Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hazudós emberek fórum

Hazudós emberek (beszélgetős fórum)


2014. ápr. 28. 12:32
csesszék meg!
2014. ápr. 28. 11:45
osztódással szaporodnak...
2013. márc. 18. 06:17
....van belőlük bőven.
2012. febr. 14. 15:53
Hát ezt a helyzetet más kép nem tudod le rendezni,ha nem reagál semmire.Egyszerűen menj oda olyankor amikor ő van ott az unokával.Meglepetés..Védd meg magad.Azért ha ő került be a családba nemár még te legyél rá tekintettel.A családtól már csak elvárható ne egy idegen mellett álljanak ki
2009. okt. 12. 19:46
Talán a hazudozás,nevelés kérdése is.
10. f2ee98befc (válaszként erre: 9. - Akimaki)
2009. okt. 10. 13:30
el tudom esetleg képzelni, hogy irigy rád, mert a család odafigyel és kikéri a véleményedet, vele meg esetleg nem foglalkoznak, és így hívja fel magára a figyelmet. de el jön azaz idő, amikor mindenki kiismeri, és az majd téged igazol. esetleg egy olyan családi eseményen lehetne vele beszélni, amikor mindenki ott van, és nem tud kibújni a beszélgetés alól. akár még nyilvános is lehet a számonkérés.
2009. okt. 9. 22:37
sziasztok, véleményt szeretnék kérni a következő témáról: van egy családtag - pár éve került be a családba - hazugságokat terjeszt rólam a hátam mögött , és hogy elkerülje a számonkérést azt találta ki, hogy minden kapcsolatot megszakított velem, a mamát azzal zsarolja, hogy nem viszi oda az unokát, ha én is ott vagyok. Telefont nem vesz fel, üzenetekre nem reagál. A család többi tagja az unoka láthatása miatt nem lép, ezáltal ő nyeregben érzi magát. Mivel nem lehet vele érintkezni, legszívesebben teljesen elfeljetném, de a család többi tagja miatt nem teszem, persze azok miatt, akik nem lépnek semmit -ezáltal nem védenek meg. Egyrészt nem tudom, miért terjeszti rólam a hazugságokat, jóó, nem vagyok tökéletes ember, de soha nem álltunk közel egymáshoz, és soha nem bántottam őt , amikor megérdemelte volna sem. És szerintetek mit tegyek. Vajon mi lehet a problémája? Talán fontos lehet, hogy kettőnk között két hatalmas különbség van, hogy ő nem túl okos, és eléggé hantás típus is, nem úgy, mint én, de ezt soha nem éreztettem vele, ebben teljesen biztos vagyok, mert odafigyeltem.
2009. okt. 9. 22:29
Ha nem foglakozol vele, talán elfelejt hazudni, mert már nincs meg az a jó érzése, amit akkor érez, ha hazudik és fél, hogy lebukik. Így ha nem érdekel téged, abba fogja hagyni.
2009. okt. 9. 21:44
felnött embernél szinte reménytelen a dolog.Gyereknél sem könnyü de az még javitható
2009. okt. 9. 20:19
Saját tapasztalat(férfira gondolok)hogy szinte soha!Indítottam erről egy fórumot 'KÓROS HAZUDOZÓK' címmel,amikor még érintett a dolog.
2009. okt. 9. 20:18
Szerintem alapjában véve nem lehet megváltoztatni az emberek természetét...
2009. okt. 9. 20:16
Hány éves ez a felnőtt ember?
2009. okt. 9. 19:53
szerintem nem lehet. van akit a hazudozások éltetnek. nem tud meg lenni nélküle. ami valahol már betegség szerintem.
2009. okt. 9. 19:49
Felnőtt embert? Húha! Le lehet szoktatni?
2009. okt. 9. 19:44

Sziasztok.Arra lennék kíváncsi,hogy Ti hogyan szoktatnátok le egy felnőtt embert a hazugságról?!

Itt a legapróbb kis hazugságtól a legnagyobbig gondolkodjatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook