Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy adjam a tudtára, hogy többet szeretnék? fórum

Hogy adjam a tudtára, hogy többet szeretnék? (beszélgetős fórum)


febr. 23. 06:26
mond meg neki egyenesen hisz szobol ert az ember!
17. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 20:37

Van egy film, ez a cím jutott eszembe : " Nem kellesz eléggé". Azt írod, szeretitek egymást. Lehet, hogy Te sokkal jobban szereted, mint ő Téged. Talán más nő is van az életében. Persze, más oka is lehet, hogy neki ez jó így, hogy külön éltek.

Szerintem 4 év sok idő, ha szinte naponta találkoztok. Egy-két éven belül is beszélhettetek volna, mit hogy képzeltek hosszabb távon ?! Én már rég rákérdeztem volna, hogy tervezi a jövőt : velem vagy nélkülem ?

Beszélgess el vele őszintén, jó mélyen nézz a szemébe, és őszintén válaszoljon !

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Michelle.r)
febr. 21. 20:15
Együtt vagyunk kapcsolatban. Vagyis szeretném.
15. gyöngy:) (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 19:40
A négy év alatt mit csináltatok? Nem jártok sehová, csak annyi, amit leírtál? Mert akkor ezt párkapcsolatnak sem nevezném.
14. michelle.r (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 19:39

Ő is párkapcsolatban él 4 éve, vagy csak te? Mert ha igen, abszolút nincs mitől tartanod.

Tényleg érthetetlen, hogy a kérdést sem mered feltenni, hogy tölthetnétek-e több időt együtt.

febr. 21. 19:32

Lehet, hogy tényleg eléggé hozzászokott már az agglegény tempóhoz, magyarán elkényelmesedett, de neki magának is jót fog tenni, ha kimozdul kicsit.

Ha ügyes vagy, sikerülni fog. :-) Ha elhívod kirándulni, vigyél kaját... :-)))

febr. 21. 19:27
4 év alatt soha nem került még szóba a jövő, a terveitek? Soha nem mentetek el együtt valamerre mondjuk egy hosszú hétvégére? Mit szoktatok csinálni? Miről beszélgettek?
febr. 21. 19:06
Egyáltalán nem gond. Csak attól tartok, mivel régóta él egyedül, nem akar többet, meg akarja tartani az "agglegény életét". De ez nekem kevés. Én is régóta lakom egyedül, pont ezért vágyok igazi társra.
febr. 21. 18:18
Abszolút jogos az igényed. Viszont a programszervezés alighanem rád fog hárulni. :-) De az talán nem gond.
9. 8a5caeb182 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 16:59
Akkor mondjuk hívd el egy hétvégi kiruccanásra, hívd el kirándulni, vagy ha tudod mit szeret, akkor olyan jellegű helyre.
febr. 21. 16:56
Nem feltétlenül az összeköltözésre gondolok. Többet kéne együtt lenni, programokat csinálni néha. Nem vagyunk 80 évesek, hogy üldögéljünk,pár órácskát, de 17 évesek sem, hogy "járogassunk", ahogy egyőtök leírta, nagyon találóan.
febr. 21. 16:00

Mit jelent neked a magasabb szint? Összeköltözést? A partnered talán pont azt nem akarja, mert neki a jelen állapot az ideális.

Tényleg jó lenne tisztázni ezt, mert így te meg hiányérzetben maradsz.

6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Napsugár8)
febr. 21. 15:57
...mert úgy érzed, te ...
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 15:56

Ez egy "ágyrajárós" kapcsolat!

Közöld vele, hogy ebből 4 év kb. a felével több, mint ami kell egymás megismeréséhez.


Szeretnéd ezt a kapcsolatot szorosabbra fűzni, de ha ő nem akarja, akkor részedről a továbbiakat át kell gondolnod, mert úgy te hosszútávon nem ilyet szeretnél.

Majd válaszol rá valamit.

febr. 21. 15:53

Én úgy, hogy leülnék vele és azt mondanám, hogy 4 éve együtt vagyunk. Nekem vannak terveim, céljaim. Neked mi? Beszéljük meg és ha lehet közelítsük az álláspontjainkat.


Ha ezek nagy vonalakban nem fedik egymást akkor gondolkozz el van-e jövőtök. Lehet, hogy van csak akkor kompromisszumot kell kötni valamelyikőtöknek. Az élet ilyen vagy valami ilyesmi.

febr. 21. 15:52
4 év után kapcsolat után nem hiszem, hogy lehet ezzel a témával "tolakodni" 😅
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 15:49

Kb így ahogy ide leírtad. Plusz megkérdezhetnéd, hogy neki mi a terve.

4 év az nekem soknak tűnik csak úgy járogatni.

febr. 21. 15:38
4 éve vagyok párkapcsolatban, mindketten elváltunk, felnőtt gyerekeink vannak, külön lakásban élünk, 50-es korosztály. Szinte naponta találkozunk, néha kávézóban, néha étteremben, de zömében valamelyőnknél, 1-2 órát. Szeretném, ha többet lennénk együtt, tartalmasabb. Szeretjük egymást, jó együtt, ezért nem értem, miért nem emeljük magasabb szintre a kapcsolatot. Szerintetek, beszéljek vele erről? Nem akarok tolakodni, mégis tisztázni kell ezt, úgy gondolom. Ti hogyan kezdenétek hozzá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook