Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan győzhető le a lámpaláz? fórum

Hogyan győzhető le a lámpaláz? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. aug. 14. 10:45
Én is ilyen vagyok, de már nem olyan vészes mint régebben. Kezdetnek próbáld meg azt,hogy a papírt nem a kezedben fogod, hanem lerekod az első padra vagy a tanári asztalra, és azért már nem kell idegeskedned, hogy remeg a kezed és ezt mindenki látja. Nekem az is sokat segített, hogy nem figyeltem az osztályra, csak a papírra. És meg, ez nehéz, de gondold azt hogy ez csak egy sima beszélgetés.
2007. aug. 14. 10:35
17éves vagyok, és rettenetesen lámpalázas. Ha szerepelnem kell az osztály előtt, minden bajom van. Ha feleni kell, annyira nem rossz a helyzet. De ha ki kell állnom, és felolvasni valamit, az a halálom. Alapból remeg a kezem,de ha izgulok, még jobban. A lap/füzet majd kiesik a kezemből, majd kiugrik a szivem, és jobb esetben megbírok szólalni, de akkor is érezhetően remeg a hangom. És ezt nem csak én érzem, barátnőim is mondták, h remeg. Már most gyomorgörcsöm van, mert mindjárt itt a suli, és tudom mi lesz..Általában majd' elbőgöm magam, ha eszembe jut a szereplés. Anyu mindig azt mondja próbáljak meg uralkodni magamom,de nem hiszi el,h nem tudok!! Próbálok minden erőmmel, de annyira eluralkodik rajtam ez a pánik, h nem tudom legyőzni! Tudnátok valami jó tanácsot adni,h hogyan gyűrhetném ezt le?
2007. aug. 14. 10:35
Hogyan győzhető le a lámpaláz?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook