Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy őrizzük meg a méltóságunkat? fórum

Hogy őrizzük meg a méltóságunkat? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Noarashi (válaszként erre: 8. - 17aadc1082)
2013. júl. 21. 09:49

Így gondolom én is. A szeretet nem dekára meg grammra mért valami. Tehát ha szeretek valakit akkor kész, szeretem, kimutatom. Ha ő is szeret, akkor ez nem gond, nem fojtó, hanem viszonzott.

Viszont amikor nem oda-vissza van a szeretet, akkor ahogy egyik nyomul, úgy farol a másik.

8. 17aadc1082 (válaszként erre: 7. - Bb439e0ca9)
2013. júl. 21. 09:45

A leírásod alapján ez nem egy egyenlő kapcsolat, és az alá-fölé rendeltség már megvan.

És lehet élni játszmák nélkül is egy kapcsolatban, mert ha már játszmázni kell, megette a fene az egészet.

2013. júl. 21. 09:39
Ja, pl. ő elmegy szórakozni a barátaival néha hétköznap,viszont ha én csinálok egy csajos délutánt, vagy estét, az már idegesíti. Tipikus férfi szemlélet. Ha én nem jelentkezem mondjuk fél napig (telefon, sms),akkor számon kéri, mit csináltam, de nála ez többször is előfordul. Nem szeretném,hogy tönkremenjen az a kapcsolat, hiszen tényleg olyan sok nehézséget kellett, és kell is leküzdenünk, tervezzük a közös életet, de nem szeretnék alá-fölérendeltségi viszonyt. Eljátszam, hogy nem ő tölti ki az egész napomat? Egyébként sajnálom, hogy játszmákkal kell élnem, de szerintem csak így megy. Tényleg egy TIPIKUS FÉRFI. Aki volt már ilyen helyzetben, kérem, írja le, hogy csinálta. :) És ne szóljatok meg, nagyon szeretem, és mindent megteszek, hogy ne romoljon ez el.
2013. júl. 21. 09:32
Köszönöm, lányok, nagyon hasznos tanácsokat írtatok! Végül is nem gondolom, hogy ki akar lépni,mert tudom, hogy nagyon szeret. Az bánt, hogy már nem hív annyiszor, kevesebb ideje van beszélgetni, persze, ha találkozunk, minden szuper (hetente 1-szer vagyunk együtt, más-más lakhely és munka miatt), és a beszélgetések közben néha azt érzem, túl magabiztos. Az az "Enyém a nő,nyeregben vagyok" - figura jellemző. Szóval én vegyek vissza, és ne legyek annyira odaadó, igaz? Talán kicsit én rontottam el,mert sokszor megkérdezem,szeret-e még, bár tudom,hogy ezt utálják. Gondolom, nem szabad éreznie, hogy bizonytalan vagyok, jól látom?
2013. júl. 21. 08:40
A méltóság "csak" annyit tesz, hogy értelmes nő módjára viselkedsz minden számodra megalázó helyzetben is. Hogy ezen belül mit teszel, vagy min változhatsz a mostani viselkedésedhez képest, az mindegy.
4. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. júl. 21. 08:24
Ne legyêl annyira oda érte,ne mutasd.Ha azt tapasztalja,h nem lógsz rajta,nem teszel meg mindent érte,akkor újra hódítani akar.Kevesebb dolgot csinálj meg,ami az ő kényelmèt szolgálja,az ágyban legyél te az első,stb.Akkor ha olyan tipus,emiatt megint pròbál téged hódítgatni.Ja és mielőtt vki kötözködne,nem azt mondom,h ne önmagad legyél vagy taktikázz,csak te is lehetsz olyan,h magaddal többet törődsz és nem mindig fejezed ki,h mennyire szereted.Tudom,h nehéz megtalálni az egyensúlyt ebben,de nem lehetetlen.
2013. júl. 21. 08:17

Ne játszd meg magad. Ha a jelenlegi viselkedésed a természetes, akkor továbbra is maradj ilyen.

Ha azt érzed, hogy a párodnak nem tetszik valami vagy kifelé tekinget, akkor pedig beszélj vele. Mindkettőtök számára érthető kommunikáció nélkül biztosan tönkre megy a kapcsolatotok.

2. 6b7b641f1a (válaszként erre: 1. - Bb439e0ca9)
2013. júl. 21. 08:16

Szia Ildi!

Hú, nagyon nehéz tanácsot adni ilyenkor, mert a saját tapasztalatom azt mondatja, hogy ha már a pasi kifelé kacsingat akkor nehéz visszarángatni....

Mióta vagytok együtt?

Miket csinál, amiből úgy érzed, hogy elkényelmesedett?

Üdv: Zsuzsi

2013. júl. 21. 08:13
Szeretnélek titeket megkérdezni, milyen jelekből tudhatjuk, hogy a barátunk talán kifele tekintget a kapcsolatból? Én most azt érzem, hogy talán túl odaadó vagyok, és ez, mint a férfiaknál általában, túl magabiztossá tette a szerelmemet. Biztos értitek, miről beszélek, mert ugye a férfiakra jellemző, hogy ha már teljesen az övé a nő, mármint érzelmileg, kicsit elkényelmesednek. Persze tisztelet a kivételnek. Hogyan viselkedjek, hogy ne vegye természetesnek, hogy "a nő odavan érte"?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook