Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy mossátok ki a babaruhákból az étel és gyümölcsfoltokat? fórum

Hogy mossátok ki a babaruhákból az étel és gyümölcsfoltokat? (beszélgetős fórum)


2013. jan. 8. 22:41
Köszönöm szépen, az arielen kívül még egyiket sem használtam, próbáltam, de kifogom mind!!! :-)
2013. jan. 8. 14:58
Mióta a 100Ft-os boltban kapható Oxi-max folttiszító port használom, azóta nincsenek foltos ruhái a gyerekeimnek még itthonra sem.
2013. jan. 8. 12:50

Nekem bevált, hogy amikor rakom a gépbe, akkor ariel folttisztítót teszek a foltra.

Ariel mosóporral mosok egyébként, ez is gyönyörűen tisztítja a foltokat.

3. b-zs (válaszként erre: 1. - Terheslány)
2013. jan. 8. 11:23

dm-es Denkmit folttisztító szappan nagyon jó, és csak 150 Ft körül van, illetve az ugyancsak Denkmit márkájú, kis vödrös folttisztító só is szuper. Rákened a foltra, hagyod hatni, és a legtöbb foltot kiszedi.

Ált. úgy mosok, hogy beáztatom kevés mosószerbe a gyerekruhákat,hagyom állni, ecetet is teszek bele, a fehérek van, hogy egy éjszakát is áznak, utána folttisztítom, újra kiöblítem, és utána be a mosógépbe, minimális mosószerrel, és mellé a mosólabdát.

2. Nikk_1982 (válaszként erre: 1. - Terheslány)
2013. jan. 8. 09:59

Pont ezt a kérdést vetettem fel ma egy másik topikban. :-)

A válasz amit kaptam pedig a DM-es marhaepe szappan...

Nem saját tapasztalat, de én ki fogom próbálni

2013. jan. 8. 09:51

Nagyon sok mindennel próbálkoztam, hogy kimossam kisfiam ruháiból a gyümölcs és ételfoltokat, de nem mindig jártam sikerrel. Általában a rögtön beáztatott ruhákból tudom kimosni. De amit nem tudok azonnal kimosni és beszárad a folt akkor általában csak halványul, de nem jön ki és ez nagyon idegesít.

Segítséget, ötleteket és praktikákat szeretnék kérni, hogy nektek hogy sikerül és mivel.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook