Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Házassági évforduló - Ajándékötletek, egyéb ötletek fórum

Házassági évforduló - Ajándékötletek, egyéb ötletek (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
2008. aug. 9. 23:54
Mi a barátainkkal közös ajándékot szoktunk adni az ünnepeltnek.Legutobbi ünnepel férfi volt és egy sétapálcát kapott a következő kártyával: legyen mindig mire és kikre támaszkodnod:Barátaid
19. mamuci
2008. aug. 9. 23:54
mondjuk ajándékcsomagot
2008. aug. 9. 23:46
Ez elég egyszerű nem?
2008. aug. 9. 23:38
Csokit
2008. aug. 9. 23:33
Mit vinnétek 50. házassági évfordulóra egy közeli ismerősnek? Utálja a virágot.
15. 9778ca1817 (válaszként erre: 13. - Fe6fe7671f)
2008. júl. 11. 23:00
Ez az album már él, a kezdetektől:) De köszönöm, mert most jöttem rá, hogy az utóbbi néhány év kimaradt.
2008. júl. 11. 22:04

Egy csomó jó ötlet van...:) Pl a fényképalbum szerintem is jó ötlet.. vagy egy wellness hétvége, közösen egy romantikus vacsora... vagy egy hétvége egy kis faházban...

vagy ha kedvelitek a társaságot akkor egy kissebb összejövetel családtagokkal, tortával...


Ha viszont tárgyba gondolkozol, akkor valami ékszer vagy egy szép óra, olyan dolog amire amugy nem költenétek...

13. fe6fe7671f (válaszként erre: 12. - 9778ca1817)
2008. júl. 11. 21:35
Csinálnék egy fényképalbumot, amelyikben minden évről egy fényképet raknák bele. Akár a megismerkedésetektől a mai napig. (Nem az én ötletem, de szerintem nagyon jó!)
2008. júl. 11. 19:37
és mit vennétek a 26.-ra????
11. supin
2008. júl. 11. 19:13
Attól függ hanyadik??
2008. júl. 11. 19:10
Bilincset. Igazit. :)))
2008. júl. 11. 18:58

ha megélném..valami szépet!!

de ez lehetetlen

GRATULÁLOK hozzá NEKTEK!!

Még legalább ennyit!!

2008. júl. 11. 16:10
Táncoktató DVD-t. Jó szórakozás lehet :)
2008. júl. 11. 14:51
Mi pont nyaralni fogunk:)Ez közös ajándék,mindketten örülünk neki.Lehet azért egy eml´kjellegü dologgal meglepem.....de még nem gondoltam ki mit..várom én is az ötleteket.:)
2008. júl. 11. 14:47
Házassági évfordulóra mit vennél a férjednek?
2008. máj. 14. 20:46
Ez gyönyörű lehetett :)) Szerintem a legtöbb nő erre vágyik valahol.
2008. máj. 14. 11:00

Hát,úgy döntöttem,hogy elmesélem a mi első házassági évfordulónkat,ebből aztán le leht vonni a tanulságokat.Már közeledett a nagy nap,de valami még mindig azt súgta,hogy az én párom nem készült semivel.Tudtam,hogy semmire sincs ideje és e téren nem is túl kreatív a Lelkem.Az évfordulónk napján jövök haza a munkából,a buszon megcsörren a telefonom,hogy mikor érek haza kb.Mindom,úgy 20 perc múlva.Kiderült,ő meg most ért haza a melóból.Na,gondoltam elszomorodva,hogy ebből se lesz meglepi,mert háromnegyed 12 és mire letusol,hogy legalább virágért elugorjon,addigra már zárva minden.(Ápr. 30-án van,ilyenkor már felénk a másnapi ünnepre való tekintetel rövidített nyitvatartások vannak.)

Délben hazaértem.Belépek a szobánkba és ez a látvány fogad:Hangulatos félhomály,a szépen terített asztalon gyertya ég.Közben szólt az esküvői zenénk és a szülinapomra kapott virághalommal a szoba telpakolva.Ő pedig ott áll egy csokor vörös rózsával a kezében.Gondolhatjátok azt a meghatódást,még szép,hogy egy az egyből elbőgtem magam.Főleg ugye annak fényében még nagyobb meglepetésként hatott rám,mint amire számítottam.És kiderült,hogy aznap direkt emiatt nem is ment dolgozni.Ő főzött,nagyon finomat.És még a cukrászdából sütit is hozott,meg persze a behűtött bor....hm.

Azért írtam az elején,hogy le lehet vonni a tanulságokat,mert az én lelkemre nagyon lehet hatni az ilyen szívhez szóló meglepikkel,nem kell nekem toronyóra láncostól.Az önmagában nem tart össze egy kapcsolatot.

És hogy én mivel leptem meg?Mivel már régóta panaszkodott,hogy már kényelmetlen a kispárnája,vettem neki egy jobb minőségűt és hogy egyedivé tegyem,a sarkába belehímeztem a keresztnevének első betűjét.Mondanom sem kell mennyire örült neki.

Kívánok mindenkinek ilyen boldogságos meglepetéseket.

Most volt a 2. házassági évfordulónk.Elmentünk vacsizni arra a helyre,ahol esküvő után is voltunk.Hazaérve pedig sütiztünk és boroztunk.Mi igazából élményt szeretünk ajándékozni egymásnak.

2008. máj. 14. 10:38
Most láttam egy csoki boltot,és ha viszel fényképet rányomtatják a csokira!Van mindenféle!Cd.forma,sima táblás,stb.Nekem nagyon tetszett!
2008. máj. 14. 10:37
Páromat szeretném meglepni valamivel, vannak ötleteitek?
2008. máj. 14. 10:34
Házassági évfordulóra ajándék ötleteket szeretnék.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook