Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogy zajlik egy beiratkozás? fórum

Hogy zajlik egy beiratkozás? (tudásbázis kérdés)

2009. aug. 19. 09:17

Szia! Attól függ, hogy csak OKJ-s képzésekkel foglalkozik a suli, vagy fősuli egyetem is mellette. Mert a fősuliknak, egyetemeknek van egy úgy nevezett TO-ja, ez a Tanulmányi osztály. Itt kell beiratkozni, elvileg már beküldted a fényképet, meg az összes iratot.

Szóval pontosan a beiratkozás úgy volt, hogy bementünk egy nagy terembe, mindenki kapott egy mappát, abba benne volt a leckekönyve, a fontosabb papírjai. Mindig mondják, hogy hova mit kell írni! És ennyi! És a TO-n egy mappába aláírod a nevedet, hogy azt a félévet megkezdheted.


Ha csak OKJ-s, akkor szerintem ott nincs TO, vagyis ahol én tanultam ott nem volt. De ott is van egy külön terem, de oda lehet vinni kell fényképeket, hogy ha diák még nincs rendezve.


De nem kell aggódni, fognak segíteni neked!

2009. aug. 18. 21:19
Okj képzésre megyek majd beiratkozni.Hogy zajlik pontosan?egy külön teremben lesz?szerdánknt lehet beiratkozni,de a pótbeiratkozás máskor van.Azt irták,h meg kell jelenni nyilatkozat kitötésére a tanulói ügyintézőnél-Egy külön terem lesz?vagy esetleg mindjárt abejáratnél valami pultszerű?
2009. aug. 18. 21:17
Hogy zajlik egy beiratkozás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook