Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy kezeljem a túlzott erőszakos féltékenységet? fórum

Hogy kezeljem a túlzott erőszakos féltékenységet? (beszélgetős fórum)


1 2 3
61. d1e807c461 (válaszként erre: 60. - Miklósi)
2014. júl. 3. 15:48
úristen! :S mocsok szemét...
60. miklósi (válaszként erre: 59. - D1e807c461)
2014. júl. 1. 12:23
Amiket írsz megtettem. A telefont nem veszem fel, vagy egyszerűen felreteszem. Munkaidőben a munkahelyi telefonon zaklat, ami nem szerencsés, otthon meg a gyerekeimet hívogatja akkor. Sokszor elmentem mellette az utcán, hogy én nem ismerem, ilyenkor először üvölt, aztán rángat, lökdös, szerinted odajött valaki segíteni, vagy rászólt valaki? ha nem.
2014. júl. 1. 10:43
amíg biztos benne, h zsarolhat, folytatni fogja. kiabáljon csak az utcán, telefonálgasson. te ne reagálj semmire.
2014. jún. 30. 19:34

a kerdesre valaszolva: mondjuk egy nagy szeneslapattal!


[link]

57. Csigusz 79 (válaszként erre: 49. - Miklósi)
2014. jún. 30. 16:32
Próbáld meg először kép nélkül,hátha.
2014. jún. 30. 16:17
Köszi a megértést. Én is azt hittem, hogy tudom kezelni az emberi kapcsolataimat, de itt kudarcott vallottam:( De hát úgye minek kezdek egy ilyen idiótával, csak az a baj, hogy nincs a hátára írva, amikor megismerkedsz vele, hogy az:( Az ilyen embertől meg baromi nehéz megszabadulni, főleg úgy, hogy meg van kötve a kezem, ha nem büntetnék az emberölést, én már lehet megtettem volna.
2014. jún. 30. 16:11

Mostanában amúgyis tettrekésznek érzem magam én is a tömegközlekedésnek köszönhetően.

másfél hete munkábamenet valaki odaszart a villamos közepére a vezetőfülkétől 2 méterre (nem kutyaszar volt, állíthatom). Rá két napra a szemem láttára egy fiatal kreol pár töményet szottyolgatott hajnalban, szintén a vinyón, a srác odahányt a lány ölébe, az meg hangos vihogások közepette felpattant, úgyhogy minden a padlón landolt. Senki ne higgye, hogy elszégyellték magukat és esetleg leszálltak, hangosan ordítoztak, danajoztak tovább mindenki megrökönyödésére.

1 hete vasárnap szintén munkába menet kora délután a 103-as pótló buszon szintén 4 kreol csinálta a fesztivált, semi különös nem volt, nem értek senkihez, csak húzódzkodtak a kapaszkodón, hangosan énekeltek, csettingettek, ha valaki elment mellettük, belemásztak az arcába, szóval pontosan tudták, hogy senki nem fog közbelépni, mert jobb a békesség.

Már a sztoridtól is kinyílik a bicska a zsebemben.

Ha büntetlenül lehetne igazságot szolgáltatni, asszem, már rend lenne az országban.

2014. jún. 30. 16:06
Oké megpróbálom, lesz ami lesz
53. de Luca (válaszként erre: 51. - Miklósi)
2014. jún. 30. 16:02

Mindaddig fogja csinálni, amíg reagálsz, mentegetőzöl. Tehát amíg úgy érzi, hogy hatással van az életedre.

A munakhelyi probléma ki van pipálva, mert mint mondtad, beszéltél a főnököddel, ott nem tudja a dolgaidat befolyásolni.

A telefont vedd csak fel, lássa, hogy nem vagy beszarva, de ne beszélj vele, gondolja csak nyugodtan, hogy leszarod, vagy rögzíted, vagy bármit.

52. jhade (válaszként erre: 51. - Miklósi)
2014. jún. 30. 16:01
Mi lenne ha Sim-et cserélnél?
2014. jún. 30. 15:59
Inkább az utóbbi dühkitörés és jön a telefonálgatás a munkahelyemre. Meg a gyanúsítgatás, hogy a szeretőmmel vagyok.
2014. jún. 30. 15:54

A telefonnal én úgy vagyok, hogy mindig felvenném, de nem szólnék bele, hagynám, hadd pörögjön a számlája.

Ha valaki nem veszi fel a telefont, azzal csak azt éri el nála, hogy vagy örül a kis lelke, hogy a nőnek problémát okoz, vagy dühkitörései lesznek, amiért nem éri el. Adott esetben a kettő érzés vegyesen kavarogna benne.

Ha hívogat, vedd csak fel, de tedd is félre a telefont mondjuk a klotyóba.

49. miklósi (válaszként erre: 48. - Csigusz 79)
2014. jún. 30. 15:49
hm megpróbálom, de kellenek hozzá fényképek, van valamit ötleted, hogy honnan vegyek?
48. Csigusz 79 (válaszként erre: 47. - Miklósi)
2014. jún. 30. 15:42

Szerintem,de csak szerintem ez is egy megoldás,ha más nem sikerül,nem kell mást bevonni,elég ha te csinálsz egy kamu adatlapot.

...és ha nem vennéd föl a telefont? Vagy ha hivna akkor egy férfi ismerösöd venné föl?

47. miklósi (válaszként erre: 46. - Csigusz 79)
2014. jún. 30. 15:36
nem tudom ez mennyire jó megoldás, nem akarok senkinek sem kellemetlenséget. És szerintem ez már nála beteges "ragaszkodás" vagy mit tudom én. Ma már kb 8X hívott, meg ne kérdezd, hogy miért, mert nem tudom. Annyit kérdezett hiányzik-e, én meg megmondtam nem.
46. Csigusz 79 (válaszként erre: 43. - Miklósi)
2014. jún. 30. 15:24
Én a helyedbe valakivel iratnék neki,lány nevében,hátha "leszokik" rólad.
45. miklósi (válaszként erre: 44. - De Luca)
2014. jún. 30. 15:12
köszi, mai esti program megnézem a filmet.:))))
44. de Luca (válaszként erre: 43. - Miklósi)
2014. jún. 30. 15:05

Szerintem a neten is fenn van bármelyik letöltő oldalon...


Ha ki nem törlik:

online-filmek(pont)bz/film/2360-most-mar-eleg

2014. jún. 30. 14:34
De fent van facen is, hiszen egyébként hogy ellenőrizgetne. Dolgozik szakácsként. Ja és láttam a loven is, mint társkereső. Most már elég? Hol keressem?
42. Csigusz 79 (válaszként erre: 40. - De Luca)
2014. jún. 30. 14:30
Jó film.
41. Csigusz 79 (válaszként erre: 38. - Miklósi)
2014. jún. 30. 14:29

Nem csodálom.

Nincs fönt valami oldalon? FB vagy hasonló?

40. de Luca (válaszként erre: 38. - Miklósi)
2014. jún. 30. 14:28

Akkor egy megoldás marad. Nem írom le a részleteket, mert felbujtás lenne :-)

De ha megnézed a Most már elég! c. filmet, az talán még nem sért jogot.

39. Csigusz 79 (válaszként erre: 37. - Miklósi)
2014. jún. 30. 14:28

Majd kimennek ha odamegy? Nálunk az ilyet már rég helyretették volna a rendőrök.eszem megáll.

Amugy dolgozik valamit ez a jó lélek hogy ennyire ráér?

38. miklósi (válaszként erre: 35. - Csigusz 79)
2014. jún. 30. 14:25
Hm azt kivel? Az előző barátnői mind menekültek. A legtöbb munkát és lakóhelyet váltott. Miután nyomoztam egy kicsit ezek derültek ki.
37. miklósi (válaszként erre: 36. - Tamtamano)
2014. jún. 30. 14:23
Nem nem értetted rosszul. De amikor a főnökömet folyamatosan naponta azzal zaklatta a saját és az irodai telefonján is, hogy hogy tud olyan alkalmazottat foglalkoztatni, aki meglop másokat és olyan hangnemben üvöltött vele és fenyegetőzött, hogy bemegy az irodába és majd ő megmutatja, hogy szegény - én megértem tényleg - 60 évesen feladta a küzdelmet és inkább azt a megoldást választotta, hogy tőlem válik meg. Kértük egyébként a rendőrség segítségét, de azt mondták, majd kijönnek, ha odamegy.
36. tamtamano (válaszként erre: 32. - Miklósi)
2014. jún. 30. 14:20
Nem mondtam,h loptál! Te mondtad, h betelefonált, h megloptad, és ezért rúgtak ki. Vagy rosszul értettem amit írtál?
2014. jún. 30. 14:19
Valami csajjal össze kéne hozni.
34. miklósi (válaszként erre: 28. - Simple)
2014. jún. 30. 14:19
Köszi a jótanácsot, itt ahol vagyok január óta dolgozom, az itteni főnöknek elmondtam őszintén mi a helyzet. Egy nagyobb veszekedés után már itt is próbálkozott:( Itt viszont elküldték a francba.
33. simple (válaszként erre: 31. - Miklósi)
2014. jún. 30. 14:18
Nem tagadhatják meg tőled, ha feljelentést akarsz tenni! Kötelesek felvenni! Vagy ha nem, ombudsmanhoz fordulhatsz!
32. miklósi (válaszként erre: 30. - Tamtamano)
2014. jún. 30. 14:17
Már bocs én nem loptam meg soha senkit, csak a miheztartás végett. Sajnos a volt főnököm szerette kerülni a konfliktusokat és olyan hangnemben beszélt vele, ami számára tűrhetetlen volt. És azért, hogy ez a jövőben ne forduljon elő, inkább közös megegyezéssel elváltunk egymással. Megmondta a munkámmal, meg velem sincs semmi baja, de neki nem hiányzik az irodájába a botrány. Miután őt is megfenyegette. Igen jogi területen dolgozom, de a jog erre sajnos egyenlőre nem ad megoldást. De egyet MEGÖLÖM.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook