni, hogy hogyan csábítsam el, akkor nem vagy biztos magadban.

Magad miatt megtennéd, hogy változtatsz a külsődön, vagy csak miatta teszed? mert ezzel max csak időt nyersz, átmenetileg feldobod a kapcsolatot, de hónapok múlva megint felteszed a kérdést, mit tegyek még? ha csak te tepersz ebben a kapcsolatban az régen rossz...

2012. aug. 14. 08:21
Nagy a csend
2012. aug. 13. 16:27
Elnézést,tény,hogy nem részleteztem a dolgokat,már 2 hónapja békültünk ki,nem mostani a dolog. De mivel még döcögős(pont az miatt,hogy távolabb dolgozik,és szabadideje szinte semmi) most még szükségesnek érzem,hogy úgymond csábítgassam még és fontos,hogy őt is biztosítani tudjam,hogy jól döntött(nem részletezem,mindenki úgy érti,ahogyan akarja). A férfiaknak kell,hogy a párjuk néha elcsábítsa,sőt,ez kell is a kapcsolatba,hogy újra,és újra elcsábítsák egymást a felek. Amíg nem jön vissza és döcögünk,szükségét érzem annak,hogy mint nő felkeltsem párom érdeklődését,biztosítsam dolgok felől,mert most a legnehezebb a helyzet.
6. t.dorothea (válaszként erre: 4. - 537e413e9f)
2012. aug. 13. 16:15
Ezen már túl vagyok. Rendeztem a dolgaimat,tudtam jól hol keressem a hibákat és nagy részén már javítottam is,csak ugye nem megy minden egyik napról a másikra.Ezért is békültünk ki,mert tudtuk rendezni a dolgainkat,tudtunk változtatni. Bízni eddig is bíztam benne,még akkor is,mikor a legnehezebb bízni,szóval ezzel sincs gond. Ezen már rég túl vagyok,hogy keressek,javítsak,változtassak stb. Itt az a kérdés,hogy lehet visszacsábítani valakit,aki a tiéd,de valahogy mégsem teljesen,nem az,hogy kezdjük újra és mit tegyünk szakítás után :)
5. d1eb7dd316 (válaszként erre: 4. - 537e413e9f)
2012. aug. 13. 16:06
Teljesen egyetértek!
2012. aug. 13. 15:29

Szerintem igen nehéz kérdést feszegetsz! ..és alapvetően a kérdéseddel van gond.


Szakítás utáni újrakezdés nem jó ötlet, mivel az előzőt sem dolgoztad fel! Tedd magadban tisztába azt dolgot, hogy miért is szakítottál az előzővel és mostanival és csak utána próbálkozz. Ameddig nem tudod ennek okát, addig hibáket se fogod tudni, tehát azt ismét el fogod követni. Ha pedig azt ismét elköveted, akkor hiába minden ennek is csak szakítás lesz vége.


Én a helyedben magamba szállnék és elgondolkodnék azon, hogy mi volt a problémám a párommal. Ha erre megkaptam a választ, akkor jöhet következő kérdés, hogy ezt el tudom fogadni vagy sem, párom tud-e változtatni rajta vagy sem?


Aztán jön következő nagyon alattomos dolog, hogy amit mondasz azt el is hiszed és megbízol-e benne.


Szerintem most ne rohanj a kapcsolat után, hanem adj időt magadnak és válaszolj a saját kérdéseidre!

2012. aug. 13. 15:15
Most fogyizok,pont miatta,hogy csinosabb legyek,már van szépen eredmény,tudja,látja,de úgy néz ki ez akkor lenne ütős,ha új ruhában,új hajjal,csinosan jelennék meg a következő találkozón.Húha,az bizony csütörtökön lesz,ha addig még kibírja a drágaságom és nem "kattan be"
2012. aug. 13. 15:10
egy új frizura,kisebb változtatások az érdeklődési körödben,szerintem minden pasi kiváncsiságát felkelti. Az új ruha az új külső féltékenységre adhat okot és a férfiak szeretik maguknak tudni amit már egyszer megszereztek. A megszokás a monotonság a legnagyobb kapcsolatgyilkos,kell a változatosság mindenben.
2012. aug. 13. 15:04
Manapság egyre többen panaszkodnak az elhidegülésről,arról,hogy a párjuk kevesebbet foglalkozik velük,illetve hogy másfelé kacsintgat(na). Mit tehetünk ilyenkor? Szeretném ha mindenki,aki volt vagy most van ilyen helyzetben, megosztaná velem/velünk saját tapasztalatait,ötleteit. Jelenleg én magam is küzdök,nem rég békültem ki a párommal,évek óta együtt vagyunk,de egy szakítás után most kezdenénk újra,igenám,de most megint elgyengült urasága,de szeretném a dolgainkat rendezni és teljesen visszacsábítani,hogy visszatérjen(nyári munka miatt más városban dolgozik,én most jöttem tőle haza és most gyengült el,pedig eddig úgy volt hazajön 3 hét múlva) és együtt kezdjünk új életet. Mutassuk meg,hogy érdemes szeretni minket,igazi,belevaló nők vagyunk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook