Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? fórum

Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
311. Mónika7343 (válaszként erre: 303. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 16:02
érthetőnek érthető, hogy nem akarok olyantól gyereket, akit el akarok hagyni, de mondjuk ezt nem tudta 5 héttel előtte, amikor megcsinálta?
310. túrógombócka (válaszként erre: 308. - PöttyösPanka)
2016. nov. 22. 16:01
tudom, h nem a fenyegetőzés miatt ment abortuszra. de akkor is, ez egy plusz tényező, ami miatt minden oka megvan szívből gyűlölni azt az alja nőt meg az alja exét. és nem kvaterkálni vele a boltban.
309. Érdekes73 (válaszként erre: 276. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 16:00
Kábé. Ennél kevesebbért is...
308. PöttyösPanka (válaszként erre: 298. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 15:59

Az ilyennek semmi szégyenérzete nincs, mert meg van róla győződve, hogy övé az erkölcsi fölény, hiszen ő tiszta szívből szereti azt a férfit, akit az előző lány (a fórumindító) csak bántott (hiszen neki ezt adta elő a pasi).


Abortuszra nem a fenyegetés miatt ment el, és azt is írta, hogy nem is ő akarta azt a gyereket.

307. massalhangzo (válaszként erre: 302. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:59

azert ennel tenyleg talalj ki jobbat. ha beled akart volna rugni, nyilvan azt meseli, mennyire jo egyutt, osszekoltoznek es milyen happy minden


nem azt, hogy a srac is anyjanal, o is anyjanal, heti egyszer futnak ossze. erre kabe a te reakciod nem a sirva fakadas kellett volna legyen, hanem egy joizu rohoges

306. Érdekes73 (válaszként erre: 265. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:59
Milyen botrányt ? Otthagyod és levegőnek nézed úgy kiabál és szalad ahogy akar ...
305. Mónika7343 (válaszként erre: 301. - 8a65af67ce)
2016. nov. 22. 15:58
Na ácsi, én amim van megdolgoztam érte, mindenkinek lehetősége van erre. Nem loptam, nem örököltem, és nem rakta senki a seggem alá. Ha nem vetted volna észre nem keverem bele az anyagiakat ebbe a dologba, az meg, hogy éppen kibe lesz szerelmes az ember sose pénztárcafüggő. Ha meg van egy párom, akinek nem megy olyan jól és én segítek neki, hogy együtt vigyük valamire az mióta bűn.
304. túrógombócka (válaszként erre: 302. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:57

mi a fenének hagyod magad?

tényleg azt tudom csak mondani, legyen már önbecsülésed. nem kötelességed meghallgatni.

303. massalhangzo (válaszként erre: 299. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:57

a szerelem nem mulik hamar, a fellangolas, eros vonzalom mulik el, ha nincs mogotte mely erzes


azt sem tartom igaznak, hogy ha valaki nem szeret igazan, sot beleszeret masba, az mas gyerekevel rossz lenne, csak mert toled nem akar


ha nincsenek erzesek, egeszen maskent viselkedik mindenki. lehet, ha megtartod a gyereket, akkor fizette volna a gyerektartast, foglalkozott volna a gyerekkel normalisan. de ha valasztani lehetne, mindenki azt valasztana ilyen helyzetben, hogy nem akar gyereket attol, akit eppen el akar hagyni. ez azert ertheto


szamomra az nem hiheto, hogy ez a pasi szerelmes volt beled, teljesen jo kapcsolatban eltetek, figyelmes volt, jo ember. mert annyira senki nem fordul ki magabol, hogy utana egy proszto parasztta valjon hirtelen - meg ha el is osztjuk tizzel a dolgokat, mert ugye mindig mas, ha csak az egyik fel, raadasul a sertett mesel

302. Mónika7343 (válaszként erre: 298. - Túrógombócka)
2016. nov. 22. 15:54
Hát sajnos van, nem volt az azért olyan kedélyes csevegés ő mondta a magáét én hallgattam. Valószínűleg még egy utolsót belém akart rúgni az ilyenfajta információkkal, hogy jobban fájjon, fájt is, sírva mentem ki. Valószínűleg ezt akarta elérni. Ha neki ettől jobb volt, akkor lelke rajta.
301. 8a65af67ce (válaszként erre: 291. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:53
Nem vagyok pultos. Tisztában vagy vele, hogy milyen benyomást keltesz egy-egy hozzászólásoddal? Aki többet keres, az emberileg többet ér a szemedben? A párodról is azt írtad, hogy kivakartad a szarból. Vagyis te mindenkit lenézel, aki anyagilag rosszabbul áll. Akkor miért ismerkedsz kasztodon alulival, hm? Jólesik újra és újra leírni, hogy hozzád képest sehol sincs, és mennyi mindennel tartozik? Azt értem, hogy ki vagy borulva, és valóban ocsmány a hölgy. De az anyagiakat igazán kihagyhatnád a történetből.
300. massalhangzo (válaszként erre: 297. - Gribedli***)
2016. nov. 22. 15:53

hat ezek fontos dolgok, mert nyilvan 2 nap alatt azert mindent elterveztek, es azota is pasika anyja meg az uj noje nyujtja a tajekoztatast :D


furcsa kapcsolatok vannak. nekem ha a palim, miutan osszehoztunk egy babat, kozolne egyszercsak, hogy ja, tegnap megismertem valakit, akibe beleszerettem, szerintem herek es fogak nelkul tavozna a lakasombol, nemhogy meg utana jojjon-menjen es adja a nagy szenvedot, hogy mit is akar, plusz ram kuldje az uj nojet :D

299. Mónika7343 (válaszként erre: 295. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 15:51

Mivel este 7 után voltam a bevásárolni, mert 6-ig dolgozom, azért ez elég életszerű, és mivel ahol én lakom és a nő ez az egy közös Tesco, ami mind a kettőnknek közel van, az is tökre az. De ez nem is érdekel, bele fogok még futni egyszer-kétszer, hiszen mind a ketten kisvárosban élünk egymástól 10 km-re. Amikor ő mocskolódott meg követelőzött az még nagyon a kapcsolatuk elején volt, azóta azért eltelt több mint 2 hónap, megkapta, amit akart.


De levonom a számomra meglévő tanulságot. Megszerettem valakit, megbíztam benne, ez nem bűn, valószinűleg nem vettem, vagy nem akartam észrevenni olyan dolgokat, amik a szemem előtt voltak, mert boldog akartam lenni azzal, akit szeretek. Ez butaság. Biztos én is hibás voltam, hogy eddig fajultak a dolgok, majd rájövök, hogy miben.


Egy dolgot viszont azért tudok, a szerelem nagyon gyorsan el tud múlni, utána jönnek a hétköznapok, a munka, a gyereknevelés, a közös problémák. Az exem nem egy apatípus, ha így tudott viselkedni, akkor valószinűleg más gyerekével sem lesz toleráns a rózsaszín köd felszállta után. Nem kívánom nekik, de így nem lesz ez a kapcsolat hosszú. És amikor az ex rájön, hogy valójában mit adott fel, akkor én már nem leszek neki sehol.

298. túrógombócka (válaszként erre: 297. - Gribedli***)
2016. nov. 22. 15:48

nálam az nem stimmel, hogy lelép a pasija egy nővel, akit állítólag 2 napja ismer, ott marad terhesen, a nő megfenyegeti, hogy kirugdossa a gyereket belőle, elmegy abortuszra, majd kedélyesen elcseveg ezzel a nővel a boltban...

ilyen nincs.

297. gribedli*** (válaszként erre: 293. - Massalhangzo)
2016. nov. 22. 15:45
Persze, és minden részletet az orrára kötöttek, hogy albérletet keresnek meg hogy kivel él a nő, meg mióta, talán a tajszámát is odaadta, nem?;)
2016. nov. 22. 15:43

Tetejébe.


Ma szünet van az ovikban?

295. massalhangzo (válaszként erre: 283. - 8a65af67ce)
2016. nov. 22. 15:42

szerintem itt a no nem azert egy primko picsa, mert o volt a szereto. hanem azert, hogy kepes volt megkeresni a pasija nojet, azt mondani, hogy vetesse el a gyereket, hazassagrol, miegymasrol beszelni neki


meg ha elofordul ilyesmi, hogy egy nem fuggetlen ferfi meg egy egyedulallo anya egymasba szeret, egy normal nonel alap kene legyen, hogy nem rohangal a pasija nojehez mocskolodni meg kovetelozni


arrol mar nem is szolva, hogy a gyerekemet nem rangatom bele a maganeletembe egy alig megismert pasi miatt. persze az aligot azt csak a forumindito hiszi el. ami utolag es a vegkifejletet nezve nem is szamit

2016. nov. 22. 15:42

Ez a történet egyre szürreálisabb. Nemhogy nem láttam még senkit, aki odamegy így társalogni valakinek az exéhez a boltban (szerintem az emberek ilyenkor inkább csak pofákat vágnak), de láss csodát, pont tegnap írta mindenki, hogy talán nem 2 napja ismerték egymást, nahát, pont ma, pont ő is ott volt bevásárolni a gyerekével. Oviba nem jár a gyerek, gondolom, csak úgy hétköznap sétálgat anya a gyerekével.


Ja, és pont akkor megy bevásárolni, mikor a fórumindító, és pont arról "biztosítja" őt, hogy bizony, csak 2 napja ismerték egymást.


Még mindennek a tetejében megnyílik és elárul neki olyanokat is, hogy ő megnehezíti a dolgukat, mert nem tudnak találkozni, stb. stb.


Nekem itt kezd kamuszagú lenni a topik.

293. massalhangzo (válaszként erre: 277. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:39

es ehhez mennyiben passzo, hogy az altalad most leirt no, akinek meg nem volt ideje megismerni a pasidat elegge, plusz anyjaval el o is, irt neked es kozolte, vetesd el a gyereket (kirugdossa beloled, vagy hasonlot irtal), mert ok mar egy par es ossze akarnak hazasodni?


mindegy nekem vegulis, csak annyira nem eletszeru, amiket irsz

292. Bekacomb (válaszként erre: 290. - 8a65af67ce)
2016. nov. 22. 15:36
Nekem nem kell semmit bizonyítanom, aki visszaolvas, mindent lát. Kellemetlen, mikor szembesítenek önmagaddal?
291. Mónika7343 (válaszként erre: 287. - 8a65af67ce)
2016. nov. 22. 15:33
Egyébként pont egyetértek az előttem szólóval, én is azt érzem, hogy te is valami hasonló munkát végzel, amivel nincs is semmi baj. De lássuk be egy kisvárosban egy pultos szerintem olyan 5000/nap keresményt és borravalót kereshet. Ahhoz, hogy több borravalót kapjon kicsit kedvesebbnek, kihívóbbnak kell lennie szerintem.
290. 8a65af67ce (válaszként erre: 286. - Bekacomb)
2016. nov. 22. 15:30
Ezt bizonyítani is tudod, vagy csak balhézni szeretnél? Nem veszem fel a kesztyűt. Dolgozz a kisebbségi komplexusodon, mert így egyre kellemetlenebb társasággá válsz.
289. Mónika7343 (válaszként erre: 287. - 8a65af67ce)
2016. nov. 22. 15:29
kisváros, kiskocsma, most erre mit lehet mondani, nem a Morisons, vagy Symbol az biztos.
288. PöttyösPanka (válaszként erre: 283. - 8a65af67ce)
2016. nov. 22. 15:28

Én nézzek magamba, hogy kiderüljön, miért ilyen pasit fogott ki a fórumindító? Vagy én kellettem az itt emlegetett exnek átmenetileg? Hiszen nem is ismerem. Engem nem hagytak el. Nem csak azokkal lehet empatikus az ember, akivel hasonló dolog történt. Bár a te logikádból kiindulva te is egy pultos vagy, aki lenyúlta más férjét, és nem lett jó vége a dolognak.

Nem tudom, ki mocskolódik, ha nem te. Vagy neked szabad?

287. 8a65af67ce (válaszként erre: 284. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:26
Nem tudom, miféle lebujokat látogat a párod, ahol ilyen pultosok dolgoznak. Kötve hiszem, hogy jó környék.
286. Bekacomb (válaszként erre: 283. - 8a65af67ce)
2016. nov. 22. 15:17
Vicces, hogy ezt pont te mondod. Eddig egy olyan hozzászólásod nem volt, ahol ne aláztad volna a fórumnyitót. A véleményed kulturáltan, a másik megalázása nélkül is ki kéne tudni fejezni.
285. Bekacomb (válaszként erre: 284. - Mónika7343)
2016. nov. 22. 15:15
Ezzel határozottan egyetértek. Szerintem félreértetted a poént. ;-)
284. Mónika7343 (válaszként erre: 281. - Bekacomb)
2016. nov. 22. 15:12
Szerintem nem minden esetben van összefüggés az adott ember foglalkozása és értelmi színvonala között. Természetesen aki kocsmában dolgozik az biztos kicsit kihívóbban öltözik meg ilyenek.
283. 8a65af67ce (válaszként erre: 280. - PöttyösPanka)
2016. nov. 22. 15:09
Akkor további kellemes mocskolódást kívánok. Annyira megkeseredettek, előítéletesek vagytok... Minden alkalmat megragadtok, hogy fröcsögjetek valakire. A helyetekben nem a szeretőt szapulnám, hanem magamba néznék, hogy vajon én hol tévedtem, miért csak ilyen pasinak kellek, és neki is csak átmenetileg...
282. PöttyösPanka (válaszként erre: 281. - Bekacomb)
2016. nov. 22. 15:05
:D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook