Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy is van ez? fórum

Hogy is van ez? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogy is van ez?

1 2
15. 8257e32c83 (válaszként erre: 11. - 9242a6388c)
2009. ápr. 21. 10:51
Úgy látszik mi hasonlóan látjuk a dolgokat! Idő kell, hogy ülepedjenek a dolgok, van akinek több, és van akinek kevesebb. De feladni, hogy megtaláld az igazit, soha nem szabad!
2009. ápr. 21. 09:30
Hát nem.. de vigaszt és biztatást nyújthat, annak aki most a szenvedés részben van!
13. 4f81244307 (válaszként erre: 11. - 9242a6388c)
2009. ápr. 21. 09:28
én is így gondolom. Ha más kapcsolataid lettek volna, most más ember lennél. És nem lenne az a bizonyos "legjobb kapcsolat", ha nem értek volna véget az előzők. Azt hiszem, minden azért történik, hogy végül elérjük azt az önmagunkat, akikké válnunk kell. Persze ez nem vigasz, mikor épp a szenvedés-részét éljük meg...
2009. ápr. 21. 08:15

hat hogy en is hozza szoljak...a mai vilagban mar barkivel agyba bujhatsz...

ez a baj, nincs erkolcs, nincs tartas a mai fiatalokban, no,ne se vagyok meg oreg,es meg az 50 eves se oreg,szerintem, de a 16-23 evesekre ertem ezt,es tisztelet a kivetelnek, de ez tenyleg igy van, ossze fekszenek barkivel,es nem erdekli oket, hoyg lehet hoyg egy szep kapcsolatot ezzel tonkre tesznek.

tudom ketton all a vasar, de megis a ferfiak nehezebben allnak ellen, szerintem.

annyi kis "nocske" van,akik tenyleg igy elnek,hogy nem szamit, ami a csovon kifer, semmi szegyenerzet,semmi komolysag,aztan meg csodalkoznak, hogy nem talalnak egy rendes pasit.

talan egy kicsit viselkedni is kene, es nem "barkivel " agyba bujni, lelkiismeret furdalas nelkul..

en nem tudom mi van a mai vilaggal, nekem ez nem igazan tetszik,es nem si dijjazom,ezt a "barkivel" dolgot...

11. 9242a6388c (válaszként erre: 10. - 8257e32c83)
2009. ápr. 21. 08:01

Mindennek van értelme, minden okkal történik. Évekig éltem úgy, hogy mindennap feltettem magamnak a kérdést: Soha nem leszek boldog többé????

Most ( 5 év telt el) tudom mi, miért volt. De volt, hogy szenvedtem, nem találtam a kiútat.

10. 8257e32c83 (válaszként erre: 5. - Alexandracska83)
2009. ápr. 21. 07:55
Utólag is boldog szülinapot. Ne búsulj, aki keres az talál, én nagyon hosszú ideig voltam egyedül, mert nagyon szerettem valakit, aki mást választott, és nem tudtam elengedni, ez által közel sem tudtam engedni magamhoz mást! És borzasztóan vágytam rá, hogy találjak valakit, aki legalább egy kicsit tudja viszonozni ezt a rengeteg szeretetet, amit én tudok adni. Hosszú idő volt 4 év egyedül, de szükségem volt a magányra. Bár ezt már csak utólag látom így, akkor úgy éreztem büntet a sors! Semmi nem történik véletlenül, én ezt vallom, csak kár, hogy sokszor utólag jön rá az ember, mi miért volt.
2009. ápr. 20. 21:00

"Hisz ha belegondolsz bárkivel ágyba bújhatsz, a mai világban már nem kell valakivel együtt lenned azért hogy gyereked legyen."


Kedves alexandrácska83

Elég szomorú,hogy ezt te így gondolod...

2009. ápr. 20. 20:48
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
2009. ápr. 20. 20:42
Boldog szülinapot!
6. c3194ec9c7 (válaszként erre: 5. - Alexandracska83)
2009. ápr. 20. 20:22
Szerintem jó a cikked..
2009. ápr. 20. 20:20
Ma van a születésnapom!!
2009. ápr. 20. 19:52
Talán idézhetnék, tőlem okosabb emberektől, mert egy páran már nagyon jót, és bölcseket írtak a témával kapcsolatban, de nem teszem! Én azt hiszem, minden ember alapvető emberi szükséglete, hogy szerethessen, és szeretve legyen! A barátok szeretetét nem lehet ehhez az érzéshez hasonlítani. Mint ahogy azt sem, ahogy a családtagjaidat szereted! Hogy honnan tudod, ki az igazi, hát ezt talán nem is lehet megválaszolni. Amikor a férjemmel találkoztam, szentül meg voltam győződve, hogy nekem ő az igazi, és nem kell más. Csak hát, a szerelem elmúlik egyszer, és amit a rózsaszín ködben nem látunk, az idővel tisztán látszik. És valami nem kerek, és nem tudjuk, hogy mi. Valami hiányzik, pedig látszólag mindenünk megvan. Na ez sarkasan levetítve az én esetemre, nem azt jelenti, hogy mindig így van, igen is én hiszek a tökéletes kapcsolatokban, abban, hogy lehet egymást szeretni egy életen keresztül, lehet úgy élni, hogy nem bántjuk meg nap mint nap a párunkat, ez az egész belőlünk fakad, szerintem, és ha nem jó irányt vesz a kapcsolat, arról mi is tehetünk.
2009. ápr. 20. 19:15

Szerintem a cikk írója szerelmes, de a már szakítottak, és most reménykedik hogy visszatér hozzá az illető.

Csapongó a fogalmazás, vívódik, kérdéseket tesz fel.Biztos friss még a szakítás.

2009. ápr. 20. 17:41

Nem tudom, nekem kissé összeszedetlen ez a cikk. Nem teljesen jól van megfogalmazva szerintem, nehezen felfogható... Magam sem teljesen értettem meg, mert belezavarodtam a mondataidba...

Végül aztán megértettem a lényeget, csak a megfogalmazás... :-)

2009. ápr. 20. 17:03
Van egy mondás. Nem az az igazi, akivel le tudod élni az életed, hanem az, aki nélkül nem. De ezt honnan tudja, aki mondta? Vagy inkább honnan tudod, hogy ő az igazi? És mi van, ha együtt voltál az igazival, de hagytad elmenni? Vajon visszajön még?

Ugrás a teljes írásra: Hogy is van ez?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook