Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan adjam tudtára? fórum

Hogyan adjam tudtára? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. febr. 26. 09:21
iszonyat sajnállak hogy igy élsz...
2010. febr. 26. 09:20

Az ilyen viselkedésre az sem mentség, hogy csak pasik voltak. Tuti nem tűrnék el ilyet egy pasitól se. Ha egy kapcsolat rendben van, akkor nem okozhat problémát, hogy mit hogyan beszéljek meg a párommal.

Igaz, egy férfinek éreznie kell, hogy ő a férfi, erős és szükségem van rá, de tuti nem rendelem alá magam olyan szinten, hogy így viselkedhessen.

2010. febr. 26. 09:20
Már nagyon sokszor leültünk és megbeszéltünk mindent. Annyit mondott ő persze azért haragszom rá, mert "Ő is kimozdul itthonról", de én csak dolgozni járok el itthonról. 3 munkahelyem van. Megcsalni, azt nem hiszem, de az nagyon nem tetszik, ha van vki nálunk én a levegő vagyok és még a gyerekek is több szerephez jutnak.
14. Rencike24 (válaszként erre: 11. - Momo1979)
2010. febr. 26. 09:18
Ha csak pasik voltak az más! Lehet pasis bulit tartottak, de akkor persze közölhette volna veled is előtte! De az, hogy ez már öt éve így megy, az tényleg gáz!
13. Manyusz (válaszként erre: 11. - Momo1979)
2010. febr. 26. 09:18
Szerintem annak nem szabadna problémának lenni! Sőt! Nekem meg 4 fiam van és elfogadta párom. Igaz nem élnek velem, de támogatja őket amikor szükség van rá. De éltek már itt is egy kis ideig nálunk (Svédország), de iskolájuk, munkájuk haza szólitotta. De ha anyagi, vagy egyéb más támogatásra van szükségük, nem mond nemet. Szerintem, ott más van a párod hátterében. Szerintem lehet, hogy beleunt valamibe. Én biztos nem hagynám csendben a dolgokat. Megkérdezném. És most még nem késő valamerre elindulni. De igy sokáig se neked, se a gyerekeknek nem lesz jó!
2010. febr. 26. 09:16

istenem, ilyet még csak nem is hallottam! vágj vissza tedd azt amit ő veled, mert csajok---szerintem hiába ül le vele, nem fogja megérteni, mert nem akarja! és remek okot ad majd arra hogy vitatkozzanak---szóval rittyensd ki magad, állj össze párbarátnőddel és menj el szórakozni, kitudja talán összeismerkedsz majd az igazival is út közbe...mert ez nem az!

Miért ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz? önkinzó vagy?

11. momo1979 (válaszként erre: 2. - 3a92f8d690)
2010. febr. 26. 09:14
CSak pasik voltak, és a fő "problémát" szerintem azt jelentette, hogy van 2 gyerekem az elöző házasságomból. Bár mikor átjön a hugom a keresztjeihez, így ez sem lett volna gond. Csak megkérhetett volna.
2010. febr. 26. 09:13

Szia!

Nem is tudom de ez a férfi tényleg szeret téged? Megérdemel téged egyáltalán? Mert ahogy olvasom nem hiszem, hogy neked ezt a férfit rendelte volna a sors! Soraidból kitünik, hogy nem vagy egy nagyravágyó, költekező, és hangoskodó személy, épp ellenkezőleg! Meghuzod magad, elfogadod azt ami van és "majd lesz jobb is" cimmel vársz. Szerintem valami szinten tartasz párodtól. nem? Persze ez csak az én meglátásom. Hidd el én 20 évig voltam csendben és elviseltem mindent. Volt hogy én sem voltam kivánatos személy a társaságában. Mindig elfogadtam és vártam haza! Aztán meguntam (jó sokára!). Elváltam és most elmondhatom megtaláltam a másik felem! szerintem vagy állj elé és mond meg a magadét, vagy kérdezd meg tőle, hogy Szeretsz, de még egyáltalán engem? Ha igen, akkor miért viselkedel igy? - gondolom én, hogy igy inditanék.

9. 3a92f8d690 (válaszként erre: 2. - 3a92f8d690)
2010. febr. 26. 09:12
utána néztem vannak gyerekek is.......
8. 651a3db25d (válaszként erre: 1. - Momo1979)
2010. febr. 26. 09:12
Hát ne haragudj, hogy ezt mondom, de én nem hiszem, hogy igazán szeret Téged... Mi az, hogy szégyell? Hogy nélküled megy el szó nélkül? Háááát Te tudod, miért vagy vele, de én bizony nem elégednék meg egy ilyen férfival...
7. c763b49615 (válaszként erre: 1. - Momo1979)
2010. febr. 26. 09:12

Szia!

Szerintem ez már gáz!Valami tényleg gyanús.....

Beszéljétek meg a dolgot,mert ez jobb nem lesz csak rosszabb az évek múlásával!!!

Hidd el!Ennek valami oka van!

6. 3a92f8d690 (válaszként erre: 3. - Rencike24)
2010. febr. 26. 09:11
ja nekem nem így esett le ezt azért már 5 évig nem türném sőt 5 hónapig sem...........
2010. febr. 26. 09:11
En a helyedben leulnek vele beszelgetni es igy,ahogy ide leirtad,elmondanam neki,hogy mi bant.Az egyenessegbol sosem lehet baj.
4. megryan (válaszként erre: 2. - 3a92f8d690)
2010. febr. 26. 09:11
Én is egyszerűen öltöztem volna, aztán indulás...
3. Rencike24 (válaszként erre: 1. - Momo1979)
2010. febr. 26. 09:10

Szia!


Egyszerűen mond el neki, hogy mi bánt! Üljetek le és beszéljétek meg! Az nem állapot, hogy öt éve vagytok együtt és soha nem visz sehova! Kicsit gyanús! :S

2. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Momo1979)
2010. febr. 26. 09:09
de miért nem mentél vele veszed a kabátod mint a rokonok oszt góóóóóóóó vagy a rokonok csak pasik voltak????
2010. febr. 26. 09:07

Sziasztok!


Tegnap olyasmi történt velem ami nem igazán eset jól nekem. Röviden lassan a párommal 5 éve vagyunk együtt, és még mindig úgy érzem, hogy nem szeret velem együtt mutatkozni. Tegnap ismerősök (rokonok) voltak nálunk, ők elmentek szórakozni , én maradhattam otthon, pedig én is szívesen kimozdultam volna otthonról. Én nem azért haragszok rá, mert nem mehettem el vele, hanem azért, mert meg sem kérdezte tőlem, hogy elmennék-e velük. Az más dolog, hogy jó lett volna egy kicsit kimozdulni itthonról, úgy, hogy ne dolgozni menjek. Este persze csak levegőnek néztek míg otthon voltak. Ja a párom részegen állított haza. Persze és most Ő duzzog, és közölte velem, hogy nem mennek el ma este sehová, mert nekem nem tetszett a dolog. Segítsetek, hogyan értessem meg vele, hogy nem az a gond, hogy elakar menni, hane, az, hogy ne, kérdezi meg tőlem, hogy van -e kedvem csatlakozni hozzájuk.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook