Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kezeljem a túlzott erőszakos féltékenységet? fórum

Hogy kezeljem a túlzott erőszakos féltékenységet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. jún. 30. 10:38

Sziasztok!


Párommal 2 éve vagyunk együtt. Én 41 ő 32 éves. Eleinte minden jól alakult, figyelmes volt, csüngött rajtam, jó volt a szex. Egy idő után észrevettem, hogy megpróbál kisajátítani magának. Elmarja a barátaimat, barátnőimet, ellenőrizget. 5 percenként hívogat, ha kell, ha nem.

A helyzet most már egyre jobban elfajult, fejébe vette, hogy szeretőm van.


A következők miatt jutott erre a nagyszerű megállapításra:


2 hete nőgyógyászati műtétem volt, egyszerű küret, mert nagyon véreztem. Ezután begyulladt a méhem és nagyon sok vért veszítettem. Felkelni se tudtam, orvos otthoni, kímélő életmódot javasolt. Gyógyszereket szedek stb. Persze ebben az állapotban nem tudok találkozni vele, hozzánk meg nem akarom, hogy jöjjön a gyerekeim miatt. (Nem kedvelik) A hétvégénk azzal telt, hogy folyamatosan üzengetet, hogy éppen kivel szexelek, kit szopok le, mert tuti nem vagyok olyan rosszul, hogy hozzá ne tudnék elmenni.


Nem értem, hogy miért viselkedik így? A telefonomat állandóan ellenőrizgeti, a facebook oldalamat is, ha férfi ismerősöm lesz, az már tuti a szeretőm, írogat nekik, hogy mit akarnak tőlem, a nőgyógyászommal is összehozott.


A fő baja az, hogy állítólag én nem foglalkozom vele, csak magammal törődök, meg a gyerekeimmel. Szerinte egy kapcsolat úgy működik, hogy én majd istenítem, tutujgatom, szeretgetem, egy nap 100X elmondom mennyire hiányzik. Az igazság az, hogy már nagyon kezdek kiábrándulni belőle, mert így viselkedik.


Ja még csak annyit, hogy elég agresszív tud lenni, ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja. Kezdek félni tőle.


Van valakinek valami ötlete, hogy lehet megszabadulni ettől a féltékenységtől, vagy magától az embertől békességben.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook