Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudom egy oldal blokkolását visszavonni? fórum

Hogy tudom egy oldal blokkolását visszavonni? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 11. 20:12

Köszönöm a segítséget,sikerült megszüntetni a blokkolást és már én is újra látom a képeket.

Köszönöm mégegyszer.

2010. ápr. 11. 18:16

Én is látom a naplód képeit...



VAn olyan képes oldal, aminek a képeit elég sokszor nem lehet látni, azt hiszen a neve:


pick-upload


Ezt én úgy csináltam meg, hogy van egy másik kódszerkesztő program, a bild-hochladen, így egér jobbkattal másolom másként, elmentve, majd a bild-del megszerkesztem a kódját, és azzal soha nem tűnnek el a képek...

4. d879a0c5b4 (válaszként erre: 2. - Roselouis)
2010. ápr. 11. 18:15
Még mindig nem jó? Mert az is lehet, hogy a szerver átmenetileg nem volt elérhető, amin a képek vannnak
3. erikaholland (válaszként erre: 2. - Roselouis)
2010. ápr. 11. 18:13
Szia ën látom az elsö oldalon legalábbis az összes képet a naplódban. Próbáld meg bezárni az ablakot és új nyitással belépni. Ha nem változna, próbáld újra inditani a gépedet, hátha segit.
2010. ápr. 11. 17:46
A naplómban nem tudom megnézni azokat a képeket, amelyek kódjai egy adott oldalról érkeztek.Ez kb.fél órája van így és nem töröltem le semmilyen programot. Lehet,hogy a jobb oldali egérgombbal kattinthattam rossz helyre, de nem tudom hova kéne kattintani vagy máshogy visszavonni azt, hogy csak az oldal nevét láthassam a naplóban és a képet nem.
2010. ápr. 11. 17:44
Hogy tudom egy oldal blokkolását visszavonni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook