Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3,5 évesen lehet lámpalázas? fórum

3,5 évesen lehet lámpalázas? (tudásbázis kérdés)


11. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. dec. 19. 07:27
Lehet! Miért ne lehetne? A 3,5 éves ugyanúgy "múködik", mint a nagyobb gyerek, csak mivel nyílt szívű, őszinte, nehezen feltételezzük róla, hogy nem akar (mer)szerepelni. Az én fiam is feltörte a színpadon a frász, nagycsoportos korában már ki se állt.
10. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. dec. 18. 23:29
Ez a történések téves összekapcsolása.
9. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. dec. 18. 20:41
Nekem kisfiam a farsangi műsor elején szerepelt,végén már nem volt hajlandó,de nem csak ő.Izgult.
8. cooltim (válaszként erre: 7. - 408020f45e)
2012. dec. 18. 20:38

Hat, nagyon remelem, hogy nem produkal ilyesmit meg plusszban!!! Mivel semmi mas tunet nincs, igy merult fel a ferjemben ez a dolog. Lehet, hogy igaza lesz???

Hat, majd kiderul ejjel, lesz- e laza...

7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. dec. 18. 20:36
Igen! Lehetséges ilyen! Sőt hasmenés, hányás vagy éppen székrekedés is előfordulhat.
2012. dec. 18. 20:28
Ha ideges vagyok, nekem is hasmenesem van. :-)
5. cooltim (válaszként erre: 3. - Szafaripók)
2012. dec. 18. 20:27
Koszi! Igen, tudom. A dokival abban maradtunk, reggel 8- kor beszelunk es az ejszakatol fugg, h kijon - e megnezni. De holnap ne menjen oviba...
4. cooltim (válaszként erre: 2. - Gretaa)
2012. dec. 18. 20:26

Azt eddig is tudtam, de hogy ennyire...?! :-)

Pedig okos, ugyes. Rengeteg dalt, mondokat tud, szepen szinez stb. De pl. csak itthon! Sz oviban sokmindenre azt mondja, h O meg kicsi!!! Az ovono is meselte mar. Amikor viszont megszolal egy feladatnal, a tobbiek megtapsoljak aranyosan. ;-)

2012. dec. 18. 20:24

Simán lehet.

Én is produkáltam hasonlót gyerekkoromban...:)

Most inkább gyomorgörcs+hasmenés a menő...:P

De ha visszatér a láza, a biztonság kedvéért nézesd meg dokival - annyi vírusos sz*r van megint - nálunk a csoport fele hiányzik az oviból...

2. Gretaa (válaszként erre: 1. - Cooltim)
2012. dec. 18. 20:21
Én még ilyenről nem is halottam,szerintem csak simán szégyenlős.
2012. dec. 18. 20:18

Kislanyom szept.- ben kezdte az ovit. Beilleszkedett, szeretik is. Jol erzi magat ott. Keszulnek a penteki karacsonyi musorra. A kicsik nem szerepelnek, csak kis baranyok lesznek, megszolalniuk nem kell. Lanykam megis ma bevallotta, hogy izgul nagyon es nem szeretne szerepelni. Elmondtam neki ujra, hogy nem fognak szerepelni. Azonban du.- ra belazasodott, 38 fok. Adtam neki Nurofent, ujra beszelgettem vele, latszolag meg is nyugodott. Lement a laza. Semmi mas tunete nincs!!!

Ferjem szerint izgul es fel a szereplestol, emiatt ment fel a laza.

Kinek mi a velemenye? Koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook