Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hisztek abban, hogy a betegségnek lelki oka van? Biologika. fórum

Hisztek abban, hogy a betegségnek lelki oka van? Biologika. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. aug. 1. 08:34
Elég sokban hozzájárul.
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2019. aug. 1. 04:13
A stressz komoly tenyezo, de nem lehet mindenert okolni.
2019. aug. 1. 02:21

A fórumcímre: nem hiszem, tudom.

A macskás dolgot abszolút nem értem. Ki halt meg, a macska? Mert olyan jelentése tuti nincs, hogy emiatt neked bajod lesz. Akkor lehet bajod, ha ezt nem tudod megfelelő módon fogadni és ez elindít valamit.

"Nem tudom, mit gondoljak, de vannak változások az életemben és nem tudom, mi lesz belőle.." Ha ismered a biologikát, tudod, hogy mi miért történik, akkor könnyen elejét veheted, hogy negatív változás az egészségedet befolyásolja. Tudom, marha könnyű mondani, de ha ismered minek mi a háttere és mit okozhat, akkor igenis fel kell dolgozni/el kell engedni, megfelelő helyen és szinten kezelni.

Az hogy a biologika működik, nem azt jelenti, hogy aki ismeri és így áll a testéhez, neki nem lesznek gondok az életében. Viszont az ismeret segít megakadályozni a katasztrófát. :)

Pl. én most vagyok túl egy nagyon nehéz szakításon. Mikor kimondtam, hogy vége, kijött rajtam minden (valami még most is tart), amit a szakítás előtti hetek, de inkább hónapok feszültsége okoztak. De nem hagyom, hogy átmenjen egy nagyon erős veszteség érzésbe, ami nagyobb és kellemetlenebb dolgokat produkálna.

2019. júl. 31. 23:52

Rossz döntés és élet hozott nekem néhány betegséget, műtétet és pszichés problémát. Benne volt egy macska, amiről írtam egyszer. Amikor ő elkerült tőlem, nem volt hol lakni, éreztem fájdalmat a hasamban. Elmúlt hamar, orvos se küldött tovább. Azóta 3 műtétem volt. Mint rájöttem, ez a veszteség miatti megbetegedés volt. Zavart, hogy ami addig volt nekem, már nincs. Ez a macska is.

Pár napja írták, hogy meghalt. Ez jelenthet valamit?

Kissé misztikus, de egy biologika videót néztem meg pont nem régen és minden illik rám, ami ott elhangzott.

Nem tudom, mit gondoljak, de vannak változások az életemben és nem tudom, mi lesz belőle.. Nem szeretnék újabb problémát, majd betegséget alkotni. Vagy a macska halálával lezárult végleg a dolog?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook