Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hévízhez közeli programok fórum

Hévízhez közeli programok (beszélgetős fórum)


2023. júl. 14. 14:51
Köszönöm szépen mindenkinek. Már rengetegszer voltunk Héívizen szeretjük de az utóbbi években mindig átmegyünk Balcsira is mert szoktak lenni jó programok de most sajnos nem sokat találtam azért írtam ide. És most sajnos fel van túrva Hévíz már 3. éve és már nem lehet jót sétálgatni ott mert mindenhol túrás van, csinálják a buszpályaudvart tiszta mocsok minden, zaj van. A tófürdő előtti rész is tiszta túrás és a gyönyörű park is ahol a virágos ágyás volt az sincs már meg 2 éve. Nagyon lassan dolgoznak mikor ott voltunk tavaly akkor is a 4 munkásból kettő állt és cigizett vagy beszélgetett. Ígí sosem készül el. Azt hittük erre a nyári szezonra már képesek lesznek végre megcsinálni de sajnos nem. Ezért is döntöttünk úgy hogy most nem ott fogunk sétálgatni mert nem lehet a túrások miatt hanem megyünk onnan ide oda. Sajnos máshol nem találtunk szállást ami nem horror áron van de még így is jó ott Hévízen de azért már jó lenne ha meg lenne csinálva és újra olyan szép lenne mint rég
2023. júl. 14. 11:08

Bivalyrezervátum tényleg szuper kis program.

Balatongyörökön a kilátók

Szigligeti vár

Rezi vár

Kehidakustány fürdő

Tapolca Malomtó (ha a tavasbarlangba nem szeretnétek bemenni) illetve van strandfürdő is

7. várigigi (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2023. júl. 14. 08:03

1 hétre való bőven akad.


Balatonederics csodabogyós barlang, Afrika múzeum és állatpark

Keszthelyen a Festetics kastély, ott is van állatpark, pálmaház.

Kápolnapusztai Bivalyrezervátum.

Kis-Balaton Látogatóközpont, Kányavári Sziget

Szent György-hegyi bazaltorgonák

Tapolcai tavasbarlang

Tátika várrom, Rezi vár, Sümeg vára, Balatonszentgyörgy csillagvár

Zalaszántó Buddhista sztúpa...........stb

6. bnedora (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2023. júl. 14. 06:42
Szerintem nem sok látnivaló van ott.
5. Hattori (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2023. júl. 13. 22:03
Alsópáhok, Kehidakustány
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2023. júl. 13. 19:47
Szerintem ha már ott vagy, ismerd meg Hévizet jobban.
2023. júl. 13. 18:15

Fonyódról indul bulihajó.

Ha jól emlékszem hetente háromszor.


[link]

2023. júl. 13. 15:23
2023. júl. 13. 15:05
Sziasztok tudnátok ajánlani Hévízhez közeli programokat, fesztiválokat, koncerteket júli 30-augusztus 5-ig? Már napok óta keresem a neten de sajnos majdnem mind akkor vannak amikor még nem vagyunk ott vagy már jövünk haza :( Párat találtam pl lesznek borhetek Balaton környékén de abból kb 1 napon tudunk részt venni. Meg Fonyódon is pont akkor van retró feszt mikor még nem vagyunk ott. Lehet nem jól keresek de többet nem találok. És utána kiderül hogy volt egy csomó program csak nem találtam meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook