Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » HELP ME!- Az élet játéka társasjáték fórum

HELP ME!- Az élet játéka társasjáték (beszélgetős fórum)


2012. jún. 12. 14:16
szia ez a régebbi kiadása ugye nem tudod mennyi kártyának kell lennie karrierből 4 db van meg nekem régebbi van meg
2011. dec. 26. 18:52
sziasztok, esetleg valaki tudna nekem játékszabályzatot az élet játéka társasjátékhoz? köszi
4. Macsek. (válaszként erre: 3. - Zsófyc)
2010. okt. 15. 11:53

Szia!

Szóval: Az elején 3000 Ft jár mindenkinek. A játékos maga dönti el, hogy karrier, vagy egyetem felé indul. Ha az egyetemet választja, kap egy hitelkátyát, és ha eléri a karrier választást, 3 karrier és 3 fizetés kártya közül választhat. Ha a karrier felé indul, csak egy fizetés és egy karrier kártyát húzhat, és azzal kell beérnie. Ha egyetemi végzettségűt húz, akkor azt vissza kell adnia, és másikat kell húznia. Lesznek házasságok, meg gyermekek is, ott pörgetnie kell az emberkének, és a többieknek fizetniük kell neki, attól függően, hogy mennyit dobott. Sajna már én is nagyon régen játszottam, nem emlékszem teljesen a játékszabályokra, és igazából ha nem tudsz mindent pontosan, akkor nem tudtok vele normálisan játszani.

De ha hazamegyek, megpróbálom előkeríteni, és ha megvan a játékszabály, beszkennelem Neked. Csak valószínű vagy ma későn este, vagy holnap tudom csak elküldeni. Addig is írd meg lécci priviben az e-mail címedet, hova küldjem el.

Amúgy pedig nagyon édesek a cicáid. :))

3. zsófyc (válaszként erre: 2. - Iviiiiii)
2010. okt. 15. 11:39

Pl. az elején kell-e vmennyi pénzt leosztani, ha igen mennyit, mitől függ h az egyetem v a karrier felé indulok, mikor kell fizetéskártyát húzni, mikor házat kell vennem és húzni kell tulajdoni lapot, akkor ki is kell fizetni?

Hirtelen most ezek ugrottak be...Nagyon megköszönném a segítséget, mert 7végére átjönnek szomszédék, és szeretnénk eg jót játszani:)

2010. okt. 14. 21:58
a szabályokból mire nem emlékszel?
2010. okt. 14. 21:23

Sziasztok!


A napokban megtaláltam régi, az élet játéka nevű társasjátékom, azonban a játékleírást nem találom. Sajnos hiába kerestem neten, nem találtam Esetleg ha tud segíteni valaki légyszi írjon! Nagyon megköszönném, mert egy klassz kis játék, szívesen játszanánk vele újra:)


Előre is köszönöm szépen:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook