Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan hivjam fel valakinek arra a figyelmét, hogy születésnapom van? fórum

Hogyan hivjam fel valakinek arra a figyelmét, hogy születésnapom van? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. jan. 3. 12:54

Egyszer azonban velem is előfordult. Beszélgettünk az illetővel és valami olyasmit mondtam: -Ej megint egy évvel öregebb lettem! :(

Valami kapcsán erre terelődött a beszélgetés, belőlem meg kiszaladt. Erre ő: -Ja persze neked most volt a szülinapod. Bocsi, kiment a fejemből. Nem esett jól, de akkor kapcsolt és boldog szülinapot kívánt.


A baráti körömben én vagyok az egyetlen tavaszi születésű, de még igy is nehezükre esik egyeseknek megjegyezni..

2009. jan. 3. 12:53
Én semmiképp se tennék ilyet, akinek eszébe jut, majd felköszönt, akinek nem az meg nem. Ennyire egyszerű...
11. Gaba23
2009. jan. 3. 12:51

Ez attól is függ, hogy milyen kapcsolatban vagy az illetővel.

Az én férjem is el szokta felejteni, és én évekig mindig duli-fuliztam érte. Aztán rájöttem, hogy genetikailag van így kódolva :-)), nem rosszindulatból felejti el.

Azóta már egy héttel előtte kezdem mondani, hogy mi mindent kell vásárolni, mit főzzek, ha jönnek a köszöntők, mit lenne kedve ünnepi vacsizni, stb...

Már nem felejti el... :-)))

10. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 6. - Barby_barby)
2009. jan. 3. 12:51

Miért akarod ennyire kiprovokálni? Ennyire fontos, hogy valaki kellemetlen helyzetbe kerüljön?

Ha az derül ki, hogy neki ez nem fontos, még rosszabbul fogod magad érezni.

2009. jan. 3. 12:50
Szerintem nagyon bunkó dolog.Az illető ilyenkor zavarban van, mivel elfelejtette a jeles alkalmat. Én nem tennék ilyet.
2009. jan. 3. 12:49
Sehogy.Akinek fontos vagy,annak nem kell a figyelmét felhívni,ő úgyis tudja hogy szülinapod van.
2009. jan. 3. 12:44

közöld lazán: ja, ma nem érek rá beszélgetni veled, mert készülnön kell a szülinapi partimra a barátaimmal, és annyian felköszöntöttek, hogy a szobám valóságos kripta, és úszom a csokiban, meg különben is, a meglepi partimra még tortát süt az anyukám, vennem kell gyertyát,fel kell díszítenem a szobám, utána meg a barátokkal táncolni is elmegyünk, meg ki tudja... ésatöbbi...

Kiírod a beszélgetőoldalaid üzenőfalára, a névjegyed mellé is, hogy köszi gyerekek a sok szülinapi köszöntést, elég az ötlet????

2009. jan. 3. 12:32
:) Diszkrétebben szeretném,hogy valójában ne tudja,hogy én arra célozgatok, csak úgy ''véletlenül'' juttassam eszébe.
2009. jan. 3. 12:31

szerintem a saját születésnapodra nem illik felhívni más figyelmét különösebben.....mert aki szeret vagy jóban van veled akkor tudnia kéne...

pl. iwiw is kiírja naponta a szülinaposakat (ha fönt vagytok rajta)

vagy msnen számold vissza a napokat a szülinapodig....

ezek jutnak eszembe ha már mindenképp fel akarod hívni a figyelmét...vagy szervezz bulit és hívd meg :)

még1...esetleg kérdezd meg attól akinek a figyelmét felszeretnéd kelteni, hogy ő szerinte h hívd fel egy ismerösöd figyelmét a szülinapodra. :)

2009. jan. 3. 12:30
Mondjuk ird ki iwiw-en üzifalra, hogy "jaj köszönöm, aranyos vagy, hogy felköszöntöttél a szülinapomon...:D"
2009. jan. 3. 12:28

Szerintem már nem emlékszik rá,és ez nekem rosszul esik :(

De hogyan lehetne arra célozgatni,hogy ''helló,szülinapom van'' ?

Ti már tettetek ilyent? Hogyan?

2009. jan. 3. 12:28
próbáld úgy intézni, hogy kapj egy sms-t, és légy egy kicsit boldog, hogy valakinek egyáltalán eszébe jutott...
2009. jan. 3. 12:27
Hogyan hivjam fel valakinek arra a figyelmét, hogy születsnapom van?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook