Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy reagáltok egy fetisisztára? fórum

Hogy reagáltok egy fetisisztára? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. jan. 20. 09:22

Fogalmam nincs.

Örülök, hogy ti a szép téli hónapokban valami strandolós helyen ismerkedtek. :)

7. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Mr Pofon)
2019. jan. 20. 09:12

Ellentmondásos vagy mert a címben fetisisztát írsz, a nyitó hozzászólásban meg azt, hogy poénból.

Akkor most milyen célú nyalásról van szó?

2019. jan. 20. 08:53

Nekem nem lábfétisem, hanem jólfejlett lábfóbiám van.

Egyáltalán mi az hogy ×tréfából× megnyalná a talpamat??? Ez valami szar Adam Sandler film?!?

2019. jan. 20. 08:05

Néhány óra strandolás után a talpam olyan ráncos, hogy bárki nyalná is meg, a nyelvét lesmirglizné.

Egyébiránt feltenném a klasszikus WTF? - kérdést, majd néznék, mint Rozi a moziban, mivel nem tudná olyat mondani, amivel eloszlathatná bennem a fura érzést.

4. PöttyösPanka (válaszként erre: 2. - Unom)
2019. jan. 20. 06:52
Az tuti, hogy én is rúgnék. Egyszer egy barátom poénból, spontán megcsikizte a talpamat. Reflexből rúgtam egy jól irányzottat, minek következtében felrepedt a szája. Úgyhogy nem veszélytelen a dolog.
2019. jan. 20. 06:05

Ha spontán, tréfából, akkor kinevetném őt is, meg nevetnék az egész helyzeten.

Mivel nem tekinteném néhány órai ismeretség után fetisisztának, meg se fordulna a fejemben, hogy erogén zonanak nézi a talpamat, csak azt gondolnám, hogy lökött 😀

Mondjuk én néhány órai ismeretség után még nem érintik meg senkit, az biztos.

Egy talpnyalás nem nyalás 😀

2. unom (válaszként erre: 1. - Mr Pofon)
2019. jan. 20. 05:34

Szerintem automatikusan rúgnék.

De az biztos, hogy a beszélgetésnek vége lenne.

2019. jan. 20. 04:59

Ha egy pasi poénból, spontán megnyalná a talpadat, hogy reagálnál erre?

Olyan helyzetben (pld strandon) ahol nyilván nem szokatlan, hogy mezitláb vagy. És mondjuk a pasi ismerkedni kezdett, órák óta beszélgettek, megérintetted, stb szóval kialakult egy kezdeti szimpátia....

És akkor egy ponton, tréfából megnyalná a talpadat. Mi lenne erre a válaszod? :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook