Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell törölni a "c" meghajtóról? Megtelt, de nem sikerül törölnöm! fórum

Hogy kell törölni a "c" meghajtóról? Megtelt, de nem sikerül törölnöm! (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 15. 22:26
köszönöm Kristof... bejött amit írtál:) A többieknek is köszi:)
6. kristo_f (válaszként erre: 1. - Kesike)
2013. febr. 11. 12:08

Elöször is ird le milyen Windows, mert hiába a tanács ha adott dolgok más és máshol találhatóak


CCleaner után amatőrként sokat nem tudsz tenni

Nézzél be a Program Files könyvtárba és ami programokat már uninstalláltál, szokott ott nem üres könyvtár maradni utánuk

Azokat törölheted


A rendszer visszaállitás sok helyet foglal az idők folyamán, fölöslegesen

Ha XP, mert a WIN7-hez nem értek, akkor System Volume Information könyvtárbol törölhetsz mindent, de utána hozz létre egy Visszaállitási Pont-ot, mer az jó ha van


Át lehet tenni a D: meghajtóra a TEMP és a TMP könyvtárakat.

Start/Vezérlőpult/Rendszer/Speciális/környezeti változók-nál, ami a C-n marad meg törölni kell utána


Virtuális memóriát is át lehet tenni a D-re és letiltani a C-n



Lassan nekem is megtellik mindezek ellenére a C:

Egy tökéletesen beálított XP le van mentve egy másik particióra, onnan visszaállitani 10 perc

De ez már egy másik téma

5. 17aadc1082 (válaszként erre: 4. - 97f33311ff)
2013. febr. 10. 20:47
biztonsági mentést csinál, vagy mi. a férjem magyarázta, ő ért hozzá. alapesetben tán törli is egy idő után.. az enyém valamiért nem törlődött.
4. 97f33311ff (válaszként erre: 3. - 17aadc1082)
2013. febr. 10. 20:45
Hogy tud duplikálódni? Nekem is Win7-em van, de nem tapasztaltam még ilyet.
2013. febr. 10. 20:26
ha win7-ed van, az is lehet, hogy a frissítések vannak duplikáltan fent, nekem az volt a gond. és csak a sp1 telepítése után lehetett volna a duplikációkat törölni, de mivel nem volt hely, nem lehetett felrakni az sp1-et :D újra kellett rakni az egész gépet, már sp1-es frissítéssel.
2013. febr. 10. 20:09
Van Total Commandered? KEresd meg, mi foglal annyi helyet, és takaríts. (shiftDel) és menj a lombtárba, onnan is töröld a törlendőket. Nem ártana a Temp könyvtárban lévőket is törölnöd.
2013. febr. 10. 19:48
Segítsetek! A számítógépem egy hete kiírtam, hogy nem tudok letölteni, mert megtelt a C meghajtóm. Lefutattam a CCleaner-t és kézzel is letöröltem egy csomó dolgot. Elvileg mindent átmásoltam a D meghajtóra, ami megmaradt, de mégis azt mutatja, hogy nincs helyem a c-n... Bocsánat, hogy értelmetlenül írtam, de nem értek ezekhez a dolgokhoz. Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook