Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? fórum

Hogy tud valaki 2-3 nap alatt szerelmes lenni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
101. Mónika7343 (válaszként erre: 95. - Gribedli***)
2016. nov. 21. 14:22
Jaj dehogy az én kezem is megkérte asszem 2 hónap után, csak én még mondtam várjunk vele, mert lakva ismeri meg az ember a másikat, meg nagy lagzit akart és hát arra kellett a pénz. Augusztusban volt a születésnapom és bent is volt a munkahelyemen, ahol épp azt ecsetelte a kolleganőmnek, hogy össze fogunk házasodni hamarosan.
100. Bekacomb (válaszként erre: 96. - Túrógombócka)
2016. nov. 21. 14:21
A családtagjait ott segíti az ember, ahol tudja. De a stílusod, még ha meg is van a véleményed...
2016. nov. 21. 14:20
Mert gondolom azért nem két nap alatt lett ilyen iszonyúan bunkó.
98. Érdekes73 (válaszként erre: 94. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:19
Egy élhetetlen/szélhámos fazon tipikus története :(
2016. nov. 21. 14:19
Mondd meg őszintén te két éven keresztül mit szerettél egy ilyen fickóban?
96. túrógombócka (válaszként erre: 94. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:18
magyarul kinyaltátok a seggét egy lusta élhetetlen alaknak. aki még tanulni se volt hajlandó.
95. gribedli*** (válaszként erre: 72. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:18

Mi lehet erre mondani? Jelen esetben te sem tudtad megfogni a pasit, pénzzel sem. Monndjuk nem egy főnyeremény, ha így viselkedett.


De még mindig nem hiszem, hogy házasságot ígért a csajnak ilyen rövid idő után.


2 évig voltatok együtt, gyereket vártál tőle és azalatt a 6hét alatt egyszer sem kérte meg a kezed, meg a 2 év alatt sem. Te ismered jobban a pasit. Gondolod, hogy ha 2 év alatt tőled sose kétdezte meg, holott pénz meg minden lett volna hozzá, akkor megkérdezi valakitől 2 nap után?


Szerintem nem. Neked fáj, hogy tőle megkérdezhette, mert ezt láttad a csaj profilján. De annyira csak ezt látod az érzelmeid miatt, hogy bele sem gondolsz, hogy hazugság és nem akarja elvenni csak egyszerűen a csaj kiírta, hogy idegesítsen.

94. Mónika7343 (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2016. nov. 21. 14:17
Azért ez nem egészen így történt. Amikor összejöttünk az anyukájánál lakott, aztán 1x jött egy telefon, hogy az anyja kidobta és nincs hova mennie. Én felajánlottam neki, hogy hát akkor költözzön hozzám. Nekem saját lakásom van, fizetem a hitelt rendesen. Aztán apukám szerzett neki munkát, hogy mint minden normális pasi járuljon hozzá a kiadásokhoz. Az autómat persze használhatta ha már nem volt neki. A telefont pedig ő kérte 2 héttel a szakításunk előtt, mert összetört neki a másik, csak ő nem tudott kihozni készüléket, mert valami tartozása van a vodafonnál. Egyébként eljárt a haverokkal pecázni, meg amerre akart, nem volt megkötve a keze. Az hogy a környéken nem kapott munkát, ahol mi lakunk, mert nincs rendesen kitanul szakmája, arról én nem tehetek.
93. Érdekes73 (válaszként erre: 85. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:15
Szerintem az exed mindenféle retyerutyájával szakíts meg mindenféle kommunikációt.Jobb lesz neked ha nem hallasz ilyeneket. Nincs már miről beszélnetek szóval felesleges is ...
92. Bekacomb (válaszként erre: 90. - Gribedli***)
2016. nov. 21. 14:11
Hát most megmutathatja, mennyire tökös legény. :-D
91. Mónika7343 (válaszként erre: 84. - Érdekes73)
2016. nov. 21. 14:11
Igen rájöttem, hogy nem jó emberben bíztam meg. A szüleim támogatnak azzal nincs gond, meg persze a barátaim is. A kényszerműtétbe már beletörődtem, én hoztam meg ezt a döntést, tudom, hogy a gyerek semmiről nem tehetet, de akkor elsősorban az én életemet néztem, és azt, hogy ezzel az emberrel én a büdős életben többet nem akarok találkozni, még a végén kitaláltak volna valami cukiságot a barátnőjével a családunknak miután megszületik a baba.
90. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:10
Ha ennyire mindenben tőletek függött, lehet, hogy csak az hiányzott neki, hogy "hagyományos" értelemben férfinak érezhesse magát. Mindent ti fizettetek, ti álltatok, nálatok dolgozott, gyakorlatilag mindig azt tette, amit ti mondtatok neki. Ez kényelmes is lehet (akár neki, akár nektek), de hosszútávon visszaüthet, pl ki akart törni ebből, akár azon az áron, hogy az anyagiakat és az állását is elveszíti.
89. csikil4ny (válaszként erre: 85. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:10
Meg kell értened, hogy vannak gerinctelen férfiak, akiket még pénzbeli és munkahelyi támogatással sem lehet megfogni. Egészen biztos vagyok benne, hogy a volt párod azelőtt és közben is gerinctelen volt. Te magad leírtad, hogy gyakran részegségig dorbézolt, rajtad élősködött. Csak te ezeket nem akartad látni....
88. Bekacomb (válaszként erre: 85. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:09
Erre már csak annyit tudok mondani, agyiszint.hu...
87. túrógombócka (válaszként erre: 85. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:09

alma meg a fája.


amúgy én ismertem olyan szülőket, akik ilyen helyzetben a fiúk ellen, a menyük mellé álltak. de ahhoz gerinc kell.

2016. nov. 21. 14:09
Sehogy. Előbb kezdődhetett a viszonyuk.
85. Mónika7343 (válaszként erre: 82. - Bekacomb)
2016. nov. 21. 14:07
Hát azt mondta az anyukája, hogy nem tehet róla, hogy nem kelletem a fiának a gyerekkel együtt. Most ő mit csináljon, ez az új lány meg olyan aranyos a fiával együtt, olyan szépek.
84. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:05
Szomorú és ismerős történet :( Egy ócska egy alak az exed később majd rájössz hogy jobb hogy megszabadultál tőle... Sajnálom a kényszerműtétedet remélem hamar felépülsz majd lelkileg is.
83. Mónika7343 (válaszként erre: 80. - Túrógombócka)
2016. nov. 21. 14:05
Engem nem érdekel, hogy megszívja-e vagy sem, valószínűleg azzal tudja elvarázsolni a nőket, hogy bizonygatja mennyire szerelmes és hogy milyen komolyak a szándékai, ezeket én is hallottam kb 2-3 hét ismeretség után. Én bevettem, ezek szerint másnál is működik.
82. Bekacomb (válaszként erre: 77. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:04
Az szép. Akkor nyilvánvalóan nem esett messze az alma a fájától, ha nem sérti ez erkölcsi érzékét (ami ezek szerint nincs is neki), hogy a fia egyik napról a másikra faképnél hagyja a terhes barátnőjét, majd megjelenik egy másik nőcivel. Nagyot fordult a világ azt kell hogy mondjam, mert nem a tiéd az első eset, hallottam mostanában nem egy ilyet, és a szülők mind így reagáltak. Tudom én, hogy nem szólhat bele az ember a felnőtt gyereke életébe, de nem kell jó pofát vágni az egyértelműen szívtelen döntéseihez. Ha felnőtt fiam lenne, én nem tudom mit csinálnék vele, ha ezt megtenné egy lánnyal. De nem tenné zsebre amit kapna tőlem, az tuti.
81. Érdekes73 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2016. nov. 21. 14:02
Vannak ilyen okádék nők én is találkoztam már ilyennel. Mondjuk rég volt már szerencsére :)
2016. nov. 21. 14:01

Kedves Mónika


örülj, hogy megszabadultál tőle.


azokkal viszont nem értek egyet, akik azzal vígasztalnak, h majd a pasi megszívja. nem fogja. örökre ilyen másokon élősködő, gátlástalan senki marad, az ilyenek sose szívják meg. de legalább nem rajtad élősködik.

79. csikil4ny (válaszként erre: 77. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 14:00
Írtam én: hidd el a lehető legjobb, hogy megszabadultál attól a pasitól a pereputtyával együtt!
78. Mónika7343 (válaszként erre: 75. - Bekacomb)
2016. nov. 21. 14:00
Az exem anyukájánál lakik, mert ugye arra nincs pénzük, hogy összeköltözzenek. Drága ám egy albérlet min 80.000+rezsi, meg 3 havi kaució, plusz nem mindenhol fogadnak szívesen gyereket ám. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy ahol a nő lakik, ott az exemnek nézni kell majd munkát.
77. Mónika7343 (válaszként erre: 75. - Bekacomb)
2016. nov. 21. 13:57
OOO, az anyját se kell félteni, felhívott, hogy mit csináltam a gyerekkel. Megmondtam az igazat, aztán közölte velem, hogy hát már ott volt az új csaj a gyerekkel és a csaj milyen aranyos meg stb.
76. Mónika7343 (válaszként erre: 74. - Bekacomb)
2016. nov. 21. 13:56
Engem nem érdekelt ez a nő, amikor rámírt facen, volt szerencsém megnézni, rikitó piros haj, semmitmondó arc, meg egy 5-6 éves gyerek. Gyönyörű. Valószínűleg azért pultos valahol, mert olyan sokat tanulhatott, de én nem minősítek senkit sem, de hogy kettőnk között ég és föld a különbség az biztos.
75. Bekacomb (válaszként erre: 73. - PöttyösPanka)
2016. nov. 21. 13:54
Azért a pasi szüleit én nem irigylem. Egyik pillanatban a barátnője, aztán beállít egy másik nőcivel meg a gyerekével, hogy na én akkor szerelmes vagyok? Én tuti nem venném jó néven. Közölném, hogy aludjál rá fiacskám még egyet, és majd gyertek vissza fél év múlva. Mégis milyen komolytalan ez a bemutatom a két napja menyasszonyomat?
74. Bekacomb (válaszként erre: 72. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 13:51
Hát tudod, az a szint, amit neked mondott, hogy kirúgja belőled a gyereket, na az mindent elárult. Egy anya ilyet kiejtsen a száján. De még ha nem is anya valaki. Hogy képes rá? Úgy, hogy egy legalja. Minősíthetetlen.
73. PöttyösPanka (válaszként erre: 72. - Mónika7343)
2016. nov. 21. 13:50
Fogadni mernék rá, hogy nem sokáig. Úgyis jön egy újabb halálos nagy szerelem egy újabb pultos lány formájában.
72. Mónika7343 (válaszként erre: 70. - PöttyösPanka)
2016. nov. 21. 13:48
Igazából mivel ez a nő is velem egy idős, csak már van egy 6 éves lánya, akit egyedül nevel az anyjáéknál, és 3 év alatt nem tudott fogni magának egy normális pasit, biztos azt gondolta, amikor házasságot igértek neki, hogy na végre jön valaki, aki majd gondoskodik róla is meg a gyerekéről is, és tökre elhitte, hogy szeretik, ami lehet így is van, kérdés, hogy meddig.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook