Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudom Facebookon beállítani, hogy nem ismerős ne tudjon írni, csak ismerősnek jelölni? fórum

Hogy tudom Facebookon beállítani, hogy nem ismerős ne tudjon írni, csak ismerősnek jelölni? (tudásbázis kérdés)


5. katie_rose (válaszként erre: 4. - 8daf82b38c)
2013. jan. 14. 10:55
Fura. Lehet nem mentetted el?
4. 8daf82b38c (válaszként erre: 2. - Katie_rose)
2013. jan. 14. 10:39
Beállítottam, hogy csak ismerősök üzenhessenek és mégis lehet küldeni. Megnézem még, lehet én bénáztam. :)
2013. jan. 14. 10:34

Az idôvonal képei teljesen publikusak. A többi, ahogy beállitod a megosztás funkciónál...

földgömb (azaz mindenki),

ismerôsök,

csak én stb.

2013. jan. 14. 10:28

Levél: Jobb oldalon fönt a lakat jelre kattintasz és ott a "ki léphet velem kapcsolatba" fülecskén tudsz állítani. :)

Viszont ha beállítod akkor vagy nem kapod meg az üzenetet eleve vagy az "egyebekbe" teszi az üzeneteken belül. Ha valaki levélben zaklat,akkor menj rá a levélre, ott műveletek és tiltsd le. :)


Kép: Én úgy tudom,hogy azt nem tudod visszanézni,hogy ki nézte meg a képeid. :/

2013. jan. 14. 10:15

Szeretném, ha segíteni tudna valaki:

Hogy tudom facebookon azt beállítani, hogy nem ismerős ne tudjon írni csak ismerősnek jelölni?


Illetve, ha nem ismerős rákattint a lapomra akkor azt látom e mondjuk, hogy a képem megnézni?

Bocsi, ha már más is érdeklődött ilyen témában, de én tényleg nem tudom ezeket.

Köszönöm!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook