Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hidrogénezett olajok fórum

Hidrogénezett olajok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hidrogénezett olajok

2013. febr. 26. 00:27

Jesszus, ez a cikk...

A hidrogénezett növényi olaj nem egyenlő a transzszírral, az, hogy több zsírt fogyasztunk a kelleténél, mint végkövetkeztetés OK. , de logikailag nem kapcsolódik .

Az ilyen cikkek egyre kiválóak: tökéletes hoax-táptalajok.

2013. febr. 25. 23:15

továbbá a norbi update nagyon egészséges dolgokban is. müzliszeleteikben, pudingokban.


nevetséges és felháborító. konkrétan jól átveri az embereket azzal, hogy a vércukorra gyakorolt marha jó hatásokról papol, de azt elfelejti, hogy az érrendszerre milyen káros a hidrogénezett cucc.


úgyhogy jobban jár az ember, ha megeszik egy darab zsírszalonnát. az legalább természetes zsír.



szerencsétlen cukorbetegek meg nem a magas vércukor szintbe fognak belehalni, hanem az érelmeszesedésbe, vagy szívinfarktusba.

2008. máj. 17. 11:55

Szia

Egyáltalán nem olcsó az olaj.

De én 38 éve csak olajjal főzök na meg persze a családomnak is!

Mindig felüti a fejét egy rémísztő "rákkeltőnek" kikiáltott élelmiszer.

Mit együnk?

Kő levest?DDDDDDDDD

2007. máj. 1. 13:17

Sziasztok,


arrol már én is hallottam, hogy a hidrogénezett növényi olajok károsak lehetnek az egészségünkre. Csakhogy ez az összetevő megtalálhato pl. az összes turó rudiban, amit én előszeretettel fogyasztok és a kisgyerekek is szeretik.A turo meg elvileg egészséges, sok benne a kalcium. Ehetünk egyáltalán valamit ami nem tartalmaz káros anyagokat?

2007. ápr. 6. 10:22
Sajnos sokan nem tudják és nem is figyelik ezeket a feliratokat a termékek összetevőiben. Jól meg kell nézni, mit veszel! Ott, ahol tudod, hogy növényi olaj van a termékben, nem árt elolvasi, hogy milyen olajszármazék van benne. Csak egy pár példa, hogy mire figyelj: hidrogénezett pálmaolaj, hidrogénezett szójaolaj,hidrogénezett növényiolaj.

Ugrás a teljes írásra: Hidrogénezett olajok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook