Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehet erőt gyűjteni/adni? fórum

Hogy lehet erőt gyűjteni/adni? (beszélgetős fórum)


5. zsuzso100 (válaszként erre: 4. - Helga2013)
2013. jún. 29. 12:28

Köszi, ezek tényleg jó ötletek, ott kell elkezdeni, hogy fontosnak érezze magát, sajnos messze van, 3000 km, így még nehezebb. :( Valami olyat kell, amiben tényleg fontosnak érzi magát, ez nagyon jó ötlet, csak mit találjak ki?!

Egy ideig lelkesítette, hogy saját business-t csinál, jó is volt, együtt dolgoztunk az ügyön, aztán egyik pillanatról a másikra mondta, hogy hagyjuk, nem folytatja! :(

4. Helga2013 (válaszként erre: 1. - Zsuzso100)
2013. jún. 27. 22:03

Csak most nem érzi, hogy nincs ami doppingolja!!! Mi volt, ami régen erőt adott neki? Disco, Vásárlás, barátokkal leülni beszélgetni, sportolni, meló, bármi? Ezeket kellene visszahozni!!!

Szerintem is fontos, hogy Ő érezze, hogy "vissza akar térni"! Igazából ebben kell segíteni. Egy szülnapi parti szervezése is lehet akát pozitív hozzáállás. A meló nehéz ügy, én is fél éve keresek! Bizonyos szint alá nem mennék! (gyerek miatt hétfőtől péntekig! Előtte hétfőtől vasárnapig dolgoztam, ha kellett másodállásban is!)

Sajnos csak te ismered a barátnőd /barátod, de nem a kapcsolatokkal kezdeném!!! A melót is csak a második helyre tenném!!! apró sikerélmények, tényleg segíthetnek: lány-/legénybúcsú szervezése, szülinapi buli szervezése, ruhavásárlásban való segítség, Bármi, amiben ő segít, Ő a "főszereplő"! Kérni a segítségét, érezze, hogy szüksége van a világnak rá!

Ha a barátoknak "kell" és mellette állnak, melót is könnyebben talál. Ha magabiztos az életben, akkor pedig a szerelem is rátalál!

Csak 1 vélemény...

3. zsuzso100 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2013. jún. 27. 20:29
Próbálok abban is, hogy elindítsam, saját magának dolgozzon, minden feltétel adott, de nem hisz magában, pedig ügyes! Néha előjön a lelkesedése, és talán valamivel jobb, mert korábban azt is mondta, hogy nem is akarja, hogy változzon, most akarná, csak nincs ereje, nincs ami doppingolja... :(
2013. jún. 27. 20:27
Nagyon kedves Tőled, hogy segítenél neki. Ha tudsz megfelelő állást az szuper segítség lenne neki, de egyébként hagyni kellene amíg van önálló lelkesedése, hogy tapossa ő ki magának az utat, addig is fontosnak érzi magát...szerintem.
2013. jún. 27. 20:24
Van egy kedves ismerősöm, nagyon padlóra került, sorra csak a rossz dolgok történtek vele, semmi pozitívum, elfogyott az ereje, hogy tudná újra összekapni magát, hogy lehetne lelkesíteni? (egyedül él, fél éve nincs munkája, többen becsapták...nehezen bízik, nagyon fáj a lelke, de maga akarja megoldani, néha látok egy kis reménysugárt, de aztán pillanatok alatt megint összetörik)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook