Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hazahoztam pár tollat az irodából. fórum

Hazahoztam pár tollat az irodából. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. okt. 3. 22:23

Jó, az ember nem teszi el azt, amit nem adtak neki, de néhány reklámtoll szerintem még bocsánatos bűn!


Gondolom, nem egy 1984-es sorozatú Parker Jottert tettél el, amilyet ma már nem is gyártanak, meg egy drágább kivitelezésű Parker Vectort, amelyek valakinek a féltett kincsei, hűséges társai voltak... erre már én is azt mondanám, hogy ejnye, énekeld el a hét bús zsoltárt, miközben térdepelsz a kukoricán.


Ezek az irodai tollak eleve nem tartanak túl sokáig, és ha otthagytad volna őket, lehet, hogy nem is kerültek volna felhasználásra, mielőtt beszáradnak.


Szóval én feloldozlak az illetéktelen eltulajdonítás bűne alól :)

2023. szept. 29. 19:02

Megérte ? a cégek reklámtollai olyan vacakok, alig fognak, és betétet sem lehet a papirboltokban venni beléjük, Utolsó 6 évembeni munkahelyemen gyönyörű reklám tollak voltak, kinálták is, de mindvégig - előtte vállalkozó koromban is a saját 80 ft-os tollammal írtam, azzal legalább lehetett normálisan írni.


Ja, és munkahelyem elég sokat táncol borotvaélen, évek óta én hordom a géppapirt, legalábbis magamnak, és a boritékokat is.

14. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 29. 16:41
Vagyis loptál.
13. Nikice
2023. szept. 28. 22:43
Undi leszek. Nem, nem írják le az adóból, kifizetik. Költség, az eredmény terhére. Kezet ráztál egy fizetésre, elfogadtad, abban nem volt, hogy plusz havi pár toll, akkor nem jár. Az elv dühít, hogy valaki elfogad egy állást, ezzel elfogad egy bért, majd elkezdi kipótolni a fizetést azzal, hogy elhord valamit, ami nem az övé, de ahhoz nem elég tökös, hogy béremelést kérjen, érveljen, vagy másik munkahelyet keressen. Annyira nem lehet pedig rossz a hely, ha pár tollért már megéri maradni.
12. Charlize (válaszként erre: 3. - Léna123)
2023. szept. 28. 19:54
Nálunk is ez van. Alig kapunk valamit, az is olyan silány, hogy használhatatlan. Inkább megveszem és beviszem magamnak.
11. Panna.33 (válaszként erre: 5. - Panna.33)
2023. szept. 28. 18:34
Ja, akkor az irodában voltam épp. Szóval befelé vittem.😃
10. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Globus)
2023. szept. 28. 18:34
😃
9. Léna123 (válaszként erre: 7. - Globus)
2023. szept. 28. 16:02
😄
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 28. 14:13
Vagyis: "A népgazdasági tulajdon egy részét hazavitted megőrzésre!" Nehogy valaki ellopja. :))
7. globus (válaszként erre: 6. - Léna123)
2023. szept. 28. 10:52

Nyomtatót vett, miután több időt töltöttünk a begyűrt papírok kioperálásával, mint érdemi munkával. :D

Az úgy volt, hogy jött a munkaruházatis nő, és főnök akart venni nekem egy munkás táskát. Mondtam, hogy kell a francnak, inkább nyomtatót... azóta a munkaruházatis nő mindenhol meséli, hogy itt és itt van egy elmebeteg, aki inkább nyomtatót akart, mint táskát :DD

6. Léna123 (válaszként erre: 4. - Globus)
2023. szept. 28. 08:21

Az nem rossz, hogy már a papírért is könyörögni kell, még, jó, hogy a nyomtatópatront nem kell bevinni. :D

Nálunk papír még van, inkább "apróságok" mint toll, hibajavító, ragasztó ami ha elfogy, és nem kapunk, akkor hozok magamnak.

2023. szept. 28. 08:20
Én hoztam párat.
4. globus (válaszként erre: 3. - Léna123)
2023. szept. 28. 08:00
Sparban veszek, 20%-os kuponnal. Otthon tartom, csak végső esetben hozok be. Ha már nem hat a könyörgésem, hogy elfogyott :D
3. Léna123 (válaszként erre: 2. - Globus)
2023. szept. 28. 07:57
Sajnos már mi is ott tartunk. Nem hazaviszem bentről, hanem behozom ami kell, mert írószert minimálisat kapunk az utóbbi időben.
2023. szept. 28. 07:53
Nálunk én hozok be papírt... :D
2023. szept. 28. 07:53

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook